Домой / Виза / Как открыть шенгенскую визу
Как открыть шенгенскую визу

Как открыть шенгенскую визу. Оформление шенген визы. Шенген бизнес виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для бизнес шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  бизнес визы в Польшу.

Як відкрити шенгенську візу

Якщо ви плануєте поїздку в країни Європи, які входять в зону дії Шенгенської угоди, то вам необхідно звернутися в іноземне посольство і отримати дозвіл на в’їзд в країну. Відкриття шенгенської візи — основний етап в оформленні документів. З якими питаннями стикаються громадяни України при зверненні в посольство? Скільки часу буде потрібно на оформлення документів і наскільки ймовірним є відмови? Як грамотно запланувати свою подорож, щоб не довелося переплачувати за прострочену візу за кордоном?

Залежно від мети вашої поїздки ви можете відкрити:
• Одноразову візу. По ній можна в’їхати в одну з країн і через певний час повернутися додому. Після цього вона вважається недійсною. Как открыть шенгенскую визу
• Дворазовий. По ній можна двічі відвідати ваші країни. Обмеження в її використанні — термін дії.
• багаторазове. Тут немає обмежень по кількості відвідувань. Ідеально підходить для бізнесменів, найманих працівників і т.д.
При оформленні документів вас обов’язково запитають, яка з віз вам підходить:
• Робоча.
• Туристична.
• Чи бізнес — віза.
Далі необхідно визначитися, чи станете ви оформляти документи самостійно, або зверніться в агентства, які спеціалізуються у вирішенні цих питань. І в першому, і в другому випадку є свої переваги і недоліки.
При самостійному оформленні документів ви економите грошові кошти, але збільшується ризик отримати відмову від посольства. Це може бути результатом неправильного оформлення, невірно або не в повному обсязі наданих даних і т.д. Повторна подача на апеляцію не дає гарантій на позитивне рішення.
При зверненні в спеціалізовані агентства всі ці питання автоматично відходять на другий план. Ризик відмови в цьому випадку мінімізований.
При оформленні документів основним критерієм для позитивного рішення є достовірність наданих даних. Вдалою Вам поїздки.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о