Домой / Виза / Как оформить визу в Польшу и сэкономить

Как оформить визу в Польшу и сэкономить

Оформление  Шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить и сэкономить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Як оформити візу в Польщу і заощадити

Як показує статистика, 80% візових відмов відбувається внаслідок некоректного оформлення анкети та інших документів. При коректному заповненні бланків протягом 7 днів віза в Польщу вже буде у вас, при собі потрібно мати:

1) Копію паспорта;

2) 2 фотографії;

3) Анкету;

4) Закордонний паспорт;

5) Запрошення для візи;

Зверніть увагу, копії документів повинні бути читабельні

Посольство Польщі може зажадати додаткові документи

В анкеті мають бути коректно вказані дані про адресу і номери телефонів для зв’язку.

Які переваги дає віза в Польщу?

Віза в Польщу дасть можливість відвідати не тільки батьківщину поляків, а й зробити поїздку в інші країни Євросоюзу. Оформлення візи в країну сусіда дасть можливість відвідати Бельгію, Німеччину, Францію та інші країни ЄС. Головною умовою є країна виїзду і в’їзду по оформленої візи. Не менш важливим є створення видимості використання шенгенської візи за призначенням (провести в Польщі більше 1/3 днів). Оформление  Шенгенской визы

Якщо ви хочете здійснювати часті поїздки по країнах Євросоюзу до 90 днів протягом півроку, найкраще оформити польську мульти візу. У разі перебування понад 90 днів необхідно оформити робочу (національну) мульти візу в Польщу. Как оформить визу в Польшу и сэкономить

Чому українці прагнуть до Польщі?

Польща — одна з найбільш культурних країн Євросоюзу, багата і відома архітектурними пам’ятками, музеями, музичними фестивалями, мистецтвом, місцевими народними традиціями. Більше десяти мільйонів туристів відвідують Польщу з метою культурного проведення часу. З основних визначних пам’яток Польщі, які прагнуть побачити туристи, можна виділити:

— Старий Варшавський місто

— Соляні копальні Велички

— Місто-фортеця Замосць

— Королівський Краків

— Середньовічна Торунь

— Культурний парково-палацовий комплекс Курпік під Познанню

— Біловезький національний заповідник

Хочете відвідати цю прекрасну країну? Оформляйте візу в Польщу прямо зараз!

Смотрите также

Изменения в условиях страхования для визы.

Изменения в условиях страхования для Польской визы. Изменения в условиях страхования были внесены в правила …

14 комментариев

 1. Скажите пожалуйста . Могу ли я купить приглашение желательно с без коридоров или как там.. Подать документы на визу но уехать по другому приглашению но чуть позже.. Спасибо..

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, можно так сделать, это не запрещено, если нужно будет приглашение можете у нас купить.

 2. Добрий вечір маю питаня маю 2 паспорти один біометричний другий звичайний на ньому відкрита робоча віза але вона дійсна тільки черес півтора місяць ! Що казати на границі як буду їхати по біометриці робото давець мене вже чекає і маю запрошеня але на звичайний паспорт зі ще недійсною візою

  • Константин - визовый специалист

   Доброго вечора, коли будете їхати по біометричному паспорту кажіть що їдите як турист на декілька днів, потім коли віза буде вже дійсна потрібно зробити перезаїзд.

 3. Добрый день! Я в марте подавала документы для работы в Польшу (через посредников)
  и по сегодняшний день ожидаю, контракт у меня есть от работодателя. Уже 3 месяц ждем на визу еще не подавали. Вопрос: не много ли мы ожидаем? Те кто там уже работаю сколько ожидали ответа от работодателя? Заранее спасибо за ответ

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, приглашение Вам какое оформляют? От воеводы или на пол года? Если от воеводы тогда нормально, если же полугодовое это конечно много.

 4. Добрий день.Собираюсь ехать в Польшу в сентябре.Хотела уже заказать преглашение.Но работадатель сказал,что ето очень еще рано,так как срок действия преглашения 3 месяца от дати видачи.Так ли ето?И когда его оптимально заказать?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, да ,он прав, 3 месяца, оптимально за месяц до планируемой даты выезда.

 5. Що робити якщо запрошення вже на руках і дійсне з 01червня
  на чергу поставили на 10 липня

  • Константин - визовый специалист

   Це норма зараз, подавайте вільно на візу, проблем не буде.

 6. Добрый вечер,скажите пожалуйста я получила приглашение мне обязательно открывать визу,если у меня биометрический паспорт?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, можете ехать и без визы по приглашению но только на 3 месяца, даже если приглашение на пол года, или открыть визу на пол года и ехать тоже на пол года.

 7. Доброго дня маю таке запитання я в Польщі був по біометриці з 14/11/2017 по 20/12/2017 і зараз теж виїхав з 05/04/2018 в мене запитання чи я можу перебувати тут до 27 травня чи до 2 липня тому що я вже не можу зрозуміти розрахунки і друге запитання чи зможу я по старому закордноному отримати робочу візу Д без проблем

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, дати треба рахувати, я цим не займаюсь, введіть в гуглі візовий калькулятор і можете порахувати, по старому поспорту можно відкривати візу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *