Домой / Виза / Как оформить шенгенскую визу
Как оформить шенгенскую визу

Как оформить шенгенскую визу. Пошаговая инструкция поможет получить Шенгенскую визу без особых проблем. Как получить  шенгенскую визу в Украине, виды, документы, стоимость и сроки выдачи.

Як оформити шенгенську візу

Відвідати Польщу можна за допомогою національної візи і шенгенської. Якщо перша дозволяє поїхати тільки в Польщу, то друга розширює коло країн для подорожі, в’їзд вільний у всі держави, що підписали Шенгенську угоду. Основне правило — в’їхати через Польщу.

Особливості оформлення шенгенської візи в Польщу

Документи можна розділити на дві частини: ті, що надані заявником, і ті, що надсилає польська сторона.

Документи для оформлення візи:

— Закордонний паспорт, дійсний ще три місяці після повернення в Україну.

— Фотографії (дві).

— Довідка з роботи (вказати посаду, зарплату, адреса і телефон) — обов’язково зроблена на фірмовому бланку. Така довідка потрібна, тільки якщо заявник подає документи не за місцем реєстрації.

— Медична страховка.

— Ксерокопія ідентифікаційного коду та паспорта, а також оригінали для звіряння.

— Заповнена анкета. Краще, якщо фахівці візового центру візьмуть активну участь в заповнення, тоді ймовірність помилок зводиться до нуля.

З боку Польщі необхідні наступні документи для оформлення шенгенської візи:

— Запрошення від приймаючої організації або підприємства (копія плюс оригінал). У ньому має бути зазначена назва приймаючої сторони (повне), дані заявника, мета його візиту і тривалість. Важливо, щоб запрошення було роздруковано на фірмовому бланку, мало підпис і дату.  Как оформить шенгенскую визу

Записатися в візовий центр на подачу документів на шенгенську візу можна, зателефонувавши, або оформивши заявку через форму на сайті. Правильно розрахуйте дату подачі заяви, оскільки його розгляд може розтягтися до 6 днів (робочих). Консульський збір складає 35 євро, послуги візового центру — 20 євро.

погашення візи

Якщо вам не хотілося б мати проблеми при наступних отримання візи, то дотримуйтеся правила погашення візи. Важливо, щоб погашення візи було саме в тій країні, яка видала дозвіл на в’їзд. Якщо візу видало Консульство Польщі, то і «відзначитися» вперше потрібно саме в цій країні. За такої умови шенгенську візу можна вважати правильно погашеної, а правило першого в’їзду — виконаним.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о