Домой / Виза / Как оформить рабочую визу в Польшу

Как оформить рабочую визу в Польшу

Как оформить рабочую визу в Польшу, как ее получить, какие документы необходимо собрать для визы. Польская рабочая виза категории D. Как открыть рабочую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться приоформлении и сколько это займет времени и денег.

Як оформити робочу візу в Польщу

Іноземні громадяни, які мають намір працювати в Польщі з працевлаштуванням на постійній основі, повинні володіти візою для роботи або візою тривалого перебування. Згідно з національним законодавством заявник на візу зобов’язаний пройти процедуру для отримання офіційного дозволу, яке надає право працевлаштуватися з повною зайнятістю в іноземній державі. Робоча віза в Польщу — це штамп в паспорті.

Робоча віза в Польщу може також іменуватися як віза довгострокового перебування, оскільки вона надає можливість заявнику працевлаштуватися в Польщі не на тимчасовій основі. Как оформить рабочую визу в Польшу

Польща — держава, член ЄС, що входить до країн, які підписали Шенгенську угоду. Іноземці (громадяни країн, які не є членами ЄС) зобов’язані оформити візу тривалого перебування, що надає право на проживання і працевлаштування в Польщі. Віза повинна бути оформлена до в’їзду в країну і до виконання роботи.

Польща відкриває два типи національних віз:

1. Піврічна віза для працевлаштування.
2. Воєводська національна віза типу D (ZEZWOLENIE). Відкривається на рік, грунтуючись на воєводському запрошенні.
Необхідні документи:

1. Пропозиція від польської зареєстрованої організації. Супровідний лист від спонсорської організації, яка уточнює її намір оформити вас на роботу з копією трудового контракту заявника. Контракт повинен бути завірений в управлінні праці Польщі.
2. Паспорт громадянина.
3. Візова анкета, заповнена та підписана в установленому порядку.
4. Фотографії (2 шт.).
5. Страховий поліс на весь період перебування в Польщі.
6. Реєстрація в візовому центрі.
7. Платіжний документ за послуги візового центру.
Подавати документи слід до візового центру за місцем реєстрації. Консульський збір за національну робочу візу в Польщу був скасований. З візою класу D можна перебувати в державах — членах Шенгенської угоди, але тільки три місяці в півріччі. Головною умовою є те, що в’їжджати і виїжджати необхідно через територію держави. Робоча віза в Польщу є універсальною, оформляється набагато простіше, ніж шенгенська, надає можливість багаторазового перетину кордону на протязі всього періоду дії.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *