Домой / Виза / Как оформить польскую визу ребенку

Как оформить польскую визу ребенку

Как оформить польскую визу ребенку. Польская виза для ребенка.  Как оформить визу в Польшу для несовершеннолетнего ребенка. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство.  Польская виза для детей выдается по такой же процедуре, как и для взрослых.

Як оформити польську візу дитині

Кількість громадян України, які бажають познайомитися ближче з культурою та історією Польщі, стає все більше. В останні роки організовуються спеціальні екскурсійні тури в різні міста Польщі та відпочинок у літніх таборах для дітей шкільного віку. Для цього, а також для туристичних поїздок всією сім’єю, батькам в обов’язковому порядку необхідно оформити Польську візу. Найзручніший і доцільний варіант — це шенгенська польська віза. З особливими труднощами при оформленні такої візи громадяни України не стикаються, при цьому необхідно знати, що процес вимагає проходження декількох етапів.  Как оформить польскую визу ребенку

Для початку необхідно чітко визначити мету поїздки до Польщі і отримати відповідні документи: бронь готелю, туристичний ваучер або путівку в дитячий табір відпочинку. Польська віза вимагає це в обов’язковому порядке.

Для отримання польської візи необхідно зібрати повний пакет документів. Цей етап вимагає ретельності, так як, якщо все зроблено правильно, в цьому випадку у вас ніяких проблем в отриманні даного документа не виникає.

По-третє, важливо правильно заповнити візову анкету.

Для дитини, який їде в Польщу разом з батьками пакет включає наступні документи:

1. Заповнену батьками латинськими буквами візову анкету.

2. Ксерокопію свідоцтва про народження.

3. 2 кольорові фотографії на білому фоні, з особою що покриває 80 відсотків площі.

4. Якщо дитина відправляється в поїздку в супроводі тільки одного з батьків, письмова згода другого, завірена нотаріально. Якщо ж дитина їде з супроводжуючими, необхідна згода обох батьків.

5. Медична страховка, що покриває суму, як мінімум в 30 тисяч євро.

6. Якщо дитина вчиться, то довідку зі школи, ліцею, гімназії.

7. Дитина має бути обов’язково вписана в паспорти батьків.

Дані рекомендації допоможуть максимально швидко отримати туристичну візу в Польщу.

Смотрите также

Изменения в условиях страхования для визы.

Изменения в условиях страхования для Польской визы. Изменения в условиях страхования были внесены в правила …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *