Домой / Виза / Як знайти роботу в Польщі, отримавши робочу візу

Як знайти роботу в Польщі, отримавши робочу візу

Як знайти роботу в Польщі, отримавши робочу візу.

Для того, щоб ваша праця в Польщі був повністю легальним, вам обов’язково потрібна будетрабочая віза. Якщо ви плануєте поїхати в Польщу на роботу — Вам потрібно отримати робочу візу. Власник польської робочої візи має право працювати тільки в Польщі. Як знайти роботу в Польщі, отримавши робочу візу.

Перспектива поїхати в Польщу на заробітки приваблює багатьох співвітчизників. Робоча віза оформляється ними надає їм ряд гарантій. Залишається справа за малим — знайти саму роботу, оформити необхідні документи Робоча віза.

Робоча віза і особливості її оформлення.

Для того, щоб ваша праця в Польщі був повністю легальним, вам обов’язково потрібна буде робоча віза. Вона є офіційним документом дозвільного характеру. Оформити її можна в оптимально короткі терміни до 3-х тижнів. Термін її дії — до 2-х років. У разі, якщо після закінчення терміну дії візи ви продовжуєте жити і працювати в Польщі, вона може бути автоматично продовжена до 10-ти років. Багато співвітчизників за цей час збирають всі необхідні документи і подають їх, щоб отримати дозвіл на постійне проживання і роботу в Польщі. Природно, що отримали такий дозвіл робочу візу оформляти вже не потрібно.

Для оформлення цього дозвільного документа необхідно подати цілий пакет документів. У нього входить:

• Оригінал паспорта, в тому числі і закордонні паспорти.
• Оригінал дозволу на роботу від роботодавця з Польщі.
• Медичну страховку і квитанцію про оплату послуг за її оформлення.
• Заповнену анкету для отримання польської національної візи.
• 2 фотокартки.
• Грошові кошти для оплати консульського збору.
• Копії документів, що надаються.

Отримавши робочу візу, оформивши всі необхідні документи, ви зможе працювати в Польщі.

Як шукати роботу в Польщі.

1. Для того, щоб ви могли зацікавити потенційних роботодавців своїми професійними якостями і досвідом, вам обов’язково потрібно скласти резюме. Фахівці рекомендують писати його як на польському, так і англійською мовами. Ви можете зберігати його в електронному вигляді, але роздруковане на аркушах А4 воно вам також знадобиться. Опишіть в ньому докладно свої професійні навички вкажіть досвід роботи, повідомте інформацію про попередню роботу. З ним ви будете ходити на співбесіди, його електронну версію ви зможете відправляти на пошту роботодавцям.

2. Багато актуальних вакансій можна знайти на спеціалізованих польських сайтах з працевлаштування. Тут ви зможете розмістити своє оголошення і резюме, а також самостійно переглядати нові вакансії. Якщо ви підпишіться на електронну розсилку від цих сайтів — то зможете оперативно дізнаватися про нові пропозиції в сюжеті вас сегменті ринку праці.

3. Паралельно з вищеописаними способами ви можете читати оголошення в польських газетах або самостійно розмістити в них свою пропозицію.

4. Якщо ви вузькопрофільний фахівець, ви можете скласти список фірм і компаній, що працюють в цій сфері, і обійти їх, пропонуючи своє резюме. Краще буде, якщо ви досягнете зустрічі з фахівцем з кадрів, так як секретар може не звернути увагу на ваше резюме або не знати про вільну вакансію.

Сподіватися на хороший результат у пошуках роботи ви зможете, якщо будете знати польську мову. Тому заздалегідь подбайте про те, щоб вивчити його.

Щоб по поверненню з заробітків у Польщі у вас не виникло проблем зі стажем, робоча віза, оформлена вами і укладення трудового договору з роботодавцем здатні будуть допомогти вам добитися включення вашого стажу роботи в Польщі в загальний трудовий стаж.

Актуальні для Польщі вакансії.

Сучасний ринок праці Польщі сьогодні потребує таких фахівцях, як:
• Педагоги і медики,
• Працівники сільського господарства і будівельники.
• Співробітники промислових і харчових підприємств.

Як і раніше потрібні різноробочі без особливої ​​кваліфікації. Робоча віза для цих професій відкривається найчастіше.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *