Домой / Виза / Имеешь Шенген? Путешествуй без проблем!

Имеешь Шенген? Путешествуй без проблем!

Оформление  Шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Маєш Шенген? Подорожуй без проблем!

Велика подорож починається з маленького кроку. Пообідати в італійському ресторанчику, зустріти світанок в Парижі, отримати спекотний іспанська загар на пляжах Коста-Бланка … Можливо все, коли на руках шенгенська віза!

• Легкий шлях до Європи

Потрапити до Європи — просто. Досить мати бажання, гроші і терпіння, необхідне при зборі документів. Формальностей не уникнути. Але можна полегшити собі життя, отримавши візу через найбільш лояльне посольство. Яким на даний момент славиться Польща.

Шенгенська віза оформляється швидко. Але якщо Ви новачок і нічого не тямите в зборі документів — скористайтеся послугами професіоналів. Це заощадить багато часу і сил. Втім, отримати її самостійно не так вже й складно. Шенгенская виза.

Перше, що потрібно зробити — призначити дату подачі документів через офіційний сайт консульства. Після резервування дати необхідно латинськими літерами заповнити візову анкету, в якій вказується мета поїздки, терміни, інформація про броні готельних номерів і т.д.

Потім потрібно зібрати повний пакет документів, в який в обов’язковому порядку входять:
1. Закордонний паспорт і ксерокопія паспорта
2. Кольорові фотографії (2 шт., Розміром 3,5х4,5)
3. Роздрукована анкета
4. Фінансові гарантії (довідка з місця роботи, банківська виписка)
5. Медстраховка

Однак, якщо шенгенська віза Вам потрібна для роботи, то краще ознайомиться з повним списком необхідних документів, який є на сайті посольства. Далі — проходите співбесіду. І Ви в Польщі! Виза в Польшу

• Грайте за правилами — оформляйте документи чесно

Оформляти шенген потрібно чесно. Будь-яке порушення візового режиму може послужити Вам погану службу в майбутньому.

Основні помилки новачків:

• Обман про цілі візиту
Якщо Вам здається, що можна з легкістю отримати роботу за кордоном, виїхавши за туристичною візою, то ви помиляєтеся! Європа шанує закон. Знайти пристойну роботу, не маючи на те відповідного дозволу, вам не вдасться.

• Порушення термінів перебування в країні
Шенгенська віза відкривається на певний термін. Чи не впевнені в тому, скільки часу вам знадобиться для відвідування? Тоді оформляйте візу з найбільшим терміном.

• Спроба незаконно емігрувати
Щоб запобігти хвилю емігрантів посольство вимагає інформацію про доходи, спонсорів поїздки, наявності рухомого та нерухомого майна.

Найскладніше шенгенська віза дістається незаміжнім дівчатам і сім’ям, які планують відвідати Європу повним складом. Цій категорії громадян краще починати подорожувати через туристичні фірми.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *