Домой / Виза / Франкфурт-на-Майне

Франкфурт-на-Майне

Франкфурт-на-Майне: отдых, экскурсии, достопримечательности Франкфурт-на-Майне, кухня и шоппинг в Франкфурт-на-Майне, отзывы и фото туристов. Туризм в Франкфурт-на-Майне. Самые крутые достопримечательности Франкфурт-на-Майне. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Франкфурт-на-Майне? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Франкфурт-на-Майне!

Франкфурт на Майні

Франкфурт, так простіше називають Франкфурт-на-Майні — п’ятий за величиною місто Німеччини. Але п’ятий він тільки за розмірами, але ніяк не за значенням. Його населення становить 700 тисяч жителів. Трактувати назву Франкфурт-на-Майні можна як «переправа франків».
Франкфурт є великим транспортним центром, так як місто розташоване на річці Майн. У цьому місті розташовані такі великі, світового значення, установи як Європейський центральний банк, Федеральний Банк Німеччини, Франкфуртська Біржа та інші. Франкфурт вважається одним із всесвітніх центрів фінансової, економічної та комерційної діяльності. Відвідуючи Франкфурт у своїх справах рекомендуємо відкрити Вам бізнес візу. Світовим транспортним вузлом і центром культури, освіти і туризму. Однак, є і зворотна сторона медалі. У зв’язку з тим, що у Франкфурті розташовуються великі торгові і комерційні центри, тут, на жаль, процвітає кримінал і ввозиться величезна кількість контрабанди.
Франкфурт є найсучаснішим і технологічним містом Німеччини, і будівель, яким більше 50-ти років в місті практично немає. Так що і пам’ятки в цьому місті відповідають його ритму і епосі сучасності. Тут величезна кількість хмарочосів, які воістину вражають своєю могутністю. Вежа «Европатурм» вважається найвищою серед усіх будівель Франкфурта. Виза рабочая в Польшу
Але Європа на те і Європа, в ній ну ніяк не обійтися без парочки архітектурних споруд старовини, і навіть у Франкфурті такі знайшлися. безсумнівно, головним шедевром готичної архітектури цього міста є Імператорський Собор святого Варфоломія, який був побудований ще в 15 столітті. Церква святого Павла також заслуговує на увагу, але не релігійного. Після Другої Світової Війни, церква не використовують за її прямим призначенням, а проводять в ній різні церемонії і заходи. І обов’язково огляньте знаменита будівля «Старої Опери» і Стару Ратушу Ремер.
Якщо залишиться час і бажання, можна відвідати музеї Франкфурта. навіть в цьому фінансовому центрі зібралося значна кількість чудових галерей, музеїв і виставок.

Смотрите также

Изменения в условиях страхования для визы.

Изменения в условиях страхования для Польской визы. Изменения в условиях страхования были внесены в правила …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *