Домой / Виза / Європарламент проголосував за скасування віз для Украіни.

Європарламент проголосував за скасування віз для Украіни.

Європарламент проголосував за скасування віз для Украіни.

Європарламент затвердив скасування шенгенських віз для України. В ході дебатів більшість парламентаріїв виступили за скасування шенгенських віз для України. Посли ЄС схвалили візову лібералізацію для України. Скасування шенгенських віз для України.

Європарламент після дебатів проголосував за скасування шенгенських віз для Украіни.

Відбулася знакова, довгоочікувана подія для всіх громадян України. Дата 6 квітня стане поворотним моментом у взаємовідносинах з Європою. Тепер не потрібна шенгенська віза для того, щоб відвідати Європу. Як відомо, процедуру голосування передували запеклі суперечки, дебати і незгоду деяких політиків ЄС з такою постановкою питання. Деякі партії виступали проти того, щоб для українців скасували шенгенські візи.

Повернемося на день назад, до знаменної дати, коли стали зрозумілі настрої в Європарламенті. Саме 5 квітня сталися дебати, які показали перспективи майбутнього голосування.

Об’єктивності заради відзначимо, що серед виступаючих переважна більшість можна сміливо віднести до числа симпатиків України. Такі політики аргументовано виступали за європейські перспективи і майбутнє країни. На їхню думку, шенгенська віза не повинна служити формальною перешкодою для осіб, які бажають потрапити в ЄС на законних підставах.

Чи були які виступали проти? Да були. Ці політики непогано підготувалися до своїх виступів, їх аргументи звучали досить переконливо в ході дискусії. Для того, щоб відтворити повну картину, слід приділити увагу деяким учасникам, які виступили за збереження шенгенських віз для нашої країни.

Дуже переконливою була мова Міхаеля Галлера, одного з представників Німеччини.

Він заявив, що в країні відсутні будь-які зміни в плані реформ. Крім того, політик, якого не можна назвати новачком в міжнародних питаннях, заявив про важливість фактора Донбасу. Депутат вважає, що не можна робити послаблення країні, в якій йдуть активні бойові дії.

Не залишилися осторонь представники Голландії.

Чи не забула висловитися Беатрікс фон Сторк, яка вважала, що шенгенська віза повинна бути збережена. Вона нагадала про офшорному скандалі, участі в ньому відомих українських чиновників з вищих ешелонів влади. Політик підкреслила, що небезпечно зближатися з країною, в якій безмежно високий рівень корупції.

Досить різко, нехтуючи дипломатичним етикетом виступив Жиль Лебертон.

Він сказав, що в країні обмежується свобода слова, спостерігаються деструктивні явища в силових структурах. Француз зазначив, що не можна відмовлятися від шенгенської візи, поки при владі перебувають люди, котрі нехтували основними демократичними свободами.

Прозвучали на цьому ті слова польських депутатів заслуговують щирої подяки.

Міхал Боні зазначив повільне, але впевнене рух України в бік реформ. Він заявив, що на відстані складно помітити весь масштаб проблем, з яким доводиться стикатися українському суспільству. Анна Фотига виступила з підтримкою, висловивши кілька переконливих аргументів на користь скасування шенгенської візи. У той же час, депутат зазначила наростаючі побоювання поляків з приводу звеличення Степана Бандери.

Кілька слів треба сказати про те, які можливості тепер відкриваються перед звичайним громадянином.

Відразу скажемо, що право на працевлаштування, а також на ПМЖ мандрівник не отримає. Крім того, функції консульських службовців тепер будуть покладені на прикордонників. Потрібно готуватися до дороги більш ретельно, щоб підтвердити свою благонадійність. Від вас можуть зажадати надати проїзні документи, бронь на готель, пред’явити докази фінансового забезпечення поїздки. Природно, потрібно подбати про медичну страховку. Врахуйте, що шенгенська віза передбачає можливість вашої всебічної перевірки з боку прикордонників. Час перебування в державах, які приєдналися до угоди може досягати 90 днів в межах одного півріччя.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *