Домой / Виза / Доступная виза в Польшу

Доступная виза в Польшу

Доступная виза в Польшу. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Доступна віза в Польщу

Серед країн підписали Шенгенську угоду, Польща найбільш відвідувана українськими туристами. Існують наступні типи візи в Польщу:

— Віза типу А (для перебування в аеропорту, транзитна). Видається заявникам, які збираються відвідати транзитом Польську Республіку.
— Віза типу B (транзитна). Володар має право перебувати на території Польщі строком від 1 до 5 днів.
— Віза типу С (короткострокова). Найбільш популярний тип віз до Польщі. Турист має право подорожувати по країнах шенгенської угоди терміном до 90 днів, керуючись правилом першого в’їзду. Види короткострокових віз:
— С1 (бізнес). Для оформлення знадобитися запрошення від компанії. Термін перебування стандартний (до 90 днів).
— С2 (туристична). Це одноразова віза. Підійде для громадян України, які вирушають в тур поїздку. Крім основних документів знадобитися роздрук підтверджує бронювання номера в готелі. З собою потрібно мати суму рівну 20 злотих / день, але не менше 100 злотих. Термін перебування не більше 30 днів.
— С3 (гостьова або для покупок). Буває як одноразовою, так і багаторазової. Наявність особливих документів необхідних для отримання візи в Польщу не потрібні. Термін перебування стандартний.
— С4 (робоча). Так само буває одноразової і багаторазової. Для отримання робочої, заявник зобов’язаний надати запрошення на роботу в компанії, зареєстрованої в Польщі. Термін перебування стандартний.
Віза типу D (національна). Слід оформляти, якщо ви плануєте бути в Польщі більше 3-ох місяців. Доступная виза в Польшу

Для того що б отримати візу до Польщі, досить виконати наступні кроки:

1. Вибір дати подачі документів.
2. Зареєструвати заявку на офіційному сайті польського консульства. Слід враховувати, що документи розглядаються протягом 4 днів.
3. Заповнити та роздрукувати візову анкету.
4. Зібрати необхідні документи.
5. Принести всі документи разом з паспортом в польське консульство в Україні. Час прийому 8:00 — 15:00. Консульський збір оплачується там же і становить 35 євро.
6. Забрати паспорт.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …