Домой / Виза / Доступная шенгенская виза
Доступная шенгенская виза

Доступная шенгенская виза, как ее правильно оформить , какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?   Как правильно открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Польская шенгенская  виза через консульство. Стандартный пакет документов для  оформления шенгенской визы в Польшу.

Доступна шенгенська віза

Межує з Україною Польща найпривабливіша для українських туристів. При цьому не варто забувати, що отримання національної польської візи дає право тільки на відвідування цієї держави, в той час як шенгенська віза відкриває доступ і до решти європейських країн. Головне — в’їхати в Європу через Польщу і саме через неї повернутися назад.

Перш за все, слід визначитися з датою подачі документів. Справа в тому, що необхідна дата може бути зайнята і для від’їзду в запланований термін потрібно їх терміновий розгляд, за що доведеться доплачувати зайві 30-40 євро. Далі слід зайти на сайт польського консульства. Головна сторінка сайту містить віконця, де слід вказати країну, а потім місто. Після цього, в що знаходиться зліва меню вибрати пункт — Шенгенська віза, потім — «Зареєструйте бланк».  Доступная шенгенская виза

Відбудеться завантаження інструкції і з’явиться віконце «Термін», що містить вільні дати, де слід вказати бажану дату, після чого натиснути на кнопку «Зареєструватися». Після цього відкриється сторінка з анкетою. Від дати заповнення анкети до дати виїзду повинно бути не менше 4-5 днів. Анкета нескладна, заповнити її слід латинськими буквами. Час на заповнення обмежена однією годиною. Після заповнення анкету слід зареєструвати, натиснувши кнопку «Далі» і роздрукувати.

Далі слід зібрати наступний пакет документів:

— Копію внутрішнього паспорта (всіх сторінок) і оригінал
— Раніше отримані шенгенські візи (копії)
— Виписку з банку
— Довідку з роботи із зазначенням зарплати
— Копію кредитної картки
— Копії квитків (автобусних, залізничних або авіаквитків)
— Підтвердження про бронювання номера в готелі
— Фотографії 3,5 × 4,5 см
— Медичну страховку з покриттям не менше 30 000 євро

У зазначений час слід відвідати консульство. При собі необхідно мати 35 євро для оплати консульського збору. На чеку буде вказана дата, до якої можна буде отримати назад паспорт, де вже буде стояти готова шенгенська віза, випадки відмов досить рідкісні.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о