lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Доступная польская виза
Доступная польская виза

Доступная польская виза. Помощь в получении визы. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на получение польской визы.  Как получить  визу в Польшу? Необходимые документы для получения визы.

Доступна польська віза

У 2007 році Польщею було підписано Шенгенську угоду. Це змінило правила видачі візи в цю країну.

Базовий пакет документів на візу в Польщу

Для оформлення польської візи повнолітні громадяни України повинні надати в консульство цієї країни:

— заповнену латинськими літерами українською, польською та англійською мовами (транслітерація) анкету з приклеєною фотографією;

— кольорову фотографію 3,5 х 4,5 см (тільки без головного убору);

— оригінал і ч / б ксерокопію головної сторінки закордонного паспорта, термін дії якого завершується мінімум через три місяці після закриття польської візи;

— внутрішній паспорт (і до неї копії всіх заповнених сторінок);

— документ, що пояснює мету поїздки (запрошення, договір з турагентством);

— медична страховка на період запланованої поїздки, зі страховим покриттям 30 000 €.

За неповнолітнього питання вирішують його батьки. Якщо в поїздку дитина відправляється з одним дорослим, зажадають письмова згода другого або документ, що підтверджує неможливість отримання такого паперу. Доступная польская виза

Особливості та правила користування польським шенгеном

Шенгенська польська віза дозволяє вільно перетинати кордони будь-яких країн Шенгенської зони. При цьому існують винятки, які варто знати.

При проходженні кордону з Польщею прикордонні або митні служби цієї країни уповноважені перевірити документи, що підтверджують достатність фінансових коштів (100 злотих на добу). Гарантом може виступити довідка з банку або пластикова карта.

Незалежно від напрямку поїздки (будь-яка країна Шенгену) рекомендовано спочатку пройти польський прикордонний контроль. Допускається з польською візою відразу в’їхати в іншу країну договору, але після можливі проблеми з отриманням в’їзної візи саме до Польщі.

При наявності шенгену в Польщу і поїздці з ним в Данію, Великобританію, Ірландію доведеться пройти паспортний контроль.

Віза дозволяє відвідати карликові держави, які не підписали Шенгенську угоду: Ватикан, Андорру, Монако, Сан-Марино. Умовою безвізового перетину кордону є виїзд з суворо визначених країн. Так, в Ватикан і Сан-Марино в’їзд можливий тільки з Італії, в Монако з Франції, в Андорру з Іспанії.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі