Домой / Виза / Документы для открытия визы в Польшу
Документы для открытия визы в Польшу

Документы для открытия визы в Польшу. Польская виза, как ее правильно оформить , какие документы необходимо собрать для бизнес визы и в какие сроки можно уложиться? Как правильно открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении. Польская шенгенская  виза.

Документи для відкриття візи в Польщу

Консульство Польщі вимагає у заявників загальний для всіх перелік документів для відкриття візи в Польщу. До таких документів належать: підтвердження мети поїздки (запрошення для візи від польської сторони), медичний страховий поліс, анкета, дійсний закордонний паспорт.

Але також не маловажно знати, що крім цих документів для відкриття візи, консульство має право вимагати і додаткові документи. Існує два основних види польських віз. Перший тип — шенгенська віза, видавалася консульством Республіки Польща, і другий — національна робоча віза. Залежно від типу візи, залежать і документи для візи в Польщу.

Так для шенгенської бізнес візи типу С04 необхідно запрошення для співпраці, і отримати таку польську візу зможе тільки людина, що має постійне місце роботи або який є підприємцем. Медична страховка теж важливий документ для відкриття польської візи, бували випадки,
коли заявники просили шенгенську візу на 1 рік, а страховку оформляли на 3 місяці з перебуванням 45 днів, в результаті консул поставив шенгенські візи на той термін, на який були оформлені поліси. Хоча на тому ж самому інформаційному щиті чітко сказано, що необхідно мати поліс, що покриває тільки першу поїздку. Документы для открытия визы в Польшу

Поліс повинен діяти не тільки на території Польщі, а й усієї Європи, так як Ви плануєте подорожувати по всій території Європейського союзу. Для робочої національної візи в Польщу, потрібен такий же список документів, хоча він трохи відрізняється за змістом, так, запрошення в даному випадку є трудовий договір (контракт).

Страховий поліс також відрізняється від того, який Ви купуєте для оформлення шенгенської візи. В даному випадку поліс повинен покривати всі дні і діяти на території Польщі. Анкета-заява для отримання візи також відрізняється. Для оформлення шенгенської візи, існує своя форма, а для робочої національної своя.

Розрізнити їх можна по прапору в лівому верхньому кутку. Прапор Євросоюзу та Республіки Польща відповідно. Після отримання візи, під час поїздок до Європи, завжди необхідно мати при собі всі документи які Ви подавали в консульство.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о