lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Документы для оформления рабочей визы в Польшу
Документы для оформления рабочей визы в Польшу

Документы для оформления рабочей визы в Польшу. Сколько стоит оформление рабочей визы в Польшу, как ее получить, какие документынеобходимо собрать для визы. Польская рабочая виза категории D. Формление рабочей и шенген виз в Польшу. Как открыть рабочую визу в Польшу.

Документи для оформлення робочої візи до Польщі

Щорічно на роботу в Європу вирушає солідна частина місцевого населення і це неспроста. Отримати візу до Польщі можна без проблем, а рівень заробітної плати, в порівнянні з Україною — вище. Для тих, хто збирається знайти роботу в Польщі, варто оформити спеціальну робочу візу. Така віза є національною, її термін дії коливається від 6 місяців в році. По ній можна подорожувати по всьому Шенгену, однак працевлаштуватися можна лише в Польщі. Документы для оформления рабочей визы в Польшу

Робоча віза, або як її ще називають, віза категорії D видається громадянам України, які перебувають на території Польщі більше 90 днів на півроку. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі, з даною візою зможете скористатися всіма перевагами перебування в даній країні.  Оформление рабочей визы в Польшу

Оформивши польську робочу візу, ви отримаєте можливість:

— Легально знайти роботу і влаштуватися на будь-польське підприємство;
— Переміщатися по територіях шенгенської союзу;
— Перебувати в Шенгенській зоні не більше 180 днів на рік.

Процес реєстрації на візу

При реєстрації візи D — категорії, від вас буде потрібно цілий ряд документів і заповнення анкети, результат якої і буде рішенням про видачу візи.

Документи для оформлення робочої візи:

— Медична страховка;
— Закордонний паспорт;
— Анкета та підписана заява;
— Дві фотографії на документи;
— Запрошення з фірми з чітко зазначеними часовими межами перебування в країні.
* Зверніть увагу: в контракті повинна бути вказана заробітна плата не нижче офіційного мінімального порога.

Після збору всіх документів можна записатися на співбесіду в консульство і почекати своєї черги протягом від декількох днів або тижнів.

В цілому, відсоток відмов при оформленні такої візи менше 2 відсотків. Така віза — дуже зручний варіант для перебування в Польщі та інших Європейських країнах.

* Найголовніше, контракт повинен бути зареєстрований в управлінні праці, дійсність якого можна перевірити на державному ресурсі Польщі.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 63 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
2 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Людмила
Людмила
2 лет назад

Здравствуйте.Отправлены документы на приглашение.Можно ли подавать документы на оформление визы не дождавшись приглашения?Чтобы не терять время.

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
2 лет назад
Ответ для  Людмила

Приглашение и есть основание для подачи документов и открытия визы. Это основной документ. Его Вы подаете в оригинале в Визовый центр