Домой / Виза / Документы для оформления рабочей визы в Польшу
Документы для оформления рабочей визы в Польшу

Документы для оформления рабочей визы в Польшу. Сколько стоит оформление рабочей визы в Польшу, как ее получить, какие документынеобходимо собрать для визы. Польская рабочая виза категории D. Формление рабочей и шенген виз в Польшу. Как открыть рабочую визу в Польшу.

Документи для оформлення робочої візи до Польщі

Щорічно на роботу в Європу вирушає солідна частина місцевого населення і це неспроста. Отримати візу до Польщі можна без проблем, а рівень заробітної плати, в порівнянні з Україною — вище. Для тих, хто збирається знайти роботу в Польщі, варто оформити спеціальну робочу візу. Така віза є національною, її термін дії коливається від 6 місяців в році. По ній можна подорожувати по всьому Шенгену, однак працевлаштуватися можна лише в Польщі. Документы для оформления рабочей визы в Польшу

Робоча віза, або як її ще називають, віза категорії D видається громадянам України, які перебувають на території Польщі більше 90 днів на півроку. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі, з даною візою зможете скористатися всіма перевагами перебування в даній країні.  Оформление рабочей визы в Польшу

Оформивши польську робочу візу, ви отримаєте можливість:

— Легально знайти роботу і влаштуватися на будь-польське підприємство;
— Переміщатися по територіях шенгенської союзу;
— Перебувати в Шенгенській зоні не більше 180 днів на рік.

Процес реєстрації на візу

При реєстрації візи D — категорії, від вас буде потрібно цілий ряд документів і заповнення анкети, результат якої і буде рішенням про видачу візи.

Документи для оформлення робочої візи:

— Медична страховка;
— Закордонний паспорт;
— Анкета та підписана заява;
— Дві фотографії на документи;
— Запрошення з фірми з чітко зазначеними часовими межами перебування в країні.
* Зверніть увагу: в контракті повинна бути вказана заробітна плата не нижче офіційного мінімального порога.

Після збору всіх документів можна записатися на співбесіду в консульство і почекати своєї черги протягом від декількох днів або тижнів.

В цілому, відсоток відмов при оформленні такої візи менше 2 відсотків. Така віза — дуже зручний варіант для перебування в Польщі та інших Європейських країнах.

* Найголовніше, контракт повинен бути зареєстрований в управлінні праці, дійсність якого можна перевірити на державному ресурсі Польщі.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Людмила
Гость
Людмила

Здравствуйте.Отправлены документы на приглашение.Можно ли подавать документы на оформление визы не дождавшись приглашения?Чтобы не терять время.

Tatiana - Vyzovui spetsyalyst
Editor
Tatiana - Vyzovui spetsyalyst

Приглашение и есть основание для подачи документов и открытия визы. Это основной документ. Его Вы подаете в оригинале в Визовый центр