Home / Виза / Дешевые автобусные туры в Европу

Дешевые автобусные туры в Европу

Дешевые автобусные туры в Европу. Дешовые туристические путешествия в страны Европы. Дешовые экскурсионные туры в Европу на комфортабельных автобусах  с командой проффесионалов. Какие документы нужны для туристической поездки в Европу.

Дешеві автобусні тури в Європу

Автобусні тури в Європу гарні для середніх відстаней. Необтяжливими вважаються тури з невеликою кількістю нічних переїздів. Поважаюча своїх клієнтів фірма продумує питання ночівель в туристичних автобусах європейського класу. Тут є відкидаються назад крісла, кавоварка, туалет, кондиціонер і відеомагнітофон. Нічні переїзди значно економлять екскурсійне час і гроші туристів. Непогана альтернатива готелям — хостели та мотелі. Вони є у всіх туристичних містах. Тут пропонують непогані побутові умови за невисоку ціну.

Невеликі мінуси автопереїзду компенсуються доставкою туристів безпосередньо до місця екскурсії, готелю, магазинах, чудовою нагодою знайомитися з містами і країнами з вікна автобуса. Екскурсії по європейським країнам завжди цікаві і насичені. Оформление визы в Польшу.

Для більшості туристів визначальним фактором є ціна. Автобусні тури в Європу в 2 рази дешевше, ніж авіатури. У вартість зазвичай входить оформлення віз, страховок, паливо, ночівлі в недорогих готелях.

Автобусні тури в Європу вимагають оформлення шенгенської візи. Вартість залежить від країни Шенгенської угоди, яку турист вибирає основний і зобов’язаний перетнути кордон саме через цю країну.

Популярні такі автобусні тури по Європі:

— коротші (6-8 днів, до 4 тис. Км) з відвідуванням Німеччини, Польщі, Швеції, Данії, Фінляндії, країн Балтії та Білорусії;

— більш насичені, що включають проїзд по Австрії, Словенії, Італії, Іспанії та Франції. Додатково може бути запропоновано відвідування Середземного узбережжя Франції, Монако. За 10 днів мандрівники проїдуть до 4,5 тис. Км.

Оплачувати послуги і рахунки краще картами VISA або MasterCard. Краще, якщо це буде банк, під керуванням європейського фінансової установи.

Check Also

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Подписаться  
Уведомление о
Юлия
Гость
Юлия

добрый день ,16 мая еду по безвизу к родственникам .Знаю номер телефона,адрес,ФИО .Мне нужно приглашение от них ? медицинская страховка нужна?