Домой / Виза / Что нужно знать для получения рабочей визы в Польшу

Что нужно знать для получения рабочей визы в Польшу

Что нужно знать для получения рабочей визы в Польшу. Как оформить рабочую визу ? Работа в Польше.  Как получить рабочую  визу в Польшу особенности? Необходимые документы для получения рабочей визы. Что нужно  знать чтобы быстрого получить визу в Польшу.

Що потрібно знати для отримання робочої візи в Польщу.

Щорічно в Польщу на заробітки відправляється величезна кількість українців. Це легко можна пояснити тим, що Польща є сусідкою України, рівень заробітної плати там значно вище, а отримати візу досить просто.

Для тих, хто їде працювати існує спеціальна робоча віза в Польщу. Вона ще називається віза категорії D. Ця віза вважається національною. Сток її дії становить від шести місяців до року. За візі категорії D можна відвідувати і інші країни ЄС, але в’їзд до Європи та виїзд з неї обов’язковий через територію Польщі. Працювати по ній можна тільки в Польщі.

Щоб отримати робочу візу в Польщу, потрібно зібрати цілий ряд документів. До них відносяться заповнена анкета на отримання візи з приклеєною фотографією, закордонний паспорт, копії сторінок з шенгенськими і польськими візами, внутрішній паспорт і його копії, страховий медичний поліс. Для отримання робочої візи в Польщу обов’язковим є наявність запрошення. Запрошення повинно бути правильно оформлено з дотриманням усіх існуючих вимог. У консульство подається його оригінал і копія. Крім того, будьте готові до того, що від вас для отримання візи категорії D можуть зажадати і інші документи, наприклад доказів легального працевлаштування в попередні відвідування Польщі з метою отримання роботи і так далі. Уважно перевіряйте правильність всіх документів.  Рабочая виза в Польшу.

Після того, як ви зберете повний пакет необхідних документів, можете записуватися на співбесіду в консульство. При записи не забувайте, що там досить великі черги. Крім того, сама віза робиться кілька днів. Але навіть наявність всіх правильно заповнених документів не дає стовідсоткової гарантії того, що ви отримаєте робочу візу в Польщу. Відсоток відмови у видачі робочих віз вище, ніж туристичних. У разі отримання відмови отримати робочу візу повторно буде набагато складніше. Багато хто віддає перевагу оформляти візу через посередників, щоб уникнути зайвого клопоту з її отриманням. Что нужно знать для получения рабочей визы в Польшу.

В цілому робоча віза є дуже зручною як для перебування в самій Польщі, так і для поїздок в інші країни, які підписали Шенгенську угоду.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 4.65 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *