Домой / Виза / Будапешт

Будапешт

Будапешт: отдых, экскурсии, достопримечательности Будапешта, кухня и шоппинг в Будапеште, отзывы и фото туристов. Туризм в Будапеште. Самые крутые достопримечательности Будапешта. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Будапешт? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Будапешту!

Будапешт

Будапешт — прекрасна столиця, прекрасної країни Угорщини. Відвідавши Будапешт одного разу, Ви назавжди залишите спогади про це місто в своєму серці. Для поїздки в Будапешт достатньо бажання і шенгенської візи. Столиця також є найбільшим містом країни, і налічує без малого два мільйони жителів.
В Угорщині все ще в ходу угорські форинти, але з собою краще взяти євро і вже на місці міняти, але пам’ятайте, що по неділях працює дуже мало обмінників. Свою назву Будапешт отримав від міст Пешта, Буди і Обуди, які колись об’єдналися, утворивши нинішню столицю.
Будапешт приваблює не тільки любителів старовинної архітектури, а й шанувальників курортного відпочинку. Але замість моря, відпочиваючі їдуть на відомі у всьому світі термальні купальні «Сечені». Будапештські купальні по праву можна назвати візиткою Будапешта. Термальні джерела і купальні з мінеральною цілющою водою, відкриті для відпочиваючих цілий рік. В купальнях «Сечені» можна і оздоровитися і просто відпочити. Виза в Польшу Днепр.
Відпочивши і поправивши здоров’я можна вирушати оглядати архітектурні чудеса столиці, і перше з них — будівля Парламенту Угорщини. Воістину вражаюче спорудження. Своїм тільки видом цю будівлю розповідає нам історію про видатних угорців, скульптури яких прикрашають цю величну будову.
А чого вартий Будайська фортеця. Це не просто будівля, це місто в місті. Масштабне спорудження, що вражає своїми розмірами. З цієї фортеці також відкривається чудова панорама на город.
На окрему увагу заслуговують мости Будапешта. Один з них — незвичайної краси Ланцюговий міст Сечені. Саме цей міст в минулому об’єднав Буду і Пешт, і тепер заслужено вважається символом Будапешта. А якщо Ви любитель гострих відчуттів — відвідайте «Будинок терору». Цей музей вважають найстрашнішим музеєм в світі. Експозиція музею присвячена двом диктаторським режимам — фашистському і комуністичному. Хто був в музеї — стверджують, що почуття страху і темряви, яке там присутній, не покидає ще довго.
Історію потрібно шанувати, але не варто зациклюватися на сумне. У Будапешті ще незліченну кількість місць, які можуть подарувати Вам масу яскравих і незабутніх вражень.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *