Домой / Виза / Бронь гостиницы для шенгенской визы

Бронь гостиницы для шенгенской визы

Бронь гостиницы для шенгенской визы. Бронь гостиницы для получения шенгенской визы.  Необходимые документы для получения шенгенской  визы. Как бесплатно забронировать отель в Польше. Отели в Польши, которые прислали подтверждения.

Бронь готелю для шенгенської візи

Громадянину України, який запланував поїздку в Республіку Польща в службових, туристичних або особистих цілях, слід подбати про отримання короткотермінової шенгенської візи. Вона дає право 90 днів протягом 6 місяців перебувати на території як Польщі, так і будь-якої країни Шенгенської угоди.

Щоб отримати шенгенську візу, вам треба буде подати анкету не пізніше, ніж за тиждень до наміченої поїздки. Польські консульства працюють в п’яти містах України: Київ, Харків, Львів, Одеса та Вінниця.

Згідно з новою редакцією польського «Закону про іноземців» громадянину України, який бажає оформити шенгенську візу, пропонується додатково надати в консульство документи для підтвердження у нього наявності фінансових коштів для забезпечення витрат на перебування в державах Шенгенської зони. Одним з них є підтвердження місця проживання. Якщо громадянин їде в Польщу на особисте запрошення — це буде гарантія приймає приватної особи або юридичної суб’єкта. В іншому випадку буде потрібно документ, що підтверджує заплановане місце проживання, наприклад, про бронювання готелю. Також повинна бути підтверджена оплата мінімум 50% за перебування на території Польщі. Бронь гостиницы для шенгенской визы

Онлайн-резервування готелю в Польщі для отримання шенгенської візи можна провести на спеціалізованому сайті, а заплатити за цю операцію доведеться приблизно 10% від вартості проживання. У разі, якщо ви оформляєте службову візу до Польщі, врахуйте, що бронювання повинно бути оформлено з того міста, в якому знаходиться підприємство. За результатами бронювання вам буде оформлений так званий ваучер. Він обов’язково повинен містити:

— всі реквізити і контакти готелю (фірмовий бланк);
— паспортні дані осіб, на яких бронюються номери;
— відбиток печатки готелю;
— дані про особу, яка здійснила резервування;
— позначку уповноваженої особи про те, що власник броні зобов’язується повністю оплатити проживання по прибуттю в готель.
Належним чином оформлений ваучер слід прикласти до пакету документів, що подається в консульство Польщі для отримання візи.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *