Домой / Виза / Бронь гостиницы для польской визы

Бронь гостиницы для польской визы

Бронь гостиницы для польской визы. Бронь гостиницы для получения польской визы.  Необходимые документы для получения польской визы. Как бесплатно забронировать отель в Польше. Отели в Польши, которые прислали подтверждения.

Бронь готелю для польської візи

Громадянин України, який оформив шенгенську польську візу, отримує право перебувати на території Польщі і будь-якої країни Шенгенської угоди 90 днів протягом 6 місяців. Порядок і терміни видачі громадянам України польських віз визначає нову редакцію національного «Закону про іноземців» від 01.05.2014 р

Для отримання польської візи претендент повинен подати в польське консульство в Києві, Вінниці, Львові, Харкові чи Одесі певний пакет документів. При цьому обов’язковим є наявність документів, що підтверджують мету і умови запланованого перебування. Ця вимога має на увазі вказівку місця тимчасового проживання іноземця в Республіці Польща. Громадянину України потрібно буде або вказати контактні дані особи, який надіслав йому запрошення, або пред’явити документи про бронювання готелю. Бронь гостиницы для польской визы

Для отримання польської візи можна забронювати номер в готелі онлайн на одному зі спеціальних сайтів. Бронювання готелю досить буде оплатити в повному обсязі, а лише частково. Вартість бронювання зазвичай становить близько 10% від загальної вартості проживання. Після вирішення питання з оплатою в знак підтвердження вам мають надіслати документ, так званий ваучер, завірений «мокрою» печаткою. У ньому обов’язково повинні вказуватися адреса, назва і телефон готелю (як варіант — фірмовий бланк готелю), паспортні дані всіх, хто буде проживати в готелі, інформація про терміни резервування і його вартості. У нижню частину ваучера особа, уповноважена його видавати, вносить відмітку про те, що власник броні зобов’язується повністю оплатити зазначений у ваучері термін перебування після приїзду в готель. До речі, місцем проживання не обов’язково повинен бути готель. Це може бути і більш бюджетний варіант: хостел, кемпінг або приватна квартира.

Важливо: для оформлення службового польської візи необхідно, щоб бронь була оформлена з міста, в якому зареєстровано підприємство.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *