Домой / Виза / Бизнес виза в Польшу

Бизнес виза в Польшу

Бизнес виза в Польшу. Польская бизнес виза, как ее получить, какие документы необходимо собрать для бизнес визы и в какие сроки можно уложиться? Как открыть бизнес визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская бизнес виза. Стандартный пакет документов для бизнес визы в Польшу.

Бізнес віза

Так уже повелося, що ще з незапам’ятних часів, товари з далека завжди були цікавіше для споживачів. Колись за товарами їздили за тридев’ять земель, тільки для того щоб привезти і продати товар екзотичний, краще вітчизняного, якісніше. В сучасних умовах, для того щоб відвідувати країни Європейського союзу, з метою ведення господарської діяльності, необхідна бізнес віза. Бізнес віза в Польщу стала доступною для громадян України порівняно недавно. В першу чергу, сама назва визначає як аудиторію (підприємці, наймані працівники підприємств суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та люди планують розширити межі власної справи), так і її цільове призначення (бізнес, конференції, комерційні заходи, службові відрядження).

Існує дві основні умови для успішного оформлення шенгенської бізнес візи в Польщу. перше -заявник повинен бути суб’єктом підприємницької діяльності або працювати на підприємця або підприємство здійснює міжнародну господарську торгівлю або надання послуг, і друге — запрошення для візи має бути видано також суб’єктом підприємницької діяльності. В даному випадку запрошення є задокументованим підтвердженням бажання двох суб’єктів господарської діяльності співпрацювати в економічній сфері. Документи для бізнес візи такі ж як, і для інших польських віз (запрошення для візи, анкета, медична страховка). Бизнес виза в Польшу

Максимальний термін, на який Республіка Польща відкриває бізнес візу — 5 років! Існує ряд рекомендацій для правильного використання шенгенської бізнес візи. В першу чергу, бізнес віза шенген призначена для ділових людей, які здійснюють свої поїздки з метою покупки товару, демонстрацій зразків товарів, презентацій рекламного характеру, підписання договорів, проведення переговорів з метою спільного партнерства, обговорення проектів і подальшого спільного розвитку. Наявність бізнес візи в Польщу, яка була видана на підставі запрошення для візи від одного партнера, не забороняє Вам вести справи з іншими підприємцями Європейського союзу, що дозволить Вам значно розширити коло контрагентів і постачальників, що зробить Вашу продукцію більш привабливою для споживачів. Наявність польської бізнес візи відкриває предпреімчвим людям масу нових можливостей, за допомогою яких можна ознайомитися з передовими технологіями європейських виробників і реалізувати їх на власному виробництві. Бізнес віза в Польщу — універсальний засіб, за допомогою якого можна розширити свій кругозір і витягти з такого подорожі прибуток. Така віза дозволить Вам перейняти досвід зарубіжних колег у веденні бізнесу, організувати імпорт або експорт, ознайомитися з умовами праці в європейських країнах а також зав’язати цікаві та корисні знайомства, і вивести свою продукцію на європейський ринок.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *