Домой / Виза / Бизнес виза в чистый паспорт
Бизнес виза в чистый паспорт

Бизнес виза в чистый паспорт. Оформление годовой бизнес визы. Как оформить все документы на бизнес визу в чистый паспорт. Необходимые документы для оформления шенгенской  бизнес визы в чистый паспорт.

Бізнес віза в чистий паспорт

Бізнес віза — найкращий варіант візи для осіб, які проводять підприємницьку або господарську діяльність в Європі, або виїжджають за кордон з метою ділових переговорів. Для отримання даної візи необхідно в першу чергу отримати запрошення від ділових партнерів для перебування в країні, що входить в Шенгенську зону. З даною візою ви маєте право перебування не більше трьох місяців протягом півроку.

Польська Шенгенська віза є найбільш популярною для громадян України. В силу того, що Польща висуває найбільш лояльні і прості вимоги для відкриття віз. Все, що вам потрібно — це запрошення від партнерів, заповнена анкета і медична страховка. Бизнес виза в чистый паспорт.

Переваги даної візи:

Вільний в’їзд в 30 країн Шенгенської угоди, маючи візу, оформлену тільки для однієї держави.
Відсутність складнощів паспортного контролю на кордонах.
Крім основної мети поїздки, бізнес віза передбачає також і можливість відпочинку.

При отриманні бізнес візи в Польщі необхідно пам’ятати 2 золотих правила, щоб уникнути неприємних ситуацій, які можуть зіпсувати вашу поїздку.

Правило першого в’їзду.

В’їжджаючи на територію Шенгену, в першу чергу ви зобов’язані відвідати ту країну, чиє Консульство видало вам візу, тобто, безпосередньо, Польщу.

Правило основної країни.

Саме в Польщі ви повинні знаходитися більшу частину часу своєї поїздки. Не зайвим буде мати при собі інформацію про броні в готелях, квитки на міський транспорт, чеки з магазинів або інші речі, що підтверджують ваше перебування в країні.

Бізнес віза може бути як одноразовою, так і мультивізою. Перша має на увазі разовий в’їзд в країну, при виїзді віза буде закрита. Маючи мультивізу, ви зможете подорожувати по країнах Шенгену більше одного разу за вказаний термін.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о