Домой / Виза / Бизнес виза в чистый паспорт
Бизнес виза в чистый паспорт

Бизнес виза в чистый паспорт. Оформление годовой бизнес визы. Как оформить все документы на бизнес визу в чистый паспорт. Необходимые документы для оформления шенгенской  бизнес визы в чистый паспорт.

Бізнес віза в чистий паспорт

Бізнес віза — найкращий варіант візи для осіб, які проводять підприємницьку або господарську діяльність в Європі, або виїжджають за кордон з метою ділових переговорів. Для отримання даної візи необхідно в першу чергу отримати запрошення від ділових партнерів для перебування в країні, що входить в Шенгенську зону. З даною візою ви маєте право перебування не більше трьох місяців протягом півроку.

Польська Шенгенська віза є найбільш популярною для громадян України. В силу того, що Польща висуває найбільш лояльні і прості вимоги для відкриття віз. Все, що вам потрібно — це запрошення від партнерів, заповнена анкета і медична страховка. Бизнес виза в чистый паспорт.

Переваги даної візи:

Вільний в’їзд в 30 країн Шенгенської угоди, маючи візу, оформлену тільки для однієї держави.
Відсутність складнощів паспортного контролю на кордонах.
Крім основної мети поїздки, бізнес віза передбачає також і можливість відпочинку.

При отриманні бізнес візи в Польщі необхідно пам’ятати 2 золотих правила, щоб уникнути неприємних ситуацій, які можуть зіпсувати вашу поїздку.

Правило першого в’їзду.

В’їжджаючи на територію Шенгену, в першу чергу ви зобов’язані відвідати ту країну, чиє Консульство видало вам візу, тобто, безпосередньо, Польщу.

Правило основної країни.

Саме в Польщі ви повинні знаходитися більшу частину часу своєї поїздки. Не зайвим буде мати при собі інформацію про броні в готелях, квитки на міський транспорт, чеки з магазинів або інші речі, що підтверджують ваше перебування в країні.

Бізнес віза може бути як одноразовою, так і мультивізою. Перша має на увазі разовий в’їзд в країну, при виїзді віза буде закрита. Маючи мультивізу, ви зможете подорожувати по країнах Шенгену більше одного разу за вказаний термін.

Смотрите также

Правила постановки на консульский учет

Правила постановки украинцев, живущих за пределами государства, на консульский учет Постановление Кабмина Украины № 85 …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о