Домой / Виза / Бизнес виза теперь доступна каждому

Бизнес виза теперь доступна каждому

Бизнес виза теперь доступна каждому. Помощь в получении бизнес визы. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на получение бизнес визы.  Как получить  визу в Польшу? Необходимые документы для получения бизнес визы.

Бізнес віза тепер доступна кожному

Польща споконвіку була жителів України транзитом на шляху до Європи. Ще в 11 столітті за цим маршрутом вирушила до Франції дочка київського князя Ярослава Анна. І сьогодні ця колоритна країна представляє величезний інтерес для українців, включаючи підприємців. В’їзд бізнес туристів на територію Польщі носить до сих пір візовий характер. Ключем для взаємовигідних комерційних відносин стане бізнес віза в Польщу. Про вартість такої візи можна з легкістю дізнатися на численних українських порталах. Послуги спеціалізованих фірм з оформлення віз своїм клієнтам носять платний характер.  Бизнес виза. Бажаючі заощадити, звичайно, можуть спробувати отримати бізнес візу до Польщі самостійно в київському візовому центрі, або в тих містах, де відкриті подібні візові центри.

Повний перелік документів, необхідний оформлення візи, складається з:

— документів, що засвідчують особу;

— запрошення від фірми резидента Польщі або приватної особи;

— медичного страхового поліса.

Головною перевагою бізнес візи в Польщу є її зручність для підприємницького класу України. Зручність полягає в тому, що дає право на багаторазове відвідування країни протягом певного періоду часу. На сьогоднішній день діє спрощений регламент оформлення бізнес візи в Польщу для ділових людей України. Спрощення полягають у тому, що крім документів, що засвідчують особу, заповненої анкети, фото і страховки, необхідно пред’явити тільки оригінал листа запрошення від польського контрагента. Вартість консульського збору за оформлення бізнес візи на сьогодні 35 євро. Видати візу або відмовити в ній, знаходиться повністю в компетенції консула. Воно приймається протягом 10 днів з дня подачі заяви. З метою економії власних сил і часу всі документи, включаючи анкету, найбільш просунуті відправляють на «мило» консульства Польщі. Бизнес виза теперь доступна каждому

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *