lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Бизнес виза С04
Бизнес виза С04

Бизнес виза С04. Оформление Шенген визы C04 в Польшу. Польская шенген виза С04, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенгенвизы С04 и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Бізнес віза С04

Для безперешкодного відвідування Польщі всім українцям потрібно обов’язкове оформлення шенгенської візи. Вона дасть право в’їзду та короткострокового перебування не тільки на території Польщі, а й на території інших країн Шенгенської угоди, яких на сьогоднішній день цілих 26. Варто відзначити, що ви можете в’їхати на територію Шенгенської зони тільки через територію Польщі, так як саме польське посольство видає вам таку бажану шенгенську візу.

Всі візи можна поділити на кілька категорій: короткострокова (категорія С), транзитна (А і В) і національна віза (категорія D). Зупинимося дещо докладніше на першому типі віз.

Короткострокова віза також має кілька підвидів — це: туристична віза, бізнес віза (або ділова віза) і гостьова. Крім того, польські візи можуть бути як для одиничного відвідування країни — одноразова, так і для необмеженого числа відвідувань в межах дії візи — багаторазова.

Бизнес виза С04

Досить часто викликає питання саме польська бізнес віза. Вона призначається для бізнесменів і підприємців, яким необхідно виїжджати за межі України для вирішення важливих питань, що стосуються безпосередньо ведення бізнесу зі своїми зарубіжними партнерами. Бізнес віза може бути видана українським підприємцям у разі офіційного запрошення від польських партнерів.

Окремо слід відзначити, що бізнес віза в Польщу дає право громадянам України відвідувати Польщу і країни Шенгенської зони також і в туристичних цілях. Однак відвідування цих країн з метою туризму не повинні бути першочерговим завданням власника візи, так як підставою для її видачі є ділове партнерство між країнами і ведення бізнесу. Таку заяву зробила польська прикордонна служба.

Бізнес віза не надається з метою туризму, а тому перебування в Польщі і в країнах Шенгенської домовленості з метою туризму за такою візою може мати негативні наслідки — причиною безстрокового повернення вас на Україну і відмовою в майбутньої видачі віз.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 63 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии