Домой / Виза / Биометрические данные для оформления визы в Польшу

Биометрические данные для оформления визы в Польшу

Биометрические данные для оформления визы в Польшу. Сдача отпечатков пальцев на границе не освобождает Вас от прохождения процедуры биометрии при оформлении новой визы.  Особенности снятия биометрических данных для получения шенгенской визы в консульстве.

Біометричні дані для оформлення візи в Польщу

Шенгенська віза — унікальна можливість легально відвідувати двадцять п’ять країн Європейського Союзу, причому така віза може бути туристичної, робочої і транзитної.

З середини літа 2015 роки для України та інших країн Східної Європи будуть введені нові правила отримання даного дозвільного документа. Такий порядок отримання візи запроваджується з метою додаткового підвищення безпеки кордонів ЄС.

Основні переваги нового документа. Биометрические данные для оформления визы в Польшу
Після того, як будь-який український громадянин отримає візу в Польщу нового зразка, він зможе скористатися наступними перевагами:

— істотно економити час, що витрачається на проходження паспортного контролю при перетині кордону;
— в разі втрати документа, завдяки вбудованій біометричної інформації, паспортом не зможуть скористатися сторонні люди;
— істотно спроститься процедура отримання наступних віз в країни ЄС.
Особливості зняття біометричних даних
Під час оформлення візи в Польщу будь-який вид інформації, яку подає український громадянин, вноситься в загальну базу даних країн Шенгенського договору. Крім стандартної анкетній інформації, якісної фотографії, в польському консульстві потрібно буде виконати зняття відбитків пальців рук.

Розглянемо наступні моменти даної процедури:

1. Відповідно до порядку, обґрунтованим Міністерством закордонних справ, разом із заявкою на отримання візи в Польщу до реєстру потрапляють якісні оцифровані відбитки вказівних пальців рук.
2. Під час першого звернення до візового центру заявник особисто відвідує консульство, де виконується процедура ініціалізації та зняття відбитків пальців. Процедура передбачає зняття відбитків за допомогою електронного сканера, палець прикладається до робочій зоні пристрою, після чого відбиток переноситься в електронний формат.
3. Проходити біометрії необхідно особам старше 12 років.
4. Зібрані дані зберігаються протягом п’яти років. При зверненні в даний період за наданням чергової візи заявнику не потрібно буде проходити додаткову ініціалізацію, що істотно прискорить отримання дозвільного документа.
5. Процедура, під час якої здійснюється зняття відбитків вказівних пальців, проводиться відповідно до норм захисту персональних даних.
Віза в Польщу, отримана за новим зразком сприятиме спрощенню виїзду в країни ЄС для українських громадян вже з літа 2015 року.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *