Домой / Виза / Безвизовый режим

Безвизовый режим

Безвизовый режим. Рассказываем как будет действовать Шенгенский кодекс и безвизовый режим для украинцев. Совет Европейского союза поддержал решение по либерализации визового режима с Украиной. Безвизовый режим для Украины 2017 условия и документы.

Безвізовий режим

Українці скоро зможуть в’їжджати в країни Шенгенської зони без віз. Розглянемо, як на практиці буде відбуватися процедура перетину кордону і перебування на території Польщі українців.

Які країни можна відвідувати за спрощеною системою?

Лібералізація численними членами ЄС візового режиму для громадян України, які планують подорож по Європі на основі біометричних паспортів, стане величезним проривом в процесі європейської інтеграції країни. Розглянемо список держав, які можна буде відвідувати без додаткового отримання віз, а саме:

— всі країни, що входять до Шенгенської зони;
— держави, які планують вступ до спрощеної зону перетину кордонів, такі, як: Хорватія, Кіпр, Болгарія і Румунія;
— інші європейські країни: Ліхтенштейн, Норвегія, а також Ісландія та Швейцарія.

Процедура перебування на території Польщі.  Безвизовый режим

Польща — країна Шенгенської зони, яка має безпосередніх кордонів з Україною. Саме тому межа між цими двома державами буде перетинатися найбільш часто. На території Польщі можна буде перебувати протягом півроку до 90 днів, маючи всього лише запрошення для візи. Для прибування більше 90 днів буде потрібно оформлення національного дозвільного документа. Безвізовий режим не дає право влаштовуватися на роботу або отримувати дохід від підприємництва. Тому вільно перетинати кордони, маючи при собі запрошення для візи, можна для туристичних поїздок, налагодження контактів, проходження тренінгів і так далі.

Для безперешкодного перетину кордонів громадянам України потрібно безліч підтверджуючих документів. Крім паспорта, польські прикордонники можуть зажадати такі документи:

— зворотний проїзний документ;
— запрошення для візи;
— виписку з рахунку, дорожні чеки або готівка, сума яких є достатньою для перебування на території Польщі;
— запрошення або гарантійний лист від приймаючої сторони;
— наявність квитанцій про бронювання готелю;
— медичний поліс страхування.
Для громадян України, метою яких стане працевлаштування в Польщі, буде потрібно оформлення національної робочої візи, що дозволяє повну або часткову зайнятість. Якщо метою поїздки є не працевлаштування, досить одного запрошення для візи.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *