Домой / Виза / Барселона

Барселона

Барселона: отдых, экскурсии, достопримечательности Барселоны, кухня и шоппинг в Барселоны, отзывы и фото туристов. Туризм в Барселоны. Самые крутые достопримечательности Барселоны. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Барселону? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Барселоне!

Барселона

Другий за величиною місто Іспанії після Мадрида — Барселона. Всі власники шенгенської візи обов’язково повинні відвідати Барселону, адже це одне з найяскравіших місць на планеті.
Також Барселона є столицею автономної області Каталонія, і зараз це місто вважається найбільшим торговим центром Іспанії, і займає перше місце в різних сферах промисловості, так що життя тут кипить і вдень і вночі. У Барселоні проживає близько півтора мільйона жителів, а в передмісті ще понад три мільйони. Єдина грошова валюта в Іспанії — євро.
Від нудних сухих фактів пропоную перейти до головної визначної пам’ятки Барселони — архітектурі Антоніо Гауді. Великий Гауді зробив свої творіння головною візитною карткою міста. Його божевільний і такий фантастичний парк Гуель притягує туристів зі всього світу. Ще один шедевр неосяжної фантазії Антоніо Гауді — Храм Святого Сімейства, ніхто в Барселоні не пройде повз цього найвідомішого довгобуду. Храм справді вражає різноманітністю форм, кількістю деталей і просто своєю енергетикою. Будівництво цієї споруди ведеться виключно за рахунок пожертвувань простих громадян, тому все ще не закінчено. У Барселоні жив і працював ще один всесвітньо відомий безумець — Сальвадор Далі, і саме в цьому місті знаходиться цікавий музей творчості Далі, який також обов’язковий до посещенію. Виза в Польшу
Стара частина міста насичена готичної архітектурою, в якій розташувалося величезну кількість магазинів одягу, сувенірних крамниць і затишних кафе. Ах, так, буде великою помилкою припустити музей мистецтва імені Пабло Пікассо, який творив в цьому місті, і музей шоколаду — саму солодку пам’ятка Барселони. А після всіх цих таких приємних, але утомливих прогулянок можна розслабитися на найчистіших пляжах Барселони, або подивитися на дивовижних морських мешканців в океанаріумі. Приємного відпочинку!

Смотрите также

Сезонная виза на 9 месяцев в Польшу

Приглашение на сезонные работы 9 месяцев (Zaświadczenie) В Польше, как и во многих других странах, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *