Домой / Виза / Автобус Львов — Париж — путешествие старинной Европой

Автобус Львов — Париж — путешествие старинной Европой

Автобус Львов — Париж — путешествие старинной Европой. Туристические путешествия в страны Европы. Экскурсионные туры в Европу на комфортабельных автобусах с Киева и Львова с командой проффесионалов. Какие документы нужны для туристической поездки в Европу.

Автобус Львів — Париж — подорож старовинної Європою

Автобусний тур в Париж — щаслива можливість познайомитися з Францією з усіх боків. Ви побачите безліч неповторних культурних об’єктів і пам’яток. Вибираючи тур автобусом Львів — Париж ви зможете проїхати по всій Європі і відвідати Єлисейські поля, краси Версаля і Лувру, знамениту Ейфелеву вежу. Як відомо, Франція нараховує понад 38 об’єктів спадщини всього світу Юнеско. До того ж відвідування Франції не так дорого, як здається на перший взгляд.

Відкрийте для себе саму велику і неповторну красу європейських столиць завдяки туру Львів — Париж. На відміну від літака, у вас є можливість проїхати по країнах Євросоюзу, які з’єднують Україну та Францію, і навіть відвідати головні їх пам’ятки, пропоновані, на жаль, не всіма туроператорами нашої країни.

Як відомо, багато подорожі по Європі починаються зі Львова. І це зовсім не дивно! Львів — перлина України. Старовинне місто з неймовірною кількістю пам’яток та архітектурних пам’яток. Ви хочете потрапити до Франції? Автобус Львів — Париж відправляється в тур практично кожні кілька тижнів. Виза в Литву в Киеве.

Шенгенська віза для туру до Франції.

Головний документ для подорожі по Європі — шенгенська віза. Даний документ дозволить вам проїхати на автобусі Львів — Париж по всій Європі. Але зверніть на один величезний нюанс! Шенгенську візу необхідно оформляти на країну в’їзду в Євросоюз! Це головне правило, не дотримуючись яке ваша поїздка в Париж може накритися мідним тазом.

Обов’язково уточніть у свого екскурсовода, тур-менеджера, через яку країну в’їжджає автобус Львів — Париж в Євросоюз. У 98 з 100 відсотків ця країна — Польща, але, в будь-якому випадку, необхідно уточнити цей важливий нюанс.

Якщо ви в’їжджаєте в Євросоюз з України в Польщу, а потім їдете по інших країнах Європи, значить оформлятися повинна польська віза. Виїзд з Євросоюзу здійснюватися буде теж через Польщу.

Середньостатистичний тур по Європі автобусом Львів — Париж триває від 7 до 14 днів.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …