Домой / Виза / Амстердам

Амстердам

Амстердам: отдых, экскурсии, достопримечательности Амстердама, кухня и шоппинг в Амстердаме, отзывы и фото туристов. Туризм в Амстердаме. Самые крутые достопримечательности Амстердама. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Амстердам? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Амстердаму!

Амстердам

Амстердам! Одне це назва захоплює дух, і в уяві постає повну свободу дій, велосипеди і нестримний сміх. Але не тільки цим славиться Амстердам. Це місто є столицею Королівства Нідерланди, і по праву вважається фінансовим і культурним центром Королівства, адже щорічно сюди приїжджає величезна кількість туристів за новими емоціями і враженнями. Населення Амстердама трохи не дотягує до мільйона, а валюта — євро. В Амстердамі розташувалися штаб-квартири світових організацій, таких як Грінпіс, ​​і головні офіси таких концернів як Phillips. Для того щоб потрапити в Амстердам потрібна шенгенська віза. Виза в Польшу Киев
З чого ж почати свою подорож в Амстердамі? Думаю, спочатку варто ознайомитися з архітектурними пам’ятками та різними шедеврами мистецтва, а для цього необхідно вирушити на головну площу столиці — площа Дам. З цього місця починають свій огляд туристи. Тут же над площею підноситься Національний монумент Амстердама. Архітектура столиці досить різноманітна, оскільки це місто поєднує в собі більше ста національностей. Ви можете оцінити архітектуру в стилі бароко, яка найбільш яскраво виражена в деталях і в цілому образі Королівського палацу. Також огляньте неймовірної краси храми, серед яких, безсумнівно, виділяється церква Вестеркерк.
Є що подивитися і любителям образотворчого мистецтва. В Амстердамі розташований музей такого генія мистецтва як Ван Гог. Цей неперевершений майстер пензля деякий час жив в Амстердамі, і місто вшанував його пам’ять і талант, побудувавши музей, присвячений раннього періоду його творчості. Пізніше відвідайте музей сучасного мистецтва, в якому представлені роботи таких іменитих художників як Каземір Малевич і Карел Аппель. Чи не обійдіть увагою музей декоративного мистецтва, історичний музей і, звичайно ж, Будинок Рембрандта.
Якщо Ви втомилися від перегляду пам’яток, то в Амстердамі величезна кількість закладів, в яких Ви можете відпочити. Скуштуйте частувань в кофешопе, і обов’язково вирушайте на вулицю Червоних Ліхтарів. Я впевнена, така голландська екзотика нікого не залишить байдужим.
Їдучи, не забудьте прокотитися по казковим вуличками Амстердаму на велосипеді, і сфотографуватися у одного з численних каналів міста.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …