Домой / Виза / Афины

Афины

Афины Франкфурт-на-Майне: отдых, экскурсии, достопримечательности Франкфурт-на-Майне, кухня и шоппинг в Франкфурт-на-Майне, отзывы и фото туристов. Туризм в Франкфурт-на-Майне. Самые крутые достопримечательности Франкфурт-на-Майне. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Франкфурт-на-Майне? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Франкфурт-на-Майне!

Афіни

Столиця Греції — Афіни. Афіни перебувають у центральній частині країни, і є центром не тільки територіально, а й в економічній і культурній сферах. населення Афін сягає півмільйона осіб.
Цей прекрасний античне місто пов’язаний з іменами таких всесвітньо відомих філософів старого світу як Сократ, Платон, Арістотель та інші. Оскільки все місто пронизаний невидимою ниткою античного епосу і філософії. Щоб насолодитися античністю потрібна шенгенська віза.
Почати нашу подорож я пропоную з висоти, а точніше із зустрічі світанку на пагорбі Філопану, звідки відкривається приголомшливий вид на Афіни. Після такого видовища, налаштувавшись на відповідний лад, можна спуститися вниз до Акрополя. Акрополь є символом міста, його головною визначною пам’яткою. Це все що залишилося від стародавнього міста, від храму Парфенон. У Акрополі раніше вирувало життя, про що свідчить велика кількість скульптур, виробів, зображень богів, які були знайдені в цьому місці. Не забудьте також відвідати відомий на весь світ Театр Діоніса, який колись радував глядачів, храм Зевса, бібліотеку Адріана і кладовище давніх Афін. Потрапляючи в Акрополь, ви забуваєте про все, настільки вражають і захоплюють ці могутні споруди, які переносять нас у часи Богів, античних битв і міфів. Работа в Польше
Покинувши акрополь, озирніться, і ви побачите різко відрізняється від навколишнього його архітектури, це Новий музей Акрополя. Це унікальний проект. На першому поверсі музею скляні підлоги, а під ними розташовані унікальні археологічні розкопки. Сотні квадратних метрів самих разнообразних експонатів, античних скульптур, виробів та інше.
Далі можна відправитися гуляти по місту, починаючи з району Монастираки. У Монастираки у Вас є чудова можливість купити чудові і недорогі сувеніри, антикваріат і випити чашечку кави, слухаючи вуличних музикантів. Перекусіть на центральному ринку Афін, який вражає достатком і різноманітністю: солодощі, спеції, сири, зелень, морепродукти і звичайно ж маслини — це справжній рай для гурмана. Після обіду можна відправитися гуляти по самому древньому району Афін — Плаки. Вузькі вулички, затишні таверни, гостинні місцеві жителі — ось чим славляться Афіни. Це саме те місто, в яке хочеться повертатися знову і знову.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *