Домой / Виза / Бизнес в Польше
Бизнес в Польше

Открытие бизнеса в Польше: ликбез для иностранца, важные моменты, ключевые шаги, советы. Что нужно, чтобы создать бизнес в Польше. Оформление бизнес визы в Польшу, все необходимые для этого документы.

Бізнес в Польщі

Польське законодавство дозволяє іноземним громадянам, без будь-яких обмежень займатися легальною підприємницькою діяльністю. Громадяни без виду на проживання має право створювати товариства з обмеженою відповідальністю. Наявність власного бізнесу в Польщі, дозволяє отримати вид на проживання, а також отримати шенгенську бізнес візу на 5 років. Переваги відкриття фірми в Польщі очевидні. Республіка Польща активний член Європейського співтовариства, а також Світової організації торгівлі. Володіючи фірмою в Польщі, Вам стануть доступні всі європейські ринки, так як всередині країн відсутня митний контроль, або ж спростить експорт на Україну. Польським підприємцям чуже явище корупційної складової в спілкування з перевіряючими органами, а також доступні комерційні кредити під низькі відсотки. Бизнес в Польше
Для того щоб почати процес реєстрації підприємства, досить визначитися чим Ви хотіли б займатися і подати документи в управу міста, до речі там же можна і подивитися приклади заповнення документів. Протягом 14 днів, після отримання реєстрації, Вам необхідно отримати статистичний номер Вашої фірми, на практиці його видають вже на наступний день. Після того як зробите все вищевикладене, необхідно буде замовити друк, коштує ця послуга приблизно 15-20EUR. Засновники також зобов’язані відкрити розрахунковий рахунок в банку для польської фірми і повідомити про це податкову інспекцію. Коли будете в податковій інспекції, заповніть бланки-формуляри про обраний Вами місці ведення бізнесу, основних видах діяльності, і виберете систему оподаткування. Останнім і завершальним етапом реєстрації фірми в Польщі, буде відвідування управління фонду соціального страхування, де Вам визначать обов’язкові платежі для нарахування майбутніх пенсій, медичних витрат. При виборі основної діяльності фірми, варто врахувати, що для деяких видів знадобляться спеціальні дозволи, дізнатися для яких саме видів потрібні такі дозволи, можна в тій же міській управі.
Якщо Ви реєструєте свій перший бізнес в Польщі, то рекомендуємо Вам, поки не пізнаєте тонкощі ведення бізнесу в цій країні, скористатися послугами бухгалтера. Вартість послуг бухгалтера в Варшаві, становить приблизно 50EUR за місячний звіт. Важливо знати, вибирати форму господарювання — приватний підприємець, можна тільки особам які мають посвідку на проживання, громадяни без виду на проживання, можуть бути засновниками товариства з обмеженою відповідальністю, і після успішної реєстрації фірми в міській управі, має право претендувати на нього.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о