Домой / Виза / 11 мая 2017 года, Совет ЕС одобрит отмену шенгенских виз для граждан Украины

11 мая 2017 года, Совет ЕС одобрит отмену шенгенских виз для граждан Украины

Отмена виз в Польшу для украинцев. Какие документы нужны для поездки на работу в Польшу? Безвизовый режим для украинцев с Евросоюзом. Отмена виз в ЕС для украинцев: сроки и риски. Европарламент одобрил введение безвизового режима для краткосрочных поездокукраинцев в страны Шенгенской зоны.  Совет ЕС одобрит отмену шенгенских виз для граждан Украины.

11 травня 2017 року, Рада ЄС схвалить скасування шенгенських віз для громадян Украіни.

11 травня Рада ЄС із закордонних справ проведе засідання, за результатом якого шенгенська віза для громадян України буде скасована. Засідання, заплановане на 11 травня, стане завершальним в рамках програми візової лібералізації між Європейським союзом і Україною. Багато експертів, а також політики сходяться на думці, що Рада прийме позитивне рішення, оскільки раніше офіційний Брюссель визнав, що уряд України виконав усі умови для скасування шенгенських віз.

Виходячи з календарного графіка, який був складений ще 2 березня 2017 року, комітетом постійних представників ЄС, незважаючи на те що засідання відбудеться 11 травня, саме рішення про скасування шенгенської візи буде підписано 15 травня. Шляхом нескладних обчислень можна розрахувати і дату, коли безвізовий режим набуде чинності, попередньо це 11 червня, оскільки відповідні рішення ще необхідно надрукувати в офіційному віснику ЄС, і вступить воно в силу через 20 днів з моменту публікації. Отмена шенгенских виз

На прикладі Грузії і Молдови можна також передбачити яким саме буде безвізовий режим для громадян України. Шенгенська віза не буде потрібно для короткострокових туристичних поїздок, а також для поїздок з метою здійснення господарської діяльності, при цьому візит до країн Шенгенської угоди не повинен тривати більше ніж 90 днів на півроку, з моменту перетину кордонів Європейського союзу. Без оформлення Безвизовый режим для украинцев с Евросоюзом

Оскільки основною метою безвізового режиму є популяризація та оптимізація саме туристичних подорожей, для відвідування Європи з цілю навчання або ж працевлаштування доведеться оформляти національну візу тієї країни, в якій планується перебувати основний час. Для того щоб скористатися правом подорожувати по Європі без оформлення шенгенської візи, необхідний буде біометричний паспорт, запрошення-підтвердження мети поїздки, страховий поліс, достатня кількість фінансових коштів, а також бронь готелю, квитки або будь-яке інше підтвердження, яке могло бути затребувано при оформленні візи раніше.

Варто також згадати і те, що з 7 квітня 2017 року посилений прикордонний контроль на внутрішніх кордонах ЄС, в зв’язку з боротьбою з нелегальною міграцією. Тому в разі порушень візового кодексу ЄС, до порушників будуть застосовані санкції у вигляді заборони на в’їзд на певний термін. Якщо ж порушення набудуть масового характеру, ЄС може скористатися механізмом призупинення безвізового режиму, який був прийнятий раніше в лютому 2017 року.

Вперше про скасування шенгенських віз, сторони-учасники процесу візової лібералізації заговорили в далекому 2010 році. З тих пір в Україні дійсно відбулися системні реформи економіки і правоохоронних органів, які в свою чергу допомогли громадянам України, ще на крок наблизитися до вільного пересування по країнах Європейського союзу. Завдяки рішенню, яке приймуть на засіданні 11 травня, вже в червні 2017 року, мільйони громадян України зможуть скористатися безвізовим режимом, який вони з нетерпінням чекали протягом 7-ми років.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Рабочая виза в Польшу

Всего 6 шагов отделяет Вас от высокооплачиваемой работы в Европе Виза в Польшу — мы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *