Домой / Виза / 10 фактів про скасування шенгенських віз для громадян України.

10 фактів про скасування шенгенських віз для громадян України.

10 фактів про скасування шенгенських віз для громадян України.

Громадяни України зможуть перебувати в Шенгенській зоні не більше 90 днів протягом півроку. Скасування шенгенських віз для українців не означає скасування правил в’їзду в зону. Скасування віз: що потрібно для безвізових поїздок? Скасування шенгенських віз для громадян України.

Міністерство закордонних справ запевняє українців, що вже в середині літа 2017 року ним не знадобляться короткострокові візи на поїздку в Європейські країни-учасниці Шенгенської угоди. Це означає, що громадянам України не потрібна шенгенська віза для 90-а-денного перебування в деяких європейських країнах. Але не все так просто.

 

Основні нюанси скасування віз

1. В яких випадках буде скасована шенгенська віза?
Рішення Європейської комісії на користь безвізового режиму можливо тільки в тому випадку, якщо уряд України зможе провести реформи в соціально-економічній сфері, а також вжити всіх необхідних заходів по ліквідації корупції. Поставлені завдання повинні бути вирішені до кінця весни 2017 року.
Слід зауважити, що в Брюсселі стверджують: «Україна вже виконала всі необхідні умови на 97%. Справа залишається за малим ».
2. Термін в’їзду.
Допустима кількість днів перебування за кордоном становить 90 днів протягом терміну в кожні 180 днів. Контролювати допустимі терміни можна буде за допомогою «шенгенського калькулятора». У разі якщо ви захочете затриматися в країні, буде потрібно відкрити візу.
3. Країни вільного в’їзду.
До них відносяться країни Шенгенської зони, такі як: Бельгія, Німеччина, Іспанія, Греція, Італія, Франція, Фінляндія, Латвія та інші, а також країни, яким ще не дали статус або ті, які асоціюються з Шенгенською зоною (наприклад, Болгарія , Хорватія, Норвегія, Швейцарія).
Для відвідування таких країн, як Великобританія і Ірландія, в будь-якому випадку знадобиться шенгенська віза.
4. Який паспорт потрібен для в’їзду?
Обов’язковою умовою припинення кордонів без віз українцями є наявність біометричного паспорта. На території України його можна отримати в Державній міграційній службі, а в разі перебування за кордоном — в посольстві України.
Разом з тим, маючи паспорт старого зразка і шенгенську візу, громадяни України зможуть вільно відвідувати країни Європи.
5. Чи існують додаткові вимоги?
Поки що список документів, необхідний для в’їзду в країни ЄС не визначений. Швидше за все, знадобляться:
— наявність дорожніх чеків;
— конкретна обумовлених грошова сума готівкою і кредитна карта;
— зворотний квиток в Україну;
— довідка з Пенсійного фонду або гарантійний лист;
— запрошення від друзів і родичів;
медична страховка.
6. Яку ще додаткову інформацію при в’їзді в країни Шенгену можуть зажадати прикордонники?
В обов’язковому порядку буде поставлено питання: «Мета візиту?». Митники також можуть довідатися про довідку, в якій повинно бути зазначено ваше постійне місце проживання. Подорожуючи на своєму автомобілі, доведеться надати поліс страхування відповідальності перед 3-ю особами.
7. Що заборонено при в’їзді в країни Шенгену?
Хоча шенгенська віза і буде відсутній, громадянам України заборонено працевлаштування та отримання освіти в країнах ЄС.
8. Плюси можливого скасування візи.
Переваги скасування візи полягають в тому, що не потрібно оплачувати її вартість і чекати на вердикт МЗС. Вигоди очевидні тільки для туристичних поїздок.
9. Чи будуть скасовані угоди про малий прикордонний рух?
Отримання Україною безвіза не скасовує угоди про малий прикордонний рух, що діє з Румунією, Польщею, Угорщиною і Словаччиною.
10. Наслідки скасування віз.
Відкриття кордонів для українців буде сприяти розвитку туризму, підтримки родинних зв’язків, обміну науковим і культурним досвідом. Крім того, скасування віз має на увазі більш широкі можливості для ділових зустрічей і ведення бізнесу, що в подальшому позитивно позначиться на торгівлі з країнами ЄС.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *