Віза в Польщу Жмеринка
Віза в Польщу Жмеринка

Віза в Польщу Жмеринка

Віза в Польщу в Жмеринкі — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Жмеренкі — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Жмеренкі. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Віза в Польщу Жмеринка

   Робоча віза в Польщу

   Подорожі, навчання, робота, покупки — це варіанти, за якими українці здебільшого їздять за кордон, найбільше в Польщі. Ще кілька років тому мало хто подорожував за межі нашої країни. А на сьогоднішній день, коли світ розвивається з величезною швидкістю, багато хто прагне вчитися і працювати за кордоном, щоб забезпечити собі надійне сьогодення. Сьогодні основним питанням залишається порядок приготування документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які існують різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

    

   Перш, ніж готувати документи для здачі в Посольство, давайте зрозуміємо, який саме дозвіл вам повинно бути. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і періоду, на який ви хочете їхати. Загалом є 4 типи віз. Вони, в свою чергу, розбиваються ще на кілька підтипів, все залежить від певних цілей.

   Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати тільки в аеропорту, але залишати його територію жорстко забороняється. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою категорії «А» не можна.

   Віза категорії «B» , її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її період дії був невеликий, всього 5 днів. В даний момент цей тип «В» скасовано. Сьогодні необхідно отримувати візу «C», про яку ми поговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C»  або шенген . В основному її вибирають туристи, так як вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп.

   Візи «D»  або як її ще називають польська національна . Це довгострокова віза , роздільна перебувати на території країни, що видала її.За допомогою її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і перебувати в них як турист в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого вона потрібна і як її отримати

   Щоб офіційно бути в Польщі і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення трудової візи в Польщу . За допомогою цього ви можете протягом 180 днів легально працювати без необхідності виїжджати в Україну. Але зверніть увагу, такий штамп дає право роботи лише на території Республіки Польща. Якщо ви захочете поїхати в інші країни ЄС, то зробити це можливо тільки з метою туризму.

   Які існують робочі візи?

   Різні типи віз Категорії D відрізняються один з одним виключно періодом можливого офіційного перебування в Республіці Польща.

   1. Віза для не сезон робіт : з її допомогою можна іноземцю перебувати в Республіці Польща в режимі 360/180. Простіше кажучи, за останні півроку без потреби виїжджати з країни. Це один з найпопулярніших типів робочої візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від роботодавця.
   2. Візи для сезонних робіт : завдяки їй Українець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, іншими словами протягом 9 місяців в році. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і розписується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
   3. Віза на запрошення від воєводи : найбільш зручна, тому що дозволяє вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. Таким чином, отримавши річну візу, працівник може цілий рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну подати документи на іншу, при цьому треба виїхати з Польщі.Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після безвіза, то ігнорує і її коридори. В основному річна віза відкривається працівнику, який працює у наймача не перший раз . Підстава — річне запрошення (zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання фірма звертається до Воєводі і той виписує дозвіл на роботу. Зазвичай, коли іноземний працівник вперше оформляє папери на робочу візу в Польщу, йому надається піврічна національна віза. по закінченню її терміну действия і за умови що не порушується правила Республіки Польщі, можна подавати на воєводських візу.

    Документи, які потрібно мати для відкриття трудової візи

    Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   4. 1. Запрошення від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець вказує необхідну інформацію що стосується місця роботи, посади, зарплати, часу. Цей документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку затвердженого зразка і містити всю потрібну інформацію. Для здачі документів без сумніву необхідний оригінал запрошення, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний наймач оформив вам саме оригінал і що запрошення оформлено відповідно до вимог законодавства.2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.3. Страховка . Купити страховку ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Головне, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс невеликий запас в пару днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 євро.4. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

    5. В Ізовіт анкета , заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил візового центру, зверніться до нас. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять.
    6. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви платите тільки консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізовані Візові центри (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких черг.

    Віза в Польщу: скільки буде коштувати?

    Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Наприклад, до основних відносяться:

    • Розтрати за послуги візового центру Польщі. Вартість відрізняється в залежності від терміновості отримання запрошення. Якщо ви не поспішайте і є можливість почекати стандартні 14 днів, то заплатити доведеться лише € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони обійдуться Вам 30 євро. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу сіставіт 60 днів. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів якомога раніше.
    • Вартість фото. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще зробити більш свіжі. Відповідно до правил, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не вик
    • Li>ликати зайвих питань у прикордонної служби.
    • Коли ви оформляєте дозвіл на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але в основному працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, вартість запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.
     Необов’язкові витрати: 
   • Оформлення платних СМС оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність документів;
   • Замовлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому.

   Студентська віза в Республіку Польща для українців: що потрібно знати?

   Щоб вчитися в Республіці Польща, абітурієнтові потрібно оформити одну з видів віз:

   • На короткий період шенген візу;
   • Національну візу. Тип дозволу оформляється виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенгенська віза оформляється переважно на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по Європі.
    Така віза підходить, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в цілому ідентичний з документами для отримання робочої візи:

   • Оригінал і Ксерокс копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   • Поліс медичного страхування.
   • 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.
   • Анкета-заява, заповнена самостійно.
   • Чек про оплату консульського та сервісного збору. На додаток потрібно надати: 
   • З приводу вартості, в такому випадку вона визначається видом візи:
   • на термін перебування понад 90 днів — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо звертатися з Візовий центр — плюс € 15. Плюс до ціни додаються і інші розтрати, про які ми говорили вище. Це ціна фото, страховка для візи, доставка документів на будинок при необхідності.

   Чи можлива відмова в отриманні візи?

   Безумовно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І причина може бути як ваша, так і з боку Польщі.

   Основні причини відмови:

   • Чи не правильно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може помилково вписати інформацію в анкету-заяву, це найчастіша причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача нарошно підробленої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт побачать, в візі також буде відмовлено.
   • Подача підроблених документів. В основному це стосується підроблених запрошень для роботи. Якщо замовляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ.Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею переглянете ваше запрошення на оригінальність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, оформляли вони документ.
   • Порушення польського законодавства при попередньому перебуванні в Польщі; o Людський фактор. Потрібно розуміти, що співробітники консульства також можуть помилятися і приймати неправильні рішення. Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу впадати у відчай.

   Рекомендую зробити наступні кроки: 

   • Якщо не вистачає одного документа, він не правильно оформлений — подавайте документи ще раз.
   • Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подайте апеляцію.
   • Якщо не бажаєте знову допустити помилки або спочатку подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.
    Польська довгострокова або шенгенська віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Купити їх легко. Основне що хочу сказати, з усією відповідальністю підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. 

    

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   0 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі