Віза в Польщу Житомир
Віза в Польщу Житомир

Віза в Польщу Житомир

Віза в Польщу в Житомирі- допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

Субота — Неділя вихідний.

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

Страховка і анкета на візу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Віза в Польщу Житомир — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Житомирі.Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

  Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
  Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

  Вас так само зацікавить:

  Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
  Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

  Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

  +38(093)-726-52-35
  +38(066)-726-52-35
  +38(098)-786-79-18

  Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Робоча віза в Польщу

  Туризм, освіта, робота , шопінг — це варіанти, через які українці як правило їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто їздив за кордон. А на даний момент, коли світ вдосконалюється з величезною швидкістю, більшість хочуть навчатися і працювати за кордоном, так щоб дати можливість собі надійне фінансове майбутнє майбутнє. Нині основним питанням стає порядок оформлення документів для виїзду. У даній статті ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

  Які існують різновиди віз до Польщі?

  Які існують різновиди віз до Польщі

  Перш, ніж збирати документи для подачі в Візовий центр , давайте розберемося, який саме дозвіл вам потрібно. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і терміну, на який ви хочете їхати. Всього є чотири типи віз. Вони, в той же час, діляться ще на кілька підтипів, все залежить від певних обставин.

  Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію жорстко забороняється. Такого роду документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою цієї категорії неприпустимо.

  Віза категорії «B» , її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був маленький, всього 5 днів. В даний момент цей тип «В» скасовано. Зараз треба отримувати візу «C», яку ми обговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

  Віза категорії «C» або шенген віза. Найчастіше її вибирають туристи, так як вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

  Візи «Д» або національна віза . Це довгострокова віза, що дозволяє перебувати на території країни, що видала її.За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і перебувати в них як турист в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

  Трудова віза в Польщу для українців: для чого вона потрібна і що потрібно для її оформлення

  Для того щоб легально перебувати в країні і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення робочої візи в Польщу . За допомогою цього ви можете протягом 180 днів працювати без необхідності виїжджати з Польщі. Але зверніть увагу, такий штамп дасть право працювати лише тільки на території Польщі. Якщо ви захочете потрапити в інші країни Шенгену, то зробити це можливо тільки з метою туризму.

  Які різновиди бувають робочих віз D?

  Різні типи віз D розрізняються між собою виключно періодом можливого легального перебування в Польщі.

  1. Візи для не сезон робіт: дає право українцю перебувати в країні в режимі 180/360. Тобто, протягом півроку без потреби виїзду за межі країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
  2. Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй Українець може бути в Польщі в режимі 270/360, іншими словами протягом 9 місяців за рік. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і вказується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
  3. Віза на рік: особливо зручна, так як дозволяє вести рабочею діяльність в Польщі в режимі 360/360. Виходить, отримавши воєводського візу, працівник може цілий рік бути в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі.

  Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після безвіза, то ігнорує і її коридори.Найчастіше воєводська віза відкривається працівнику, який працює у поляка не перший раз. Підстава — Воєводське запрошення ( zezwolenie typ A ). Ініціатором виступає працівник, на його прохання роботодавець подає заяву до Воєводі і той видає дозвіл на роботу. Зазвичай, коли українець вперше подає папери на візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови що не порушується правила Польщі, можна подаватися на річну візу.

  Документи, необхідні для відкриття робочої візи

  Документи, необхідні для відкриття робочої візи

  1. Запрошення від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець вказує необхідну інформацію щодо місця вашої роботи, посади, окладу, часу. Цей документ обов’язково повинен бути оформлений на бланку фірмового зразка і вміщати всю потрібну інформацію. Для здачі документів поза сумнівом необхідний оригінал запрошення, в зв’язку з цим перевірте, що потенційний наймач надіслав вам саме оригінал і що документ складено за правилами і з вимогами законодавства.

  2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

  3. Страховка . Купити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Зверніть увагу, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в Республіці Польща за візою плюс невеликий запас в пару днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

  4. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

  5. Анкета на візу , заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

  6. Чек про сплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви платите лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізовані Візові центри Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір).І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких великих черг.

  Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

  Загальна вартість включає в себе основні та другорядні витрати. Наприклад, до основних відносяться:

  • Розтрати за послуги візового центру. Ціна відрізняється все залежить від термінів отримання дозволу. Якщо ви не поспішайте і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом Національного банку. Якщо Вам потрібно оформити термінові послуги, вони обійдуться Вам € 30. В середньому період очікування від дня здачі документів до отримання заповідного штампу суставіт 2 місяці. Тому, починайте підготовку документів якомога раніше.
  • Вартість фото. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще оновити. Відповідно правилами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви зобов’язані візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонників.
  • Якщо ви просите дозвіл на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але в основному працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

  Необов’язкові витрати:

  • Оформлення платних СМС оповіщення в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
  • Замовлення кур’єра для доставки готових документів до вас за адресою. Віза для студентів в Польщу для українців: що вам потрібно знати?

  Щоб здобути освіту в РП, майбутньому студентові слід отримати одну з видів віз:

  • Короткострокову шенген візу;
  • Національну візу.

  Тип запрошення оформляється виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Шенген віза надається переважно на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену. В основному така віза підходить, якщо іноземець бажає закінчиться не тривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.

  Якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн ЄС буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

  Документи для студентської візи в Польщу

  Документи для студентської візи в Польщу

   

  Список документів в основному схожий з документами на отримання робочих віз, який перераховували вище. Схожими є:

  1. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
  2. Страховий поліс .
  3. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.
  4. Візова анкета, заповнена самостійно.
  5. Чек про оплату консульського і візового збору.

  Понад те необхідно надати:

  Запрошення для візи. Треба надати документи зі школи про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви Спочатку повинні здати в нього іспити для вступу. Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців

  У разі якщо студенту на момент здачі документів ще не виповнилося 18 років, понад те надаються такі документи:

  • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, тоді згоду офіційних опікунів;
  • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
  • свідоцтво про народження дитини.

  Що відносно ціни, то вона визначається видом візи:

  • національна — без оплати для українських студентів /учнів;
  • шенген — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо співпрацювати з ППВА — плюс € 15. Додатково до вартості додаються й інші витрати, описані вище. Це витрати на фото, страховка на візу, доставка документів на будинок при бажанні.

  Чи можуть відмовити в отриманні візи?

  Без сумніву, з ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І причина можлива як заявника, так і з боку Польщі.

  Первинні причини відмови:

  Чи не правильно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може помилково вписати інформацію в анкету-заяву, це основна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.

  Подача умисно не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник навмисно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт виявлять, в візі також може бути відмовлено.

  Подача підроблених документів. Часто це стосується підробок дозволів для роботи. Якщо замовляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть продати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевірте ваше запрошення на оригінальність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і запитайте, чи видали вони запрошення.

  Порушення польського законодавства при попередніх поїздок до Польщі;

  Людський фактор. Потрібно розуміти, що працівники консульства також можуть помилятися і виносити помилкові рішення.

  У разі якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу засмучуватися. Рекомендую зробити наступні кроки:

  1. Якщо не вистачає одного документа, він неправильно оформлений — подавайте документи ще раз.
  2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подавати апеляцію.
  3. Якщо не хочете знову ще раз припуститися помилки або спочатку подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.

  Польська національна або шенгенська віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складно. Головне, з усією відповідальністю підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

  Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  55 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Eric
  Eric
  2 місяців назад

  Чи правда що
  1.За простроченою візою можна в’їжджати назад до Польщі і бути до кінця пандемії
  2. Якщо прострочити наприклад 2-3 години при перетині кордону то так само це не буде з цим проблем, щоб в’їхати по візі простроченої назад до Польщі яка вже буде прострочена 2:00 допустимо.

  zoyc
  zoyc
  Відповідь для  Eric
  2 місяців назад

  НЕ зрозуміло в чому питання. Віза продовжується якщо на момент її закінчення ви перебуваєте в Польщі.
  Ви в Польщі або в Україні її зробите її простроченої?

  Eric
  Eric
  Відповідь для  Eric
  2 місяців назад

  У Польщі, питання в тому, що якщо я її прострочив на 2:00 або з цим не буде проблем

  zoyc
  zoyc
  Відповідь для  Eric
  2 місяців назад

  Ви можете виїхати хоч згодом після того як віза закінчилася, хоч через місяць, хоч через півроку. Поки карантину не закінчиться.
  На рахунок в’їзду назад по ній же, не знаю

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Eric
  2 місяців назад

  Якщо на момент закінчення терміну дії візи Ви перебували на території Польщі, то віза продовжується до кінця епідемії плюс 30 днів. Щоб в’їхати назад по цій же візі, подивіться на YouTube, багато відео, там треба мати роздруковане ухвала польського уряду на цей рахунок і дар переконання.

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Eric
  2 місяців назад

  1. Правда.
  2. Ні.

  Валера
  Валера
  2 місяців назад

  Перелік документів на подачу візи поштою
  Добридень! Хто має точну інформацію, які саме документи потрібно для подачі на піврічну польську візу поштою? Які документи, я приблизно знаю, питання в тому, які з них відправляти оригінали, а їх копії. Тому що в різних джерелах різна інформація. Буду дуже вдячний за інформацію

  Валера
  Валера
  Відповідь для  Валера
  2 місяців назад

  Вже знайшов, спасибі! Не потрібно агресії, просто запитав ради.

  Роман
  Роман
  Відповідь для  Валера
  2 місяців назад

  А ти тут ще одне джерело намагаєшся знайти?

  Natalia
  Natalia
  Відповідь для  Валера
  2 місяців назад

  Зайдіть на офіційний сайт там все докладно написано і вказано які документи копії які оригінали.

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Валера
  2 місяців назад

  Оригінал: закордонний паспорт (плюс копії сторінок), запрошення (плюс копія), квитанція про оплату візового збору. Всі інші документи читабельні копії.

  Михайло
  Михайло
  2 місяців назад

  обсервація

  Підкажіть якщо я зробив Тест в аеропорту куди мені повідомити результат тесту для звільнення від обсервації?

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Михайло
  2 місяців назад

  ти трансгендер? Або у тебе настільки проблеми з секс орієнтацією?

  Спробуй в найближчій маркеті прикупити лінійку мізків. І вставити. Може зможеш більш виразно висловлювати свої питання?
  Що тобі порадити якщо ти сам не знаєш про що питаєш?

  Максим
  Максим
  Відповідь для  Вася
  2 місяців назад

  Адекватні люди зрозуміють про що написав автор, крім вас мабуть, у якого мабуть в житті не все в порядку, що зриваєте свою злість на людях що допустили граматичні помилки. З чого ви вирішили що він спеціально їх допустив? А посміховиськом швидше ви самі себе виставили.

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Максим
  2 місяців назад

  а в чому, в вашому розумінні, у нього (неї) граматичні помилки? В тому що аватар жінки а нік чоловіки? А в чому ще в НЬОГО (середній рід) граматичні помилки? Плутає обсерваторію з обсервация? Так проблеми з інтелектом а не з граматикою. А в чому, в вашому розумінні, я себе виставив посміховиськом ??? Не хочу що б наші співвітчизники безграмотно Намагалися висловити свою думку? Пишемо як чуємо і як вважає !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ОМГ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! заплював б очі тим хто вчить українську за російським методичками! Навіть на 1 + 1, ICTV диктори разом з редакторами ВВАЖАЮТЬ !!!!!! дебілів! вважати — перекладається нам рахунок, якщо стосується кількісного рахунку !!!!!! АЛЕ вважати (мати ДУМКА) ЦЕ — вважає! »Я ВВАЖАЮ що відповідаю на пост безграмотної людини !!!! !

  Савелій
  Савелій
  Відповідь для  Вася
  2 місяців назад

  посміховиськом))

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Вася
  2 місяців назад

  До речі щодо ICTV та 1 + 1, та й інші канали тоже.Як правильно рідною мовою говорити, вертоліт, ґелікоптер або вертоліт? Скільки слухаю новини, дивлюся фільми, хто як хоче так і називає.

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Сергій
  2 місяців назад

  всі варіанти правильні.

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Максим
  2 місяців назад

  Ну автоматичне введення тексту помилку зробив а на фото моя дівчина, відмінний сайт дуже тут люди розумні, є про що запитати, буду сюди частіше писати «є»)))

  ВЯЧеслав
  ВЯЧеслав
  Відповідь для  Михайло
  2 місяців назад

  Це Вася і цим все сказано.

  Макс
  Макс
  Відповідь для  Михайло
  2 місяців назад

  Михайло, вам потрібно звернутися в службу санепід, там ви вкажіть серію і номер паспорта, тільки потім вам скажуть що ви звільнені від карантину.

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Макс
  2 місяців назад

  Можна контакт?

  Олег
  Олег
  Відповідь для  Михайло
  2 місяців назад

  Робив ПЛР або антиген?

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Михайло
  2 місяців назад

  На тел повинен прийти

  Простоспросіть
  Простоспросіть
  Відповідь для  Михайло
  2 місяців назад

  Лабораторія Сама повідомить тобі тільки чекати результат

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Простоспросіть
  2 місяців назад

  Результат у мене був відразу на руках, ось тільки немає контакту Сампо

  zoyc
  zoyc
  2 місяців назад

  Ви можете виїхати хоч згодом після того як віза закінчилася, хоч через місяць, хоч через півроку. Поки карантину не закінчиться.
  На рахунок в’їзду назад по ній же, не знаю

  Svitlana
  Svitlana
  3 місяців назад

  Подача на візу
  Привіт) Хто проплачував візовий збір після 15-го березня , то як краще подавати особисто чи НП?(Житомир)

  Iryna
  Iryna
  Відповідь для  Svitlana
  3 місяців назад

  поштою

  Галина
  Галина
  Відповідь для  Svitlana
  3 місяців назад

  Якщо посилять карантин і особисту подачу можуть скасувати … Як на мене Нова пошта краще

  Святослав
  Святослав
  Відповідь для  Svitlana
  3 місяців назад

  І я з Житомира

  Найкраще новой почтой. Так, зможеш подати документи відразу без черги і без проблем зробиш візу. А будеш подавати особисто, будеш чекати черги тижні.
  Я особисто 3 тижні чекав подачі

  Тетяна
  Тетяна
  Відповідь для  Svitlana
  3 місяців назад

  Вітаю. Подаємо особисто Рівне

  Александра
  Александра
  8 місяців назад

  Всім привіт, така ситуація Отримала нещодавно візу, скоро їхати, подзвонила посередникам вони сказали, що роботи мол немає, але приїхати я можу Якщо роботи немає, я точно зможу перетнути межу по цій візі?

  0i
  0i
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  Там роботи повно, кент говорить усі Українці додому їдуть, місць купа.

  Dimitrov
  Dimitrov
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  едте спокійною

  Жанна
  Жанна
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  Головне щоб запрошення було дійсне! А так можете знайти іншу роботу і спокійно їхати

  Александра
  Александра
  Відповідь для  Жанна
  8 місяців назад

  А як дізнатися діє запрошення або ні? При змінить межі прикордонники перевіряють по базах діє запрошення або ні?

  Жанна
  Жанна
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  Запитайте у посередників, а краще спочатку знайти роботу знаходячись на Україні, оскільки якщо ви приїдете і будете в Польщі що або шукати, то в перших ви потрапляєте під обсервацію, і плюс вам на новому місці перероблятимуть документи, а цей час і ваша віза, т.е ваші дні

  Александра
  Александра
  Відповідь для  Жанна
  8 місяців назад

  Ну я точно знаю, що з 4 січня піду на Нову роботу від цього посередника, просто переживаю, що по цій візі не смогу супереч, оскільки за фактом роботи на цьому підприємстві вже немає на сьогодні

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  можуть і пробити по базі, можуть і продзвонити, якщо звичайно ж не ніч в моєму випадку перевіряли приглос і прозванивали в 6.00 в суботу на фірму. я йому говорю, куди ти дзвониш рано вранці, та ще і в суботу.а йому пох було очкастому полякові.

  Александра
  Александра
  Відповідь для  Covidlo
  8 місяців назад

  Це Вам так повезло, що продзвонили прямий на фірму або у вас якісь проблеми з документами були? Наскільки я знаю, перевіряють дуже рідко, особливо прозванивают

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  виявилось, що та фірма оч багато штампувала запрошень на ту роботу, по цьому виникли підозри.після невдалої спроби перетнути межі з тим запрошенням мені переробили запрошення на інше і нормально проїхав.

  Жанна
  Жанна
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  Не переживайте все буде ок! Головне віза є! І тим більше ви їдете від того ж посередника! Все буде добре! Легкої дороги

  Александр
  Александр
  Відповідь для  Александра
  8 місяців назад

  Та віза прокатає у будь-якому разі,, обсервація дивитеся щоб проконала, тобто чи приймуть вас там, де перевірятиме поліція.

  Tania
  Tania
  8 місяців назад

  Віза?
  Доброго вечора.
  Якщо хто знає, буду вдячна за інфо)
  Була весною по безвізу(з 01.03.2020
  до 27.05.2920), зараз хочу робити піврічну робочу візу….ця віза повинна якось розписуватися (коридори і всяке таке) , чи є якісь нюанси..
  Перший раз роблю і різну інфо
  кажуть… хто зтикався

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Сміло можете робити візу

  Vladyslav
  Vladyslav
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Робіть візу, у вас вже не повинно будинку коридорів.

  Hanna
  Hanna
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Так, повинні розписати коридором. Аналогічна ситуація була.

  Крісті
  Крісті
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Якщо ви були по безвіз 90 днів, то в Україні ви повинні були знаходиться 90 днів. І у вас вже коридор пройшов.а якщо ви робите сезонне запрошення, то ця віза перекриває коридор.

  Tania
  Tania
  Відповідь для  Крісті
  8 місяців назад

  Добре, дякую.
  Просто зараз збираю інфо, шукаю вакансії… , телефоную по різних агенціях…то одні кажуть, що в моєму випадку цю візу потрібно «розписувати» по три місяці (не до кінця зрозуміла що це означає), в іншій сказали що нічого такого не потрібно робити.

  Крісті
  Крісті
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Вас просто хочуть розвести. І дивіться обережніше з цим агентством. Ви дізнавалися яка ціна запрошення?

  Tania
  Tania
  Відповідь для  Крісті
  8 місяців назад

  В одному агентстві ціна за весь пакет документів разом з запрошенням, щось в районі 1700 гр. точно не пам’ятаю.
  А там де сказали що цю візу треба » розписувати» 2500гр

  Татьяна
  Татьяна
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Добрий день. А можете назвати агенства, які дають вам таку іформацію. Хочу також робити візу на півроку, це перший раз.

  Tania
  Tania
  Відповідь для  Татьяна
  8 місяців назад

  Перша віза
  Від марисюка

  Татьяна
  Татьяна
  Відповідь для  Tania
  8 місяців назад

  Дякую, за відповідь. На Марисюка підписана в ютубі, корисну інформацію дає, а от що до документів, то відгуки не дуже, дорого і що він є посередником між посередниками, тобто перепродує вакансії. Я вже не знаю, на чому зупинити свій вибір.