Віза в Польщу Виноградів
Віза в Польщу Виноградів

Віза в Польщу Виноградів

Віза в Польщу і робота (Виноградів). Допомагаємо оформити піврічну і річну візу до Польщі (Oswiadczenie, Zezwolenie). Страховка для візи і безвіза, заповнення анкети та оплата візового збору без присутності в банку. Скільки коштує робоча віза в Польщу та скільки часу потрібно на оформлення робочої візи дізнайтесь у нас на сайті.

Віза в Польщу Виноградів — оформлення документів для робочої національної візи D.  Всіх цікавить ціна і терміни, багатьом потрібно терміново. Ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360). Як терміново так і не терміново. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше. Але для Українців документи оформляються максимально швидко. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх візових питань безкоштовно.

Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

 k938980405@gmail.com

Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.
Субота — неділя вихідний.

Ціна робочої візи в Польщу

В ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, працевлаштування, повний супровід, консультації з тонкощів перетину кордону. За винйятком річного запрошення від Воєводи, в суму 300€ включено саме лише запрошення, а в суму 350€ повністю весь пакет документів.

Віза в Польщу на пів року Віза в Польщу на пів року терміново Річне запрошення до Польщі від воєводи Річна віза в Польщу Віза в Польщу на 9 місяців
3000 грн 160€ 300€ 350€ 250€

Ціна документів до Польщі окремо

Ціна на запрошення, страховку і анкету в Польщу. На відміну від пакетних рішень в цю вартість входять самі документи, без супроводу і вакансії. Це підійде ідеально для тих хто вже раніше був у Польщі,  знає тонкощі перетину кордону та вже має перевіреного роботодавця.

Запрошення в Польщу на пів року Страховка та анкета в Польщу Оплата візового сбору без присутності в банку
2300 грн Вартість дізнавайтесь у менеджера Вартість дізнавайтесь у менеджера

Страховка для візи

Страховка повинна відповідати певним вимогам, наша страховка оформляється від фірми ЄТС. Фірма акредитована, сума франшизи становить 100 євро, страхова сума 30 000 євро. В самій страховці вказана наступна інформація (Страховий захист надаеться у відповідності рішенню ради ЄС 2004/17/EG відностно страхування Медичних витрат подорожуючих). Ця інформація означає, що страховий поліс обов’язково приймуть в будь-якому візовому центрі.

Страховка на пів року 180/360 Страховка на рік 360 днів
614 грн 1090 грн

Офіційний партнер компанії ПЗУ, у нас дешевше ніж в візовому центрі! Купуйте вигідно.

Страховка для виїзду по безвізу

Страховка на 1 місяць Страховка на 3 місяці
450 грн 450 грн

Медичне страхування для подорожей по безвізу, за вигідними цінами, від акредитованих страхових компаній!

Віза в Польщу Берегове

Подписаться
Уведомление о
guest
15 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Iryna
Iryna
1 місяць назад

Запрошення на роботу.
Добрий день. Будь ласка, підкажіть дійсно-ли таке запрошення без мокрої печатки ???

Serhii
Serhii
Відповідь для  Iryna
1 місяць назад

Можливо це запрошення завірено Ел. Підписом?

Світлана
Світлана
Відповідь для  Iryna
1 місяць назад

Якщо є електронний підпис, то дійсно

Світлана
Світлана
Відповідь для  Iryna
1 місяць назад

Мені таке ж прийшло недавно запрошення від української Агенції ,, Gold work «, я перевірила кюар код цього запрошення, то все нормально.А хотіла візу зробити з цього запрошення і мені консул в Києві відмовив у візі і навіть запрошення НЕ повернув. Причина була в рішенні про відмову по візі, пункт 8 — У представленій анкеті про видачу національної візи Ви подали неправдиву інформацію або приховали справжню інформацію або підробили документ з метою використання його як автентичний або використовували такий запрошення виявилося Липовій і НЕ пройшло на візу і по без візу воно теж же б не пройшло через кордон.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Iryna
1 місяць назад

Зліва в верху QR код все норм

Галина
Галина
1 місяць назад

Карантин
Приїхала 15 червня вночі, на кордоні подала адресу проходження карантину і телефон мобільний польський але не знала що він заблокований. Купила інший. Ніхто з поліції не приходить і не питає. Що робити скажіть будь ласка. Дякую

Suspected
Suspected
Відповідь для  Галина
1 місяць назад

Іспанський сором, ти цю тему будеш кожну годину створювати? Чи ти думаєш, що в кожній темі буде новий відповідь?

Сказано ж було, ЗВОНИТЬ В санепідем

Ist
Ist
Відповідь для  Suspected
1 місяць назад

А раптом

zoyc
zoyc
Відповідь для  Галина
1 місяць назад

Вам же вже відповідали. Телефонуйте в санепідем і повідомляємо про зміну номера

Валерія
Валерія
Відповідь для  Галина
1 місяць назад

22165 57 44 це телефон гарячої лінії санепід

Sss
Sss
1 місяць назад

Карта тимчасового побиту
Доброго дня приїхав на роботу, на обіцяли як завжди, а по суті цього немає. Подали на карту побиту, біометрія вже закінчилася а я сижу тут працюю і чекаю.

Чи можу я змінити роботодавця на даний момент і подати на карту тільки вже від іншого роботодавця, без виїзду на Україну?

Але в мене вже закінчилася біометрія і поки ще немає ніяких підтвердженнь що чекаю на карту крім цього «чеку».

Цей «чек» взагалі має якусь юридичну силу?

Чи можу в разі чого виїхати на основі його додоми наприклад?
Без проблем?

Wwn
Wwn
Відповідь для  Sss
1 місяць назад

1. Можна змінити роботодавця, і донести Відповідні документи в ужонд (як мінімум зезволення тип А та залончік 1 від нового роботодавця. Можна навіть змінити вуевудство. І не треба за новою подаватися.
2. Що це за чек особисто мені невідомо (може хто то знає і відпише), зазвичай на пошті видають інший папірець і вона має юридичну силу.
3. на Україну виїхати то можна, але буде складно повернутися до Польщі. Якщо цей папірець легальна, то можуть в будь-який момент викликати в ужонд для донести документи або здати відбитки. І якщо людина не в території Польщі, то буде лажа.
Якось так.

Sss
Sss
Відповідь для  Wwn
1 місяць назад

Коли закинув документи в коперкомат, виліз ось такий чек. І таке ж на електронну пошту прийшло.

А що буде коли буду не на території Польщі? А при виїзді не дадуть депортації? Біометрія то вже скінчилася. І нічого немає крім того чека.

Wwn
Wwn
Відповідь для  Sss
1 місяць назад

1. Зазвичай багато подаються особисто поштою і мають відповідний папірець корінець, де вказана дата і реквізити.
Подаватися через коперкомат, не все ризикують …. але я не знаю Вашої ситуації.
Можу тільки порадити, якщо вже є номер подачі, писати не е-майл в ужонд і нехай Вам відправлять логін пароль для Вашої подачі. За логіном паролю можна зайти на сайт ужонда і побачити ситуацію.
2. Нд, при виїзді депортації не дадуть, якщо пред’явите їм цей чек і дійсний дозвіл на роботу. За умови, що воно легальне — типу платите офіційно податки і т.д … .. Багато писати різного, тому розповідаю «в_общем».

А якщо пройде перший відповідь з уженда в донесенні Деяких паперів, то там перший термін 7 днів. Інакше анулюють внесок.И якщо людина на Україні, то немає можливості встигнути приїхати …. біометрія то вже вийшла, з варіантів тільки вуевудская віза для в’їзду. А вона за три день не робиться …

Якось так. :))

Sss
Sss
Відповідь для  Wwn
1 місяць назад

Спасибі, докладно відповіли :))