Домой / Віза для українців / Віза в Польщу Вінниця
Віза в Польщу Вінниця

Віза в Польщу Вінниця

Віза в Польщу в Вінниці — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Email

Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

Субота — Неділя вихідний.

+38(093)-726-52-35 (Viber)

+38(066)-726-52-35 (Viber)

+38(098)-786-79-18 (Viber)

 

У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

Акція на робочу візу, ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЬ:

Страховка і анкета на візу

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Email

Выберите вариант предложения который Вас интересует

Віза в Польщу Вінниця — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Вінниці. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

Вас так само зацікавить:

Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

+38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(098)-786-79-18 

Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

Віза в Польщу

Туризм, освіта, робота, шопінг — це причини, через які українці здебільшого їздять за кордон, особливо в Польщу. Ще кілька років тому мало хто виїжджав за кордон. А на сьогоднішній день, коли світ вдосконалюється з великою швидкістю, більшість прагнуть навчатися і працювати за кордоном, так щоб дати можливість собі надійне фінансове будущеегрядущее майбутнє.

Нині головним питанням стає процес підготовка документів для виїзду. Сьогодні ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

Які існують різновиди віз до Польщі?

Перед тим як готувати документи для подачі в Посольство, давайте визначимося, який саме дозвіл вам повинно бути. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і терміну, на який ви хочете їхати. Загалом є 4 типи віз. Вони, в той же час, діляться ще на кілька підтипів, все залежить від певних обставин.

Віза «А», її також називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати тільки в аеропорту, але залишати його територію строго заборонена. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою цієї категорії неприпустимо.

Віза категорії «B», її також називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її тривалість дії був невеликий, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасовано. Сьогодні треба отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

Віза «C» або шенген віза. В основному її вибирають туристи, тому що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

Віза «Д» або п Ольского національна. Це довгострокова віза, роздільна перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх в якості туриста протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

Трудова віза в Польщу для українців: навіщо вона потрібна і що потрібно для її оформлення

Щоб легально перебувати в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення трудової візи в Польщу.

Завдяки цьому ви зможете протягом 180 днів легально працювати в Польщі без необхідності виїжджати з Польщі.

Але зверніть увагу, така віза дасть право працювати тільки на території Польщі. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Шенгенської угоди, то зробити це можливо лише з метою туризму.

Візи категорії D, які є варіанти?

Різноманітні типи віз типу D відрізняються один з одним виключно періодом можливого легального перебування в Польщі.

 1. Візи для не сезон робіт: з її допомогою можна іноземцю перебувати в країні в режимі 180/360. Простіше кажучи, протягом півроку без необхідності виїжджати з країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
 2. Віза для сезонних робіт: завдяки їй іноземець може перебувати в Польщі в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців за рік. Сезонні роботи визначаються як такі розпорядженням властей Польщі та розписується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
 3. Воєводська віза : найбільш зручна, так як за допомогою її можна вести рабочею діяльність в країні в режимі 360/360. Отже, отримавши воєводського візу, українець може весь рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі. Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після національної візи, то ігнорує і її коридори.

Найчастіше воєводська віза оформляється працівнику, який працює на фірмі не перший раз. Підстава — річне дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання наймач подає заяву до Воєводі і він оформляє дозвіл на роботу.В основному, коли українець вперше подає папери на візу в Польщу, йому оформляється на пів року національна віза. По закінченню її дії і за умови що не порушується законодавства РП, можна подаватися на воєводських візу.

Документи, які потрібно мати для відкриття робочої візи

 1. Дозвіл від роботодавця . Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець вказує основну інформацію що стосується місця трудову діяльність, посаду, заробітної плати, часу роботи. Даний документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і вміщати всю потрібну інформацію. Для здачі документів без сумніву необхідний оригінал запрошення, тому переконайтеся, що потенційний наймач надіслав вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
 2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.
 3. Страховий поліс . Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Зверніть увагу, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в країні по візі плюс запас в пару днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.
 4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.
 5. Анкета на візу, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил консульства, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.
 6. Квитанція про сплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через візовий центр (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

Загальна вартість включає в себе основні та другорядні витрати. Наприклад, до основних відносяться:

 • Розтрати на послуги візового центру. Вартість різнитися все залежить від терміновості отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно замовити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить 60 днів. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів заздалегідь.
 • Вартість фотографій. Навіть якщо у вас є фото, які ви робили більше року назад, краще оновити. Згідно з вимогами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.
 • Якщо ви просите дозвіл на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але найчастіше працівники користуються послугами фірм-посередників для отримання запрошення. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.

Чи не основні витрати:

 • Оформлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
 • Замовлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому. Віза для студентів в РП для українців: що вам потрібно знати?

Щоб вчитися в РП, майбутньому студентові слід отримати одну з видів віз:

 • На короткий період шенген візу;
 • Національну візу.

Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі.

Шенгенська віза оформляється в основному на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену. Така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчиться не тривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволить довго не залишати територію РП.

Документи для студентської візи в Польщу

Список документів в цілому ідентичний з документами для отримання трудової візи, який перераховували вище. Схожими є:
1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

2. Страховий поліс.

3. 2 фото розміром 3,5 х 4,5 см, які чітко відповідають вимогам консульства.

4. Анкета-заява, заповнена особисто.

5. Чек про оплату консульського та сервісного збору.

Понад те необхідно надати:

Документи-підстави для навчання. Необхідно надати документи зі школи про те, що Ви в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви Спочатку повинні здати в нього іспити для вступу.

Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців У разі якщо студенту в момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, на додаток надаються такі документи:

 • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
 • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
 • свідоцтво про народження заявника.

З приводу ціни, в такому випадку вона визначається видом візи:

  • довгострокова — без оплати для українських студентів / учнів;
  • шенгенська — консульський збір у розмірі € 35. Якщо звертатися з Візовий центр — плюс € 15.

По мимо цього до ціни додаються і інші витрати, які ми расматрелі раніше. Це вартість фотографію, медична страховка, доставка документів на будинок при бажанні.

Чи можлива відмова в отриманні візи?

Безперечно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І вина може бути як заявника, так і приймаючої сторони.
Основні причини відмови:

   • Помилково оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може неточно вписати інформацію в анкету, це головна причина відмов.Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача явно не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник навмисне приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
   • Здача підроблених документів. В основному це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ.
   • Щоб уникнути відмови, перед подачею перевірте ваше дозвіл на справжність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони запрошення.
   • Порушення польських законів при попередньому перебуванні в Польщі;

Людський фактор. Потрібно враховувати, що співробітники консульства також можуть зробити помилку і приймати помилкові рішення.

Якщо ви отримали відмову, то не варто відразу засмучуватися . Потрібно зробити наступні кроки:

1. Якщо недостача одного документа, він невірно оформлений — подайте документи ще раз.

2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте апеляцію.

3. У разі якщо не хочете знову ще раз припуститися помилки або відразу подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до професіоналів.

Польська національна або шенгенська віза — обов’язкова умова для офіційної трудової діяльності в Польщі або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складно. Головне, з усією відповідальністю підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Олександр
Гость
Олександр

Яка ціна оформлення пів річної віізи робочої з усіма пакет данними і з запрошенням. Все терміново. Яка ціна?

Павло
Гость
Павло

Від чого ви відштовхуєтесь коли пишете такі ціни?

Tatiana - Vyzovui spetsyalyst
Editor
Tatiana - Vyzovui spetsyalyst

На що саме ціни Вас цікавлять? На страховку чи інші документи?

Наталія
Гость
Наталія

Відкриття візи на основі децизії про тимчасовий побут. Цікавить ціна і термін виготовлення

Юля Визовый специалист
Editor
Юля Визовый специалист

Ми займаємосьт ільки робочими візами

Руслан
Гость
Руслан

Скiльки часу для оформлення пiв рiчноi робочоi польськоi вiзи термiново i cкiльки коштуэ

Tatiana - Vyzovui spetsyalyst
Editor
Tatiana - Vyzovui spetsyalyst

Доброго дня. До 10ти днів оформляємо документи. 140 євро вартість