Віза в Польщу Вінниця
Віза в Польщу Вінниця

Віза в Польщу Вінниця

Віза в Польщу в Вінниці — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Вінниця — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Вінниці. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Віза в Польщу

   Туризм, освіта, робота, шопінг — це причини, через які українці здебільшого їздять за кордон, особливо в Польщу. Ще кілька років тому мало хто виїжджав за кордон. А на сьогоднішній день, коли світ вдосконалюється з великою швидкістю, більшість прагнуть навчатися і працювати за кордоном, так щоб дати можливість собі надійне фінансове будущеегрядущее майбутнє.

   Нині головним питанням стає процес підготовка документів для виїзду. Сьогодні ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які існують різновиди віз до Польщі?

   Перед тим як готувати документи для подачі в Посольство, давайте визначимося, який саме дозвіл вам повинно бути. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і терміну, на який ви хочете їхати. Загалом є 4 типи віз. Вони, в той же час, діляться ще на кілька підтипів, все залежить від певних обставин.

   Віза «А», її також називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати тільки в аеропорту, але залишати його територію строго заборонена. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою цієї категорії неприпустимо.

   Віза категорії «B», її також називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її тривалість дії був невеликий, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасовано. Сьогодні треба отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C» або шенген віза. В основному її вибирають туристи, тому що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Віза «Д» або п Ольского національна. Це довгострокова віза, роздільна перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх в якості туриста протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: навіщо вона потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб легально перебувати в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення трудової візи в Польщу.

   Завдяки цьому ви зможете протягом 180 днів легально працювати в Польщі без необхідності виїжджати з Польщі.

   Але зверніть увагу, така віза дасть право працювати тільки на території Польщі. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Шенгенської угоди, то зробити це можливо лише з метою туризму.

   Візи категорії D, які є варіанти?

   Різноманітні типи віз типу D відрізняються один з одним виключно періодом можливого легального перебування в Польщі.

   1. Візи для не сезон робіт: з її допомогою можна іноземцю перебувати в країні в режимі 180/360. Простіше кажучи, протягом півроку без необхідності виїжджати з країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
   2. Віза для сезонних робіт: завдяки їй іноземець може перебувати в Польщі в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців за рік. Сезонні роботи визначаються як такі розпорядженням властей Польщі та розписується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
   3. Воєводська віза : найбільш зручна, так як за допомогою її можна вести рабочею діяльність в країні в режимі 360/360. Отже, отримавши воєводського візу, українець може весь рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі. Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після національної візи, то ігнорує і її коридори.

   Найчастіше воєводська віза оформляється працівнику, який працює на фірмі не перший раз. Підстава — річне дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання наймач подає заяву до Воєводі і він оформляє дозвіл на роботу.В основному, коли українець вперше подає папери на візу в Польщу, йому оформляється на пів року національна віза. По закінченню її дії і за умови що не порушується законодавства РП, можна подаватися на воєводських візу.

   Документи, які потрібно мати для відкриття робочої візи

   1. Дозвіл від роботодавця . Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець вказує основну інформацію що стосується місця трудову діяльність, посаду, заробітної плати, часу роботи. Даний документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і вміщати всю потрібну інформацію. Для здачі документів без сумніву необхідний оригінал запрошення, тому переконайтеся, що потенційний наймач надіслав вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
   2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.
   3. Страховий поліс . Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Зверніть увагу, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в країні по візі плюс запас в пару днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.
   4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.
   5. Анкета на візу, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил консульства, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.
   6. Квитанція про сплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через візовий центр (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

   Загальна вартість включає в себе основні та другорядні витрати. Наприклад, до основних відносяться:

   • Розтрати на послуги візового центру. Вартість різнитися все залежить від терміновості отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно замовити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить 60 днів. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів заздалегідь.
   • Вартість фотографій. Навіть якщо у вас є фото, які ви робили більше року назад, краще оновити. Згідно з вимогами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.
   • Якщо ви просите дозвіл на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але найчастіше працівники користуються послугами фірм-посередників для отримання запрошення. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Чи не основні витрати:

   • Оформлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
   • Замовлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому. Віза для студентів в РП для українців: що вам потрібно знати?

   Щоб вчитися в РП, майбутньому студентові слід отримати одну з видів віз:

   • На короткий період шенген візу;
   • Національну візу.

   Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі.

   Шенгенська віза оформляється в основному на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену. Така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчиться не тривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволить довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Список документів в цілому ідентичний з документами для отримання трудової візи, який перераховували вище. Схожими є:
   1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховий поліс.

   3. 2 фото розміром 3,5 х 4,5 см, які чітко відповідають вимогам консульства.

   4. Анкета-заява, заповнена особисто.

   5. Чек про оплату консульського та сервісного збору.

   Понад те необхідно надати:

   Документи-підстави для навчання. Необхідно надати документи зі школи про те, що Ви в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви Спочатку повинні здати в нього іспити для вступу.

   Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців У разі якщо студенту в момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, на додаток надаються такі документи:

   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
   • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.

   З приводу ціни, в такому випадку вона визначається видом візи:

    • довгострокова — без оплати для українських студентів / учнів;
    • шенгенська — консульський збір у розмірі € 35. Якщо звертатися з Візовий центр — плюс € 15.

   По мимо цього до ціни додаються і інші витрати, які ми расматрелі раніше. Це вартість фотографію, медична страховка, доставка документів на будинок при бажанні.

   Чи можлива відмова в отриманні візи?

   Безперечно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І вина може бути як заявника, так і приймаючої сторони.
   Основні причини відмови:

     • Помилково оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може неточно вписати інформацію в анкету, це головна причина відмов.Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
     • Подача явно не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник навмисне приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
     • Здача підроблених документів. В основному це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ.
     • Щоб уникнути відмови, перед подачею перевірте ваше дозвіл на справжність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони запрошення.
     • Порушення польських законів при попередньому перебуванні в Польщі;

   Людський фактор. Потрібно враховувати, що співробітники консульства також можуть зробити помилку і приймати помилкові рішення.

   Якщо ви отримали відмову, то не варто відразу засмучуватися . Потрібно зробити наступні кроки:

   1. Якщо недостача одного документа, він невірно оформлений — подайте документи ще раз.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте апеляцію.

   3. У разі якщо не хочете знову ще раз припуститися помилки або відразу подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до професіоналів.

   Польська національна або шенгенська віза — обов’язкова умова для офіційної трудової діяльності в Польщі або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складно. Головне, з усією відповідальністю підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   169 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Алексей
   Алексей
   1 місяць назад

   Блін тільки мені не призначають дату ППВА
   Заплатив два тижні тому збір. Не призначають дати. На сайті пише чекайте дзвінка. У всіх так.

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   Вінниця. Оплатила 1 числа (20 днів вже пройшло, на хвилиночку). Дати немає, не дзвонять. 2 рази дзвонила на гарячу лінію. Відповідь — до кінця місяця все зайнято, а на наступний поки не призначають, чекайте. З позавчорашнього дня на сайті статус перевірити неможливо, запитує капчу, яку неможливо підтвердити. Коротше, хочеться вити від цього всього

   Алексей
   Алексей
   Відповідь для  Катя
   1 місяць назад

   Теж саме. Шкодую що фото статусу реєстрацій не робив. Якщо у вас прорве напишіть будь ласка.

   Dasha
   Dasha
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   Я теж чекала дзвінка 2 тижні. Вперше таке було ..
   Для свого спокою можете зателефонувати, запитати, звірити дані ..

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   Хочу побачити того, хто додзвонитися до візового центру і в нього трубку візьмуть. Люди не пишіть анекдоти. Жесть просто.

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Анатолій
   1 місяць назад

   Лол. Завжди беруть трубку, просто на лінії необхідно почекати хвилин 15

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Suspected
   1 місяць назад

   Здивований хоча спасибі за відповідь

   Алексей
   Алексей
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   Я додзвонився відразу. Дякую. Просто хотів знати як у інших з реєстрацією. Сказали просто чекайте Вінниця не дає дати, дасть вам зателефонують. Знайомий дзвонив сказав хто платив в кінці травня вже дзвонять і начебто призначають через 3-7 днів. Якось так.

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   спокій, терпіння

   Ірина
   Ірина
   Відповідь для  Covidlo
   1 місяць назад

   За 2 тижні яке може бути спокій?)))) Я б теж нервувала))))

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Ірина
   1 місяць назад

   ну так потік людей бажаючих покинути процвітаючу Україну з кожним роком тільки збільшується і означає велике навантаження в викликом.
   вони зі шкіри геть лізуть щоб було ситно і тепло гражданам.а то все їдуть і їдуть … парадокс.

   Irina
   Irina
   Відповідь для  Ірина
   1 місяць назад

   Я чекаю вже четвертий тиждень

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Irina
   1 місяць назад

   Фух, мені подзвонили нарешті.

   01.06 оплата
   24.06 дзвінок
   08.07 подача в візовому центрі

   Алексей
   Алексей
   Відповідь для  Катя
   1 місяць назад

   Спасибі Кать, хоч просвіт з’явився. Удачи з отриманням спасибі.

   Ірина
   Ірина
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   Спробуйте самі зателефонувати до візового центру і запитає в чому проблема. Вони повинні були зателефонувати протягом 3 днів

   Алексей
   Алексей
   Відповідь для  Ірина
   1 місяць назад

   Дякую. Спробую в понеділок.

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   А самому до цього додуматися не можна було?
   як би це логічно і перше що необхідно зробити … ну немає ж, легше написати пост і знайти такого ж ідіота, якому НЕ дзвонять два тижні і разом з ним чекати дзвінка

   Kateryna Wiza_polska
   Kateryna Wiza_polska
   Відповідь для  Suspected
   1 місяць назад

   Трохи грубо, але правда)
   Люди самі створюють собі проблеми, потім самі ж їх і вирішують чи переживають через неіснуючих проблем. Блін, кілька хвилин зателефонувати і все для себе з’ясувати

   Kateryna Wiza_polska
   Kateryna Wiza_polska
   Відповідь для  Алексей
   1 місяць назад

   Навіщо чекати понеділка?

   visa.vfsglobal.com/ukr/uk/pol/contact-us

   Богдан
   Богдан
   2 місяців назад

   Help
   Підкаже хто?
   Я з серпня в Польщі, місяць тому подався на карту, а зараз терміново потрібно вилетіти додому
   жовтої картки ще немає, чи будуть проблеми на кордоні?
   Документи всі закінчилися, був по воєвода

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Богдан
   2 місяців назад

   будуть

   Богдан
   Богдан
   Відповідь для  Suspected
   2 місяців назад

   І у що це може вилитися?

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Богдан
   2 місяців назад

   Депорт + штраф. Ви по чому в’їжджали? Віза або ж безвіз?

   Богдан
   Богдан
   Відповідь для  Suspected
   2 місяців назад

   воєводська віза

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Богдан
   2 місяців назад

   В такому випадку проблем не буде. Всі візи автоматично продовжено до закінчення карантину +30 днів

   Богдан
   Богдан
   Відповідь для  Suspected
   2 місяців назад

   Дякую

   Марійка
   Марійка
   2 місяців назад

   Хто може допомогти?
   Доброго вечора. Хто може допомогти? Така ситуація, їжу завтра з Зеленої -Гури до Вроцлава .в Вроцлаві потрібно 2:00 чикати на новий поїзд і пересісти Вроцлав — Паб’яніце. Може хоч хтось зможе мені допомогти на вокзалі у Вроцлаві щоб я правильно села на той поїзд. І можливо хтось проживає в Паб’яніце. щоб зустріли і допомогли знайти дорогу до Хостелу. Я просто перший раз так буду їхати і дуже хвилююся.

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   побачила наших-підійшла запитала, побачила працівників вокзалу-підійшла, показала квиток, думаю не відмовлять у допомозі і підкажуть.
   Як кажуть. мова в Київ доведе

   Roman
   Roman
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   Коли одна жінка на вокзалі в Катовіце крикнула «є українці? Допоможіть ». Я підійшов і допоміг їй купити квиток

   Sergey
   Sergey
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   Якщо знаєте приблизний час відправлення поїзда на Паб’яніце, то біля кас є табло з відправлення і прибуттям поїздів (пшіязд, отьязд) там все розкладів і вказано перон. Також є хороша програма для ЦИХ справ
   e-podróżnik.pl

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   Побьяніце маленьке місто, колишній гетто, там ніде загубитися. Вбийте в Google карту піший шлях і вперед. Якщо вам потрібно буде ближче до Лодзь, то там ходять автобуси прям з вокзалу

   Марійка
   Марійка
   Відповідь для  Денис
   2 місяців назад

   адреса хостелу місто Pabianice вулиця Laska 65

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   Там пішки 8 хвилин ходьби, тому не переживайте, а не заблукаєте, скиньте свій Вайбер, спробую вас скоординувати

   Марійка
   Марійка
   Відповідь для  Денис
   2 місяців назад

   дякую

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   Це вам далеко від вокзалу, погуглити і скажу точно

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Денис
   2 місяців назад

   Це ви часом не на Амазон?

   Марійка
   Марійка
   Відповідь для  Денис
   2 місяців назад

   на морозиво

   Марійка
   Марійка
   Відповідь для  Марійка
   2 місяців назад

   Дякую

   Яна
   Яна
   3 місяців назад

   Візовий центр Вінниця
   Доброго вечора, скажіть можливо хтось знає, яка черга у Вінниці в візового центрі. Хто коли проплачував і на коли назначили подачу документів. Дякую.

   Vladiss
   Vladiss
   Відповідь для  Яна
   3 місяців назад

   оплачував 09.03
   подзвонили 15.03
   Подав особисто 22.03
   27.03 забрав готову візу
   Вінниця

   Яна
   Яна
   Відповідь для  Vladiss
   3 місяців назад

   Спасибі вам)

   Vali
   Vali
   Відповідь для  Яна
   3 місяців назад

   Півтора місяці приблизно

   Таня
   Таня
   3 місяців назад

   Щецин обсервація
   Допоможіть з обсервацією потрібно квартира формально, записана по приїзду на тест, оплачу 2 дні

   Volodymyr
   Volodymyr
   Відповідь для  Таня
   3 місяців назад

   Напишіть який зробили тест і як відбувається процес зняття з програми карантину?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Таня
   3 місяців назад

   Google пошук «mieszkanie na kwarantannę Szczecin».

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Таня
   3 місяців назад

   Олх.пл, Google

   Людмила
   Людмила
   Відповідь для  Ist
   3 місяців назад

   Стільки букв незнайомих написали дівчині
   треба було відразу адреса

   Natalia
   Natalia
   4 місяців назад

   Візовий центр міста Вінниця

   Доброго дня! Підскажіть будь ласка до кого звертатися і що робити, якщо ще 27 січня відправили документи новою поштою 29.01 документів були у візовому центрі м. Вінниця на сайті перевіряю стан документів пише завжди No Records Found. Інформації немає, пройшло більше місяця сьогодні вже 02.03.21.

   Ігор
   Ігор
   Відповідь для  Natalia
   4 місяців назад

   Поїхати, знайти, знищити)

   Вася
   Вася
   Відповідь для  Natalia
   4 місяців назад

   Особисто їхати і виносити їм мозок.
   Заплатить цим пі … .. Онер ще грошей, і вони самі пошукають. Є у них такі послуги за окрему плату.
   Особисто я, при можливості, поїхав би виносити мозок. Що б НЕ звикали народ лошити.

   Вася
   Вася
   Відповідь для  Natalia
   4 місяців назад

   А хочете ще більше набратися позитиву і отримати незабутніх емоцій ???
   Уважно прочитайте (то що дрібним шрифтом теж) розділ «Обмеження відповідальності». Він знаходиться внизу сторінки сайту ВФС глобал. Дрібними літерами на синьому тлі. ))))

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Natalia
   4 місяців назад

   До 45 днів можуть розглядатися документи

   Лера
   Лера
   4 місяців назад

   Здравствуйте. Подала документы на визу НП в Виннице. Сколько ждать визу после того, как визовый центр передал документы в консульство? 3.02 отправила по нп, 1.03 визовый центр их рассмотрел, 2.03 в консульстве получили мои документы. Спасибо.

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Лера
   4 місяців назад

   10-12 дней

   Макс
   Макс
   4 місяців назад

   Подача на візу
   Сплатив візовий збір 20.02. Поставили на 13.04 у Вінниці. Вирішив подавати нп документи бо це ні в які рамки не йде. Подзвонили вчора, повідомив, що буду подавати нп. Тепер у них на сайті написано що дата деактивовано і з посиланням на повернення коштів.
   Це так повинно бути при подачі нп чи ні?
    Можна подавати документи?

   Марія
   Марія
   Відповідь для  Макс
   4 місяців назад

   Коли платиш збір на візу вказуєш як будеш подавати особисто або н.п. вас особисто. Через пошту теж місяць чекати. Значить все спочатку знову оплачувати збір і повертати ці кошти. Швидше і так не буде.

   Макс
   Макс
   Відповідь для  Марія
   4 місяців назад

   У кредо банку немає.

   Olos
   Olos
   Відповідь для  Макс
   4 місяців назад

   В приват 24 можна оплатити?

   Макс
   Макс
   Відповідь для  Olos
   4 місяців назад

   Так, якщо є своя карта. У кредо може бути будь-яка карта.

   Макс
   Макс
   Відповідь для  Макс
   4 місяців назад

   Вже дізнався. Можна подавати поштою. У них коли вони телефонують і кажеш що подаєш поштою вони у себе в системі вказують що дата скасовано але коли приймуть поки щось змінять.

   Vali
   Vali
   Відповідь для  Макс
   4 місяців назад

   Черги великі, але НП скоріше не буде, по ходу вас з черги зняли якщо на повернення коштів.

   Yuliia
   Yuliia
   4 місяців назад

   закінчення візи

   добрий вечір
   Можна у вас дізнатися інформацію з приводу візи
   Загалом питання таке
   Правда те, що якщо робоча віза категорії Д закінчилася під час пандемії, 15 січня
   Тобто віза не закінчується, а продовжує далі автоматично діяти, поки не оголосять про закінчення епідемії?

   Галина
   Галина
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   Так

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Галина
   4 місяців назад

   Тобто можу тут спокійно перебувати)
   Депортацію мені не зроблять?)

   Галина
   Галина
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   Так, спокійно

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Галина
   4 місяців назад

   Чи потрібно продовжувати страховку?

   Галина
   Галина
   Відповідь для  Євген
   4 місяців назад

   Ну на скільки я знаю, страховка основну роль грає тільки при перетин кордону. Ніхто нічого не продовжував. сенс

   Василь Lonely_wolf
   Василь Lonely_wolf
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   Так

   Ret
   Ret
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   ТАК

   Максим
   Максим
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   Цю тему вже майже рік, кожними днями мусолять. Безглуздо не знати.

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Максим
   4 місяців назад

   Переживаю просто, щоб депорт не зробили.
   Краще на 100 відсотків переконатися

   Юрчик
   Юрчик
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   Правда … Зуб даю, вік волі не бачити!

   Michał
   Michał
   Відповідь для  Yuliia
   4 місяців назад

   Все правильно . Віза — триває))

   Оксана
   Оксана
   5 місяців назад

   Ваша адреса офісу у Вінниці.

   Татьяна
   Татьяна
   5 місяців назад

   Вінниця візовий.
   Доброго дня . Хто подавав останнім часом на візу у Вінниці , які там черги ? І як краще подавати через Нову поiту чи особисто ? Дякую.

   Алена
   Алена
   Відповідь для  Татьяна
   5 місяців назад

   На сайті візового пише , що краще подавати особисто , типу через нп тепер довше. Подавала через нп 21 січня і нічого покb.. лише те , що позвонили і уточнили чи проплачувала збір

   Natalia
   Natalia
   Відповідь для  Татьяна
   5 місяців назад

   Подали 2 тижні назад ще не має документів через нову пошту

   Татьяна
   Татьяна
   Відповідь для  Natalia
   5 місяців назад

   Дякую.

   Леся
   Леся
   6 місяців назад

   Запрошення буде з 20лютого,коли звернутися до Вас відкривати візу?

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Леся
   6 місяців назад

   Можно вже поничати, якщо є хочаб фото запрошення, якщо немає то лише тоді як буде

   Олена
   Олена
   6 місяців назад

   Візові центри Вінниця
   Вітання.

   Знає хто ситуацію з візовими в Вінниці, які черги якщо подавати документи особисто?

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Олена
   6 місяців назад

   Якщо трошки вникнути, нічого складного.

   Алена
   Алена
   Відповідь для  Coolcat
   6 місяців назад

   ролики на ютуб розрулять нерозуміння)

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Алена
   6 місяців назад

   Я роздрукував анкету в 3х примірниках.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Coolcat
   6 місяців назад

   Заповнював акуратно, майже закінчив (ще подумав, навіщо я стільки паперів зайвих зробив, я всі бланки по кілька робив) і щось здригнулася рука і накосячив. Так що стали в нагоді всі роздруківки.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Алена
   6 місяців назад

   ахаха)

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Алена
   6 місяців назад

   Боявся накосячить. Але там все дуже просто.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Алена
   6 місяців назад

   Так) і тут завжди можна запитати

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Олена
   6 місяців назад

   Особисто під час локдауна не приймають тільки н. п

   Олена
   Олена
   Відповідь для  Сергій
   6 місяців назад

   спасибі

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Олена
   6 місяців назад

   При особистій подачі буде довго. Краще через нову пошту. Тижнів за два закриють.

   Олена
   Олена
   Відповідь для  Coolcat
   6 місяців назад

   спасибі ..)

   Gross
   Gross
   6 місяців назад

   Віза
   Доброго вечора, хотілося б дізнатися, яка зараз ситуація з візовим в Вінниці, чи довго чекати паспорт з візою? (Подався через НП) і ось ще питання, якщо я ось наприклад в анкеті вказав що хочу виїхати 1 лютого, і на розгляд документи потраплять пізніше, вони дні перерахують, або я отримаю візу на 1 лютого, але наприклад паспорт прийде 15? просто подався на візу після безвіза, можу на 3 місяці отримати тільки, що не почекав 6 місячного коридору, ось і в чому заковика, чи видадуть взагалі візу якщо не встигнуть до 1 числа розглянути документи, дякую за відповідь))

   Миколай
   Миколай
   Відповідь для  Gross
   6 місяців назад

   Я оплатив 22.12. Подав на візу 12.01 прямо в візовий центр. І у них за законом (з 01.12.) Є два тижні на розгляд.

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Gross
   6 місяців назад

   Документи будуть готові приблизно за 3 тижні. Мої документи зробили (вже відправили назад) через 2 тижні і 3 дні. Подавався теж по НП.

   А на другу частину вашого запитання мого досвіду поки не вистачає. Гарного дня.

   І ночі.

   Gross
   Gross
   Відповідь для  Прокинься
   6 місяців назад

   Дякую вам! Ви дуже порадували мене, а то знайомий вирішив подаватися особисто, йому аж на 17 лютого поставили, хоча сплатив він все минулого тижня,

   Вам теж, гарного вечора.

   І ночі.

   Artem
   Artem
   Відповідь для  Прокинься
   6 місяців назад

   Через скільки ви могли відстежити готовність візи після того як відправили документи по НП?

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Artem
   6 місяців назад

   Приблизно 8 днів

   Ганна
   Ганна
   6 місяців назад

   Віза
   В які Реальні терміни зараз роблять візу в м Вінниця? Може хто вже робив?

   Larysa
   Larysa
   Відповідь для  Ганна
   6 місяців назад

   15 грудня вiдправили нп, ще немає

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Larysa
   6 місяців назад

   Дідько. А я 30.12 відправила. Вони ж кажуть що 14 днів мають на розгляд документів.

   Larysa
   Larysa
   Відповідь для  Ганна
   6 місяців назад

   Аналогічно. Я намагалася дзвонити, то до них не додзвонитися !!!

   Наталя
   Наталя
   Відповідь для  Ганна
   6 місяців назад

   У всіх по різному, кому як пощастить

   Володимир
   Володимир
   6 місяців назад

   запрошення
   Маю на руках готову візу (піврічну). Але в Польщу по ній ще не в’їжджав. Чи можу я з України анулювати запрошення і зробити інше?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Володимир
   6 місяців назад

   А є на прикметі нова робота? Якщо так і ви впевнені в ній, то сміливо анулюйте це запрошення і робіть нове.
   Ще краще заїхати за цим запрошенням, і на місці вже переробити.

   Марія
   Марія
   Відповідь для  Володимир
   6 місяців назад

   Є віза і добре .беру інше запрошення і показую на кордоні .ми не можемо самі анулювати тільки хто видав.

   Ірина
   Ірина
   Відповідь для  Володимир
   6 місяців назад

   Якщо є дані, то так … І там по термінах ніби як місяць до кінця візи повинен не доходити або два, точно не пам’ятаю ….

   Маша
   Маша
   7 місяців назад

   Скільки зараз часу робиться в Україні піврічна та річна візи?

   Юля
   Юля
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Я проплатила 4 грудня 7 грудня позвонили,подача на 11 грудня Дніпро.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Київ 15 днів

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Незнаю я питався в себе в місті то в агентстві сказали мати запрошення вони все підготовлять я оплую потом відправляю через НП і чекати 10-15 днів потом можна забирати документи

   Маша
   Маша
   Відповідь для  Ярик
   7 місяців назад

   Скільки зараз коштує сервісний збір?

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   470 грн.

   Света
   Света
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Я заплатила візовий збір 30 листопада, на наступний день подзвонили, тобі 1 грудня і призначили 7 грудня подачу
   ЛЬВІВ

   Юра
   Юра
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Якщо через НП подавати, то тижнів за два (Харків)

   Паша
   Паша
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Місяць чекати черги до подачі доків потім ще днів 10

   Маша
   Маша
   Відповідь для  Паша
   7 місяців назад

   Одеса?

   Паша
   Паша
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   Це так в середньому + — для всіх міст.

   Саша
   Саша
   7 місяців назад

   У цьому випадку вам потрібно візу двічі відкривати (на рік).

   Юра
   Юра
   Відповідь для  Саша
   7 місяців назад

   На скільки я знаю то по воєвуді відкривають візу тільки на рік. Якщо воєвуда на 2роки то потрібно буде через рік ще раз відкривати.

   Маша
   Маша
   Відповідь для  Юра
   7 місяців назад

   Потрібно на карту було подавать) як варіант, це конкретно від працедавця залежить.

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Маша
   7 місяців назад

   ну якщо раптом, то так можна?

   Тима
   Тима
   Відповідь для  Саша
   7 місяців назад

   Це займе багато часу і не кожен працедавець захоче переробить.

   Роман
   Роман
   7 місяців назад

   Всім привіт! Якщо я працював за візою D 180, залишився по безвізу на 3 місяці, замовив воевуду на 2 роки. Зроблю воевуду, перетнути кордон. Новий роботодавець зможе мені переробити документи під себе? І чи залишиться у мене віза на 2 роки?

   Василь
   Василь
   8 місяців назад

   Хто відправляв документи до візового через Нову Пошту.

   Підкажіть чи можна оплатити за комплекс логістичних послуг не на Новій Пошті (360 гривень), а в банку

   Катерина
   Катерина
   Відповідь для  Василь
   8 місяців назад

   Ні, тільки на нп, це домовленість нп з візовим .Я відправляла, мені так сказали.

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Катерина
   8 місяців назад

   Дякую

   Володимир
   Володимир
   Відповідь для  Василь
   8 місяців назад

   Відправляв документи через НП, А оплачував 360 через Кредобанк, потім чек відправив НП в візовий і все норм.

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Василь
   8 місяців назад

   Можна я через Аваль оплачувала. На пошті тільки були незадоволені запитали чому у них не оплатила.

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Тетяна
   8 місяців назад

   Дякуємо. На пошті ще за пересилку доведеться платити або це все в цьому платежі?

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Василь
   8 місяців назад

   Я доплачувала 6 гривень за послугу.

   Nazarich
   Nazarich
   Відповідь для  Василь
   8 місяців назад

   тільки на НП

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Nazarich
   8 місяців назад

   Дякую

   Nazarich
   Nazarich
   Відповідь для  Василь
   8 місяців назад

   хай щастить

   Олег
   Олег
   8 місяців назад

   перетин кордону

   як можна в нинішніх умовах пандемії в’їхати на територію Польщі на роботу, не відкриваючи робочу візу?

   Артур
   Артур
   Відповідь для  Олег
   8 місяців назад

   Зараз пускають тільки за запрошеннями, відповідно, якщо у вас інша мета поїздки — то в’їхати не можете, хіба що ви студент

   Світлана
   Світлана
   Відповідь для  Артур
   8 місяців назад

   автор же написав, що на роботу. тому безвіз варіант і запрошення

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Олег
   8 місяців назад

   Безвіз і запрошення, по-іншому ніяк

   рая
   рая
   Відповідь для  Олег
   8 місяців назад

   запрошення треба в будь-якому варіанті

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Олег
   8 місяців назад

   Без віз, запрошення, і місце для обсервації

   Анастасія
   Анастасія
   8 місяців назад

   обсервація

   скільки днів потрібно проходити обсервацію в Польщі?

   Світлана
   Світлана
   Відповідь для  Анастасія
   8 місяців назад

   несподіване запитання …

   Ігорьок
   Ігорьок
   Відповідь для  Світлана
   8 місяців назад

   взагалі Топчик просто

   Настя
   Настя
   Відповідь для  Анастасія
   8 місяців назад

   як і раніше — 10 днів

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Анастасія
   8 місяців назад

   10 днів

   Vladyslav
   Vladyslav
   Відповідь для  Анастасія
   8 місяців назад

   10.

   Віталя
   Віталя
   8 місяців назад

   InPost
   Хто працює чи працював на InPost. Який графік роботи? Яке житло? Яке ставлення керівництва до працівників? Яка зарплата? Чи холодно в складах? Чи часто доводиться піднімати важкі посилки?
   В якому місті працювали?

   Михайло
   Михайло
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   мені здається будь-хто, хто там працював, скаже вам, що більше туди не повернеться

   Михайло
   Михайло
   Відповідь для  Михайло
   8 місяців назад

   хоча ще може залежати трошки від того, на яке саме відділення попадете, які там грузи

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   Працював по біо на
   варшава 3, грудень і січень багато роботи,але ніхто не достає, з лютого починаються звільнення і до….бки. Праця в дві зміни( виходиш в день,потім в ніч) буває одна зміна тільки в ніч (група з 10людей). Дають безкоштовно обід один раз у зміну, перерви 1 чи 2 за зміну. На автоматі працювати можна, на ручному важко і нервово. Погані місця вигрузка і палєтовий. Ставлення поляків пофігістичне, лідери українці всі були якісь придуркуваті.
   Робота важка, але є і гірші.

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   Забув написати, майже, вся наша група у грудні перехворіла. На складі не холодно, але відкривають брами і починаються сильні протяги.

   Світлана
   Світлана
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   важкі посилки — так, спину зірвати можна запросто

   Віталя
   Віталя
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   Дякую всім за інформацію

   Анна
   Анна
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   подивіться на ютубі

   Вася
   Вася
   Відповідь для  Віталя
   8 місяців назад

   холодно та важко

   Людмила
   Людмила
   8 місяців назад

   Доброго дня. Питання до Вінничан. 6.11 заплатила сервісний збір, сьогодні 14.11.,а мені й досі незателефонували із візового центру щоб призначити дату подачі документів. Скільки ще мені чекати на дзвінок?

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Людмила
   8 місяців назад

   Ми проплатили 25.09,подзвонили 21.10
   Особиста подача була 6.11,а 13.11 документи у нас. Трошки треба почекати (((

   Алексей
   Алексей
   Відповідь для  Оля
   8 місяців назад

   Краще новой почтой було відправити .ми чекали дзвінка 2.5 тижні потім призначили на 1.5 місяці вперед. Чекали і ще 3-4 тижні чекаєте забрати документи .Зараз подаватися приходячи в сервісний центр не актуально

   Людмила
   Людмила
   Відповідь для  Алексей
   8 місяців назад

   Тобто оплатити і відразу не чекаючи дзвінка з візового центру відправляти документи через Нову Пошту?

   Олександр
   Олександр
   1 рік назад

   Яка ціна оформлення пів річної віізи робочої з усіма пакет данними і з запрошенням. Все терміново. Яка ціна?

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
   1 рік назад

   Ми хочемо відкривати з другом. Можна завтра підїхати в Вінниці в ваш сервісний центр і про все поговорити?

   Павло
   Павло
   2 років назад

   Від чого ви відштовхуєтесь коли пишете такі ціни?

   Татьяна - Визовый специалист
   Татьяна - Визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Павло
   2 років назад

   На що саме ціни Вас цікавлять? На страховку чи інші документи?

   Наталія
   Наталія
   Відповідь для  Татьяна - Визовый специалист
   2 років назад

   Відкриття візи на основі децизії про тимчасовий побут. Цікавить ціна і термін виготовлення

   Юля - Визовый специалист
   Юля - Визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Наталія
   2 років назад

   Ми займаємосьт ільки робочими візами

   Руслан
   Руслан
   2 років назад

   Скiльки часу для оформлення пiв рiчноi робочоi польськоi вiзи термiново i cкiльки коштуэ

   Татьяна - Визовый специалист
   Татьяна - Визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Руслан
   2 років назад

   Доброго дня. До 10ти днів оформляємо документи. 140 євро вартість