Віза в Польщу Верхньодніпровськ
Віза в Польщу Верхньодніпровськ

Віза в Польщу Верхньодніпровськ

Віза в Польщу в Верхньодніпровськ — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Верхньодніпровськ — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Верхньодніпровську. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Віза в Польщу

   Подорожі, навчання, робота, шопінг — це варіанти, через які українці зазвичай їздять за кордон, переважно до Польщі. Ще кілька років тому мало хто виїжджав за кордон. А тепер, коли світ розвивається з великою швидкістю, багато хто хоче здобувати освіту і працювати в Польщі, так щоб забезпечити собі надійне забезпечене сьогодення. Нині основним питанням стає порядок оформлення документів для виїзду. У даній статті ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як готувати документи для подачі в Посольство, давай розберемося, яке саме запрошення вам необхідно. Це залежить від мети вашого знаходження в Польщі і часу, на який ви хочеш їхати. Всього є 4 типи віз. Вони, в свою чергу, розбиваються ще на кілька підтипів, в основному це залежить від певних планів.

   Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. Разом з нею ви можете бути тільки в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Такого роду документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою цієї категорії неприпустимо.

   Віза «B» , її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона дає право проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був невеликий, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасовано. В даний час необхідно отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза категорії «C» або шенген. Найчастіше її вибирають туристи, так як вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп

   Віза «Д»  або польська національна . Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, яка її видала. Оформивши її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни ЄС і перебувати в них у якості туриста протягом 90 днів на півроку.Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: навіщо чого вона потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб офіційно бути в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу . Завдяки цьому ви можете протягом 180 днів офіційно працювати в Польщі без необхідності виїжджати з Польщі. Але зверніть увагу, такий штамп дасть право працювати лише на території Польщі. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Шенгенської угоди, то зробити це можна виключно з метою туризму.

   Візи категорії D, які є варіанти?

   Різні типи віз типу D розрізняються між собою тільки періодом можливого легального перебування в Польщі.

   1. Віза для не сезон робіт : з її допомогою можна іноземцю перебувати в Республіці Польща в режимі 360/180. Тобто, протягом півроку без потреби виїзду за межі країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед українців. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
   2. Віза для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і розписується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
   3. Річна віза : особливо зручна, тому що за допомогою її можна вести трудову діяльність в країні в режимі 360/360. З цього випливає, отримавши воєводського візу , українець може весь рік перебувати в країні, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому необхідно виїхати з Польщі. Річна віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після піврічної візи, то ігнорує і її коридори.

   Звичайно воєводська віза відкривається працівнику, який працює на фірмі не перший раз. Причина — Воєводське запрошення (zezwolenie typ A).Ініціатором виступає працівник, на його прохання поляк звертається до Воєводі і той оформляє дозвіл на роботу. В основному, коли українець вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її дії і за умови що не порушується закони Польщі, можна подаватися на річну візу.

   Документи, необхідні для відкриття трудової візи:

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Запрошення від фірми. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець прописує всю інформацію що стосується місця трудову діяльність, посаду, окладу, часу роботи. Даний документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку фірмового зразка і вміщати всю необхідну інформацію. Для здачі документів поза сумнівом потрібен оригінал запрошення, в зв’язку з цим перевірте, що потенційний роботодавець оформив вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.

   2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховий поліс . Купити страховку ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Основне, щоб період дії страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в Республіці Польща за візою плюс невеликий запас в пару днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.

   4. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Візова анкета , заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил візового центру, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Чек про сплату консульського та сервісного збору. Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через візовий центр Польщі (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі Польщі зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

   Підсумовувана вартість включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Наприклад, до центральних відносяться:

   • Витрати за послуги візового центру Польщі. Ціна відрізняється все залежить від терміновості отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість чекати стандартні 2 тижні, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно оформити термінові послуги, вони коштують 30 євро. В середньому час очікування від дня здачі документів до отримання заповітного штампу становить 2 місяці. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів якомога раніше.
   • Вартість фото. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще зробити більш свіжі. Відповідно правилами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.
   • Коли ви просите дозвіл на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але зазвичай працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, вартість дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.
    Чи не основні витрати: 
   • Замовлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
   • Кур’єрська доставка для доставки готових документів до вас додому.

   Студентська віза в Республіку Польща для українців: що вам потрібно знати?
   Щоб здобути освіту в Республіці Польща, майбутньому студентові слід отримати одну з видів віз:

   • Короткострокову шенген візу;
   • Річну візу. Тип дозволу вибирається виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі.

   Короткострокова віза дається переважно на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по території країн Шенгенської угоди. В основному така віза підходить, якщо іноземець планує закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в основному практично однаковий з документами для отримання трудової візи, про яку ми говорили раніше. Спільними є:

   1. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   2. Страховка.
   3. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.
   4. Анкета на візу, заповнена самостійно.
   5. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору. На додаток потрібно надати:

   Запрошення з університету. Треба надати документи з університету про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви Завчасно повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   Якщо студенту в момент здачі документів ще не виповнилося 18 років, додатково надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, то згода офіційних опікунів;
   • копії громадянських паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.З приводу ціни, в такому випадку вона визначається видом візи:
   • на термін перебування понад 90 днів — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі € 35. Якщо звертатися з Візовий центр — плюс 15 євро. + До ціни додаються і інші витрати, які ми расматрелі вище. Це вартість фотографію, медична страховка, послуги кур’єра.

   Чи можуть відмовити в отриманні візи?

   Без сумніву, з ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І причина може бути як ваша, так і з боку Польщі. Головні причини відмови:

   • Помилково оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може неточно вписати інформацію в анкету, це основна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача завідомо неправдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
   • Здача підроблених документів. В основному це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею перевіряйте ваше дозвіл на оригінальність. Продзвоните за телефонами роботодавця і запитайте, оформляли вони запрошення.
   • Порушення польського законодавства при попередньому перебуванні в Польщі; o Людський фактор. Потрібно розуміти, що працівники консульства також можуть зробити помилку і виносити невірні рішення. У разі якщо ви отримали відмову, то не варто відразу впадати у відчай.

   Потрібно зробити наступні кроки:

   1. Якщо недостача одного документа, він невірно оформлений — подайте документи ще раз.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подайте на апеляцію.

   3. Якщо не бажаєте знову ще раз допустити помилки або спочатку подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.

   Польська довгострокова або шенгенська віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в Польщі або знаходження в країні в якості студента. Замовити їх легко. Основне що хочу сказати, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   27 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Богдан
   Богдан
   8 місяців назад

   карантин

   підкажіть будь ласка хто знає чи можна не проходити карантин в польщі і що для цього потрібно

   Denis
   Denis
   Відповідь для  Богдан
   8 місяців назад

   На офіційному сайті прикордонної служби все чітко написано. Вчора читав і на ваше запитання також знайшов відповідь. Залежить від ситуації

   Zlata
   Zlata
   Відповідь для  Богдан
   8 місяців назад

   не проходити не вийде, хіба що ви студент

   Михайло
   Михайло
   Відповідь для  Богдан
   8 місяців назад

   не можна, 10 днів карантину

   Oksana
   Oksana
   Відповідь для  Богдан
   8 місяців назад

   нічого не потрібно, ви повинні відбути карантин

   Vladyslav
   Vladyslav
   Відповідь для  Богдан
   8 місяців назад

   Якщо ви студент, далекобійник або опікун. Якщо нічого з цього тоді тільки карантин.

   Denis
   Denis
   Відповідь для  Vladyslav
   8 місяців назад

   Опікун, по-моєму повинен бути поляк?

   Olha
   Olha
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   Ні, опікун може бути українець)

   Denis
   Denis
   8 місяців назад

   Приїзд за робочою візою без роботи

   Добридень

   Які проблеми теоретично можуть виникнути, якщо купити в Україні робочу піврічну і по приїзду НЕ працювати.

   Сам працюю в Польщі, хочу придбати дружині, щоб приїхала з дитиною і на роботу не виходила.

   Або я так зрозумів що всім все одно?

   Або я так зрозумів, що найжахливіше незручність — коридор після закінчення візи?

   сарказм
   сарказм
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   А ти не по побиту випадково?

   Denis
   Denis
   Відповідь для  сарказм
   8 місяців назад

   ні
   Якщо немає побиту то можна по іншому?

   сарказм
   сарказм
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   Скільки у вас залишилося візи?

   Denis
   Denis
   Відповідь для  сарказм
   8 місяців назад

   5 міс

   сарказм
   сарказм
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   Робіть візу, і нехай їде.

   Denis
   Denis
   Відповідь для  сарказм
   8 місяців назад

   5 міс

   Світлана
   Світлана
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   чула, що так роблять, так що можна і так

   Oksana
   Oksana
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   теоретично — ніяких проблем, адже запрошення по суті не є зобов’язаннями до роботи на роботодавця

   Іван
   Іван
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   в теорії всім буде пофіг

   Ігорьок
   Ігорьок
   Відповідь для  Іван
   8 місяців назад

   і не тільки в теорії

   Артур
   Артур
   Відповідь для  Denis
   8 місяців назад

   і як би все одно в принципі всім

   Oli
   Oli
   8 місяців назад

   Страхування

   Чи потрібне страхування, якщо маєш карту побиту тимчасову і сплачуєш податки?ZUS і тд

   Егор
   Егор
   Відповідь для  Oli
   8 місяців назад

   Для відкриття візи обов’язково потрібна ZUS не підходить, а для знаходження безпосередньо в Польщі підходить

   Марина
   Марина
   Відповідь для  Oli
   8 місяців назад

   потрібна

   Іван
   Іван
   Відповідь для  Марина
   8 місяців назад

   ні, в ній немає необхідності

   Рая
   Рая
   Відповідь для  Іван
   8 місяців назад

   ні, потрібна, хіба що карту поляка маєте

   Іван
   Іван
   Відповідь для  Oli
   8 місяців назад

   ні, при наявній карті страховка не потрібна

   Любов
   Любов
   Відповідь для  Oli
   8 місяців назад

   Теж цікавить