Віза в Польщу Ужгород
Віза в Польщу Ужгород

Віза в Польщу Ужгород

Віза в Польщу в Ужгороді — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Ужгород — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Ужгороді. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Туризм, навчання, робота, шопінг — це варіанти, за якими українці здебільшого їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто за кордон. А в даний час, коли світ вдосконалюється з великою швидкістю, більшість прагнуть навчатися і працювати за кордоном, щоб дозволити собі стабільне фінансове майбутнє. Тепер основним питанням залишається спецпроцедурою збір документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які існують різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перш, ніж готувати документи для подачі в Консульство, давай визначимося, яке саме запрошення вам потрібно. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і терміну, на який ви плануєте їхати. Загалом існує 4 типи віз. Вони, теж, діляться ще на ряд підтипів, в основному це залежить від певних обставин.

   1. Віза «А», її в свою чергу називають аеропортної. Разом з нею ви можете перебувати виключно в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Такий документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою цієї категорії нездійсненно.
   2. Віза категорії «B» , її також називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був невеликий, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасували. В даний час доводиться отримувати візу «C», про яку ми поговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».
   3. Віза «C» або шенген. В основному її вибирають туристи, тому що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп.
   4. Візи категорії «Д» або польська національна . Це довгострокова віза, роздільна перебувати на території країни, яка її видала.За допомогою її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни ЄС і відвідувати їх як турист в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців. 

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого потрібна і як її отримати

   Щоб легально бути в країні і мати право на офіційне працевлаштування , обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу. За допомогою цього ви можете протягом півроку працювати в Польщі без необхідності виїжджати в Україну. Але пам’ятайте, така віза дає право роботи лише тільки на території Польщі. Якщо ви захочете відправитися в інші країни ЄС, то зробити це можна виключно з метою туризму.

   Які існують робочі візи?

   Різні типи віз типу D розрізняються між собою виключно часом можливого офіційного перебування в Польщі.

   Візи для НЕ сезонних робіт: з її допомогою можна українцю перебувати в Польщі в режимі 180/360. Іншими словами, за останні півроку без необхідності виїжджати з країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність запрошення від потенційного роботодавця.
   Віза на запрошення від воєводи : найзручніша, так як за допомогою її можна вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. Значить, отримавши річну візу, українець може цілий рік бути в країні, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі.

   Воєводська віза не має коридоров і навіть якщо відкривається після піврічної візи, то ігнорує і її коридори. В основному воєводська віза оформляється працівнику, який працює у поляка не перший раз. Підстава — Воєводське дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання поляк звертається до Воєводі і той оформляє дозвіл на роботу. В основному, коли іноземний працівник вперше оформляє документи на робочу візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови непорушення законодавства Республіки Польщі, можна подавати на річну візу.

   Документи, які потрібно мати для відкриття трудової візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи
   1.Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець пише необхідну інформацію що стосується місця трудову діяльність, посаду, окладу, термінів роботи. Цей документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і містити всю потрібну інформацію. Для здачі документів поза сумнівом потрібен оригінал дозволу, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що запрошення оформлено відповідно до вимог законодавства.

   2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховка. Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Основне, щоб період дії страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в країні по візі плюс запас в кілька днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

   4. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Анкета для візи, заповнена особисто.Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил консульства, зверніться до професіоналів. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Квитанція про сплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізовані Візові центри Польщі (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: скільки буде коштувати?

   Підсумовувана вартість включає в себе основні та другорядні витрати. Зокрема, до основних відносяться:

   • Витрати за послуги візового центру. Ціна відрізняється все залежить від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо ж ви хочете оформити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому проміжок очікування від дня подачі документів до отримання візи сіставіт 60 днів. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів якомога раніше.
   • Вартість фото. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили більше року назад, краще зробити більш свіжі. Згідно з правилами, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонника.
   • Коли ви купуєте дозвіл на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно даром. Але за часту працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення цього документа. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.
    Необов’язкові витрати: 
   • Замовлення платних SMS оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність документів;
   • Замовлення кур’єра для доставки готових документів до вас за адресою.Віза для студентів в Республіку Польща для українців: що обов’язково потрібно знати? Щоб вчитися в Республіці Польща, абітурієнтові треба оформити одну з видів віз:
    Короткострокову шенген візу;

   Національну візу. Тип запрошення вибирається виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Шенгенська віза оформляється частіше всього на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену. Така віза підходить, якщо іноземець планує закінчити не тривале мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку ніжно отримати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволить довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в цілому практично ідентичний з документами для отримання трудових віз, описаними вище. Спільними є:

   1. Оригінал і Ксерокс копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховка.

   3. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.

   4. Анкета для візи, заповнена самостійно.

   5. Чек про сплату консульського та візового збору.

   Так само необхідно надати:

   Запрошення з університету. Потрібно надати документи з університету про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви Заздалегідь повинні здати в нього іспити для зарахування. Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   У разі якщо студенту в момент подачі документів ще не виповнилося 18 років, додатково надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. У разі якщо батьків немає, тоді згоду офіційних опікунів;
   • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.З приводу вартості, то вона визначається видом візи:
   • національна — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі € 35. Якщо співпрацювати з Візовий центр — + 15 євро. Додатково до ціни додаються і інші витрати, описані вище. Це вартість фото, страховка на візу, послуги кур’єра.

   Чи можлива відмова в отриманні візи?

   Звичайно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І вина може бути як заявника, так і приймаючої сторони.

   Основні причини відмови: 

   • Невірно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може помилково вписати інформацію в анкету-заяву, це найчастіша причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача завідомо неправдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. Коль даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Часто це стосується підроблених дозволів для роботи. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею переглянете ваше запрошення на справжність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони документ.
   • Порушення польського законодавства при попередньому перебуванні в Польщі;

   Людський фактор. Потрібно враховувати, що співробітники консульства також можуть помилятися і виносити неправильні рішення.

   Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу впадати у відчай. Потрібно зробити наступні кроки:

   1.Якщо не вистачає одного з документів, він невірно оформлений — подавайте документи заново.

   2.У разі якщо відмова відбулася з незрозумілих для вас причин — обов’язково подайте апеляцію.

   3.Якщо не бажаєте знову ще раз допустити помилки або відразу подати вірно підготовлений пакет документів — зверніться до професіоналів.

   Польська довгострокова або шенгенська віза — обов’язкова умова для легальної трудової діяльності в Польщі або знаходження в країні в якості студента. Купити їх не складно. Головне, з усією відповідальністю підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

   Скажіть ви подаєте документи в візовий центр? Чи я повинен сам?
   Доброго дня, лише особиста подача
   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   0 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі