Віза в Польщу Тульчин
Віза в Польщу Тульчин

Віза в Польщу Тульчин

Віза в Польщу в Тульчині — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Тульчин — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Тульчині. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Віза в Польщу

   Подорожі, навчання, робота, покупки — це причини, через які українці як правило їздять за кордон, переважно до Польщі. Ще кілька років тому мало хто за кордон. А тепер, коли світ розширюється з великою швидкістю, більшість бажають здобувати вищу освіту і працювати за кордоном, в надії дозволити собі надійне матеріальне майбутнє майбутнє. На даний момент центральним питанням залишається процес підготовка документів для виїзду. У даній статті ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що необхідно для їх оформлення.

   Які бувають різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як готувати документи для здачі в Посольство, давай розберемося, який саме дозвіл вам повинно бути. Це залежить від мети вашого знаходження в Польщі і часу, на який ви плануєте їхати. Загалом є чотири типи віз. Вони, в свою чергу, діляться ще на ряд підтипів, в залежності від певних цілей.

   1. Віза «А»,  її в свою чергу називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Подібний документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою цієї категорії неможливо.

   2. Віза «B»,  її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її термін дії був маленький, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасували. Зараз треба отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   3. Віза «C» або шенген. Зазвичай її вибирають туристи, через те, що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   4. Візи «D» або як її ще називають польська національна . Це довгострокова віза , що дозволяє перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і перебувати в них у якості туриста протягом 90 днів на півроку.Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб офіційно бути в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення національної Польської робочої візи . За допомогою цього ви можете протягом 180 днів офіційно працювати в Польщі без необхідності виїжджати в Україну. Але пам’ятайте, такий штамп дає право працювати лише на території Республіки Польща. Якщо ви захочете відправитися в інші країни ЄС, то зробити це можливо лише з метою туризму.

   Візи категорії D, які є варіанти?

   Різноманітні типи віз Категорії D відрізняються між собою тільки часом можливого офіційного перебування в Польщі.

   1. Віза для не сезон робіт : дає право іноземцю перебувати в країні в режимі 180/360. Простіше кажучи, за останні півроку без необхідності виїжджати з країни. Це один з найпопулярніших типів робочої візи серед громадян СНД. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від роботодавця.
   2. Віза для сезонних робіт : завдяки їй Українець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців за рік. Сезонна робота визначається як такі розпорядженням властей Польщі та вказується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.

   Річна віза : найбільш зручна, так як дозволяє вести рабочею діяльність в Польщі в режимі 360/360. Таким чином, отримавши воєводського візу, працівник може весь рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну подати документи на нову, при цьому треба виїхати з Польщі. Річна віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після безвіза, то ігнорує і її коридори.

   В основному річна віза відкривається працівнику, який працює у наймача не перший раз. Причина — Воєводське дозвіл ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання фірма подає заяву до Воєводі і він видає запрошення на роботу. В основному, коли українець вперше подає папери на візу в Польщу, йому оформляється піврічна національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови що не порушується закони Республіки Польщі, можна подавати на воєводських візу.

   Документи, які потрібно зібрати для оформлення робочої візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи
   1. Запрошення від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. Саме в ньому роботодавець вказує основну інформацію що стосується місця роботи, посади, окладу, часу роботи. Цей документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і містити всю потрібну інформацію. Для здачі документів без сумніву потрібен оригінал дозволу, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що документ складено за правилами і з вимогами законодавства.

   2.Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.

   3. Страховий поліс . Оформити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Зверніть увагу, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в країні по візі + невеликий запас в кілька днів. Крім того сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.

   4. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Візова анкета , заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до професіоналів. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Чек про сплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви платите виключно консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізовані Візові центри Польщі (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

   Підсумовувана вартість включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Зокрема, до центральних відносяться:

    • Витрати на послуги візового центру Польщі. Вартість різнитися все залежить від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться лише € 15 за курсом Національного банку. Якщо ж ви хочете замовити термінові послуги, вони обійдуться Вам 30 євро. В середньому проміжок очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить 2 місяці. Отже, починайте оформлення документів якомога раніше.
    • Скільки коштуватимуть фото. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще оновити.Відповідно до вимог, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонників.

   Якщо ви просите запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безоплатно. Але зазвичай працівники користуються послугами фірм-посередників для отримання цього документа. Залежно від посередника, вартість запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.
   Чи не основні витрати: 

   • Замовлення платних СМС в Візовому центрі для отримання інформації про готовність документів;
   • Кур’єрська доставка для доставки готових документів до вас за адресою.

   Віза для студентів в Республіку Польща для українців: що вам потрібно знати?

   • Щоб вчитися в Польщі, майбутньому студентові слід оформити одну з видів віз:
   • На короткий період шенген візу;

   Національну візу. Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенгенська віза дається в основному на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по Європі.
   Така віза підійде, якщо іноземець хоче закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо плануєте довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно отримати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволить довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Перелік документів в основному практично ідентичний з документами для отримання робочих віз, описаними вище.

   Спільними є: 

   Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   Поліс медичного страхування .

   2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають візовим вимогам.

   Анкета-заява, заповнена особисто.

   Квитанція про сплату консульського та візового збору.
   На додаток потрібно надати: 

   • Запрошення для візи. Треба надати документи з поліціальной школи про те, що іноземець в нього зарахований. Вірніше студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви Заздалегідь повинні здати в нього іспити для зарахування. Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців
   • У разі якщо студенту на момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:
   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, то згода офіційних опікунів;
   • копії громадянських паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.

   Що відносно ціни, то вона визначається видом візи:

   • на термін перебування понад 90 днів — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі € 35. Якщо звертатися з Візовий центр — + € 15.Плюс до ціни додаються і інші витрати, які ми расматрелі вище. Це ціна фотографію, медична страховка, доставка документів на будинок при бажанні.

   Чи можуть відмовити у видачі візи?

   Зрозуміло, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина можлива як заявника, так і з боку Польщі.

   Основні причини відмови: 

   • Невірно оформлені документи. Через незнання або неуважності, заявник може невірно вписати інформацію в анкету, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача свідомо не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник навмисно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт виявлять, в візі також буде відмовлено.
   • Здача підроблених документів. Найчастіше це стосується підроблених дозволів для роботи. Якщо оформляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевіряйте ваше запрошення на оригінальність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і запитайте, оформляли вони запрошення.
   • Порушення польського законодавства при попередньому перебуванні в Польщі;
   • Людський фактор. Потрібно розуміти, що представники консульства також можуть помилятися і виносити невірні рішення. Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не потрібно відразу впадати у відчай.
    Рекомендуємо зробити наступні кроки: 

   1. Якщо недостача одного документа, він невірно оформлений — подавайте документи заново.

   2. У разі якщо відмова відбулася з незрозумілих для вас причин — подавайте на апеляцію.

   3. Якщо не хочете знову допустити помилку або спочатку подати вірно оформлений пакет документів — зверніться до в нашу фірму.

   Польська національна або шенгенська віза — обов’язкова умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Купити їх не складно. Основне що хочу сказати, відповідально підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   0 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі