Віза в Польщу Одеса

5/5 - (12 голосов)

Віза в Польщу Одеса

Віза в Польщу в Одесі — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

    Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть, віза в Польщу Одеса ціна вказана за повний пакет документів.

    Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
    Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

    Субота — Неділя вихідний.

    lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
    MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
    kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
    kyivstar+38(098)-786-79-18

    У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

    Страховка і анкета на візу

      Ваше ім'я (обов'язково)

      Номер телефону (обов'язково)

      Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

      Віза в Польщу Одеса — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Одесі. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

      Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
      Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 3000 грн включено саме запрошення, а в суму 5730 грн повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

      Вас так само зацікавить:

      Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
      Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

      Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

      +38(093)-726-52-35
      +38(066)-726-52-35
      +38(098)-786-79-18

      Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

      Робоча віза в Польщу

      Подорож, навчання, робота, шопінг — це основні причини, через які українці зазвичай їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто за кордон. А сьогодні, коли світ вдосконалюється з великою швидкістю, більшість прагнуть здобувати освіту і працювати за кордоном, щоб дозволити собі надійне будущеепредстоящее майбутнє. В даний час основним питанням залишається процес підготовка документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

      Які існують типи віз до Польщі?

      Які існують різновиди віз до Польщі

      Перед тим як збирати документи для здачі в Візовий центр, давай розберемося, яке саме запрошення вам треба. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і періоду, на який ви хочете їхати. Загалом існує 4 типи віз. Вони, теж, діляться ще на ряд підтипів, в основному це залежить від певних планів.

      Віза «А»,  її в свою чергу називають аеропортної. Завдяки їй ви можете перебувати виключно в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Подібний документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою категорії «А» неприпустимо.

      Віза «B»,  її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був маленький, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасовано. Відтепер доводиться отримувати візу «C», яку ми обговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

      Віза категорії «C» або шенгенська. Найчастіше її вибирають туристи, адже вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в конкретній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу.

      Віза категорії «Д»  або польська національна . Це довгострокова віза , роздільна перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і перебувати в них у якості туриста в протягом 90 днів на півроку.Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

      Робоча віза в Польщу для українців: для чого потрібна і як її отримати

      Для того щоб легально перебувати в країні і мати право на легальне працевлаштування , обов’язковим умовою є оформлення робочої візи в Польщу . Завдяки цьому ви можете протягом півроку легально працювати без необхідності залишати межі країни. Але пам’ятайте, такий штамп дає право працювати тільки на території Польщі. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Європи, то зробити це можна виключно з метою туризму.

      Які бувають типи візи D?

      Різні типи віз Категорії D відрізняються між собою тільки часом можливого легального перебування в країні.

      1. Візи для не сезон робіт: з її допомогою можна українцю перебувати в Республіці Польща в режимі 360/180. Простіше кажучи, за останні півроку без потреби виїжджати з Польщі. Це найпопулярніший тип трудової візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
      2. Віза для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі розпорядженням властей Польщі та прописуються в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
      3. Річна віза : найзручніша, так як дозволяє вести рабочею діяльність в Польщі в режимі 360/360. Значить, отримавши робочу на рік візу, працівник може весь рік перебувати в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну дії подати документи на нову, при цьому треба виїхати з Польщі.Воєводська віза НЕ має коридорів і навіть якщо відкривається після сезонної візи, то ігнорує і її коридори.В основному воєводська віза оформляється працівнику, який працює на фірмі не перший раз. Підстава — річне запрошення ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання наймач звертається до Воєводі і той оформляє запрошення на роботу. В основному, коли українець вперше оформляє папери на візу в Польщу, йому оформляється на 180 днів національна віза. По закінченню її дії і за умови непорушення законодавства РП, можна подавати на річну візу.

        Документи, які потрібно мати для відкриття робочої візи

        Документи, необхідні для відкриття робочої візи

        1. Дозвіл від роботодавця . Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець прописує основну інформацію що стосується місця роботи, посади, зарплати, термінів роботи. Цей документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку фірмового зразка і містити всю потрібну інформацію. Для здачі документів поза сумнівом необхідний оригінал запрошення, тому переконайтеся, що потенційний наймач оформив вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
        2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.
        3. Страховий поліс. Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в країні по візі + невеликий запас в пару днів. Як і сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 €.4. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.
        5. Анкета для візи , заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.
        6. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте тільки консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких великих черг.

        Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

        Загальна вартість включає в себе обов’язкові витрати. Наприклад, до основних відносяться:

        • Витрати за послуги візового центру . Ціна відрізняється все залежить від терміновості отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом Національного банку України. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно замовити термінові послуги, вони коштують 30 євро. В середньому період очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу сіставіт близько двох місяців. Отже, починайте підготовку документів заздалегідь.
        • У скільки обійдуться фотографії на візу в Польщу.Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще оновити. Згідно з вимогами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви зобов’язані зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонної служби.
        • Якщо ви купуєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але за часту працівники користуються послугами фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище

      Необов’язкові витрати:

      • Замовлення платних SMS оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність документів;
      •  Оформлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас за адресою.

      Студентська віза в РП для українців: що обов’язково потрібно знати?

      Щоб здобути освіту в Польщі, майбутньому студентові необхідно отримати одну з видів віз:

      • На короткий період шенген візу;
      • Національну візу.

      Тип дозволу вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі.  Шенген віза дається найчастіше на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по Європі.  Така віза підходить, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.  У разі якщо плануєте довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно отримати довгострокову національну візу.  І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

       Документи для студ візи в Польщу

      Документи для студентської візи в Польщу

      Список документів в основному схожий з документами для отримання трудових віз, про який ми говорили раніше.  Схожими є:

      1.  Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
      2.  Страховий поліс.
      3.  2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам консульства.
      4.  Анкета на візу, заповнена самостійно.
      5.  Квитанція про оплату консульського і візового збору.

       Додатково потрібно буде надати:

      Запрошення для візи.  Потрібно надати документи з навчального закладу про те, що Ви в нього зарахований.  Тобто студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви напередодні повинні здати в нього іспити для вступу.  Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців

      Якщо студенту в момент здачі документів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:

      • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка.  Якщо батьків немає, тоді згоду офіційних опікунів;
      •  ксерокопії цивільних паспортів батьків або опікунів;
      • свідоцтво про народження дитини.

      Що відносно вартості, в такому випадку вона визначається видом візи:

      національна — без оплати для українських студентів / учнів;

      шенген — консульський збір у розмірі 35 євро.  Якщо звертатися з Візовий центр — + 15 євро.  По мимо цього до вартості додаються й інші витрати, описані раніше.  Це витрати на фото, медична страховка, доставка документів на будинок.

      Чи можуть відмовити в отриманні візи?

      Безсумнівно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові.  І причина можлива як заявника, так і приймаючої сторони.

      Первинні причини відмови:

      1. Неточно оформлені документи.  З вини незнання або неуважності, заявник може неточно вписати інформацію в візову анкету, це головна причина відмов.  Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
      2. Подача навмисне не правдивої інформації.  Бувають випадки, коли заявник навмисне приховує негативну інформації про себе.  Коль даний факт виявлять, в візі також буде відмовлено.
      3. Подача підроблених документів.  В основному це стосується підроблених дозволів для роботи.  Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть продати вам фіктивний документ.  Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевірте ваше дозвіл на оригінальність.Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, видали вони дозвіл.
      4. Порушення польського законодавства при попередньому перебуванні в Польщі;
      5. Людський фактор.  Потрібно враховувати, що працівники консульства також можуть помилятися і приймати неправильні рішення.  У разі якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу впадати у відчай.

      Рекомендую зробити наступні кроки: 

      • Якщо недостача одного з документів, він помилково оформлений — подайте документи ще раз.
      • Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подайте апеляцію.
      •  Якщо не хочете знову ще раз допустити помилки або відразу подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.

      Польська національна або шенген віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента.  Замовити їх не складно.  Головне, з усією відповідальністю підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

       Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо!  Вдалих і безпечних поїздок. 

      Підпишіться на наші соцмережі ➡ Фейсбук Інстаграм
      Подписаться
      Уведомление о
      guest
      10 комментариев
      Inline Feedbacks
      Подивитися всі коментарі
      Богдан
      Богдан
      2 років назад

      Візовий центр Одеса очікування
      Підкажіть будь ласка хто не давнього подавав або отримав візу в Одесі, скільки чекали (чекаєте) ??

      Даша
      Даша
      Відповідь для  Богдан
      2 років назад

      За 3 дня нам приготувалися віза, зараз ось 12ти годин може бути готова

      Renata
      Renata
      Відповідь для  Даша
      2 років назад

      А розкажіть, будь ласка, по докладніше як це все було?)

      Даша
      Даша
      Відповідь для  Renata
      2 років назад

      Подали документи до візового центру, через 3 дня прийшло смс на пошту, що нам вислали документи, прийшли забирати і там готова віза

      Настя
      Настя
      Відповідь для  Даша
      2 років назад

      Як вам пощастило

      Макс
      Макс
      Відповідь для  Богдан
      2 років назад

      Добрий день, 10 робочих днів.

      Василь
      Василь
      2 років назад

      Тест при в’їзді до Польщі
      Привіт хто знає чи можна здати тест на ковід 19 на кордоні (Шегині медика)? І яка ціна?

      Максим
      Максим
      Відповідь для  Василь
      2 років назад

      Робив в Кракові за 100 злотих. в суботу

      Sam
      Sam
      Відповідь для  Василь
      2 років назад

      На пішохідному переході на кшталт роблять, тут викладав інфо недавно

      Vitalii
      Vitalii
      Відповідь для  Василь
      2 років назад

      Ні. Вони НЕ роблять там тест. Можеш приїхати в тому місті куди їдеш. Дається 48 годин щоб зробити

      10
      0
      Залиште будь ласка коментарx