Віза в Польщу Могилів-Подільський
Віза в Польщу Могилів-Подільський

Віза в Польщу Могилів-Подільський

Віза в Польщу в Могилів — Подільський — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Могилів — Подільський — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Могилів — Подільський. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робочі візи в Польщу

   Туризм, освіта, робота, покупки — це варіанти, за якими українці найчастіше їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто подорожував за кордон. А зараз, коли світ розширюється з великою швидкістю, більшість хочуть здобувати освіту і працювати в Польщі, для того щоб забезпечити собі надійне фінансове майбутнє. Нині основним питанням залишається процедура збір документів для виїзду. Сьогодні ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перш, ніж збирати документи для здачі в Візовий центр, давайте розберемося, який саме дозвіл вам потрібно. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і часу, на який ви хочете їхати. В цілому є 4 типи віз. Вони, в той же час, діляться ще на ряд підтипів, в залежності від певних планів.

   1. Віза «А», її також називають аеропортної. 

   2. Віза «B»,  її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її термін дії був маленький, всього 5 днів. Зараз даний тип «В» скасували. Тепер доводиться отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   3. Віза «C» або шенген .  Зазвичай її вибирають туристи, тому що вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   4. Віза категорії «Д» або як її ще називають польська національна . Це довгострокова віза , роздільна перебувати на території країни, яка її видала.За допомогою її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх в якості туриста в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: навіщо чого вона потрібна і як її отримати

   Щоб легально перебувати в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення національної Польської робочої візи . Завдяки цьому ви можете протягом року офіційно працювати без необхідності залишати межі країни. Але зверніть увагу, така віза дає право працювати лише тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Європи, то зробити це можливо виключно в туристичних цілях.

   Візи категорії D, які є варіанти?

   • Віза для не сезон робіт : дає право іноземцю перебувати в Республіці Польща в режимі 360/180. Тобто, протягом півроку без потреби виїжджати з країни. Це один з найпопулярніших типів робочої візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від роботодавця.
   • Віза в Польщу для сезонних робіт : завдяки їй Українець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, іншими словами протягом 9 місяців за рік. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і вказується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.

   Віза на запрошення від воєводи : найбільш зручна, так як дозволяє вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. Значить, отримавши робочу на рік візу, працівник може весь рік перебувати в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі.
   Воєводська віза НЕ має коридорів і навіть якщо відкривається після піврічної візи, то ігнорує і її коридори. В основному воєводська віза відкривається працівнику, який працює на фірмі не перший раз. Підстава — річне запрошення ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання наймач подає заяву до Воєводі і той виписує запрошення на роботу. Зазвичай, коли українець вперше оформляє документи на візу в Польщу, йому оформляється на 180 днів національна віза. По закінченню її дії і за умови що не порушується закони РП, можна подаватися на річну візу.

   Документи, які потрібно мати для відкриття трудової візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи
   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець пише всю необхідну інформацію що стосується місця роботи, посади, зарплати, термінів. Даний документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку фірмового зразка і вміщати всю потрібну інформацію.Для здачі документів обов’язково потрібен оригінал запрошення, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний наймач надіслав вам саме оригінал і що запрошення оформлено відповідно до вимог законодавства.

   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховка . Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Зверніть увагу, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс невеликий запас в пару днів. Крім того сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

   4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Візова анкета , заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Чек про оплату консульського та сервісного збору. Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви платите лише консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізовані Візові центри Польщі (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате у візовому центрі Польщі зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: скільки буде коштувати? 

   Загальна вартість включає в себе основні і не основні витрати. Наприклад, до основних відносяться:

   Розтрати на послуги візового центру Польщі. Ціна різнитися залежно від термінів отримання запрошення. Якщо Ви не терміново і є можливість чекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом Національного банку. Якщо Вам потрібно оформити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому проміжок очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить 60 днів. У зв’язку з цим, починайте підготовку документів якомога раніше.

   Вартість фотографій. Навіть якщо у вас є фото, які ви робили більше року назад, краще оновити.Відповідно до вимог, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонної служби.

   У разі якщо ви оформляєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але зазвичай працівники використовують послуги фірм-посередників для отримання дозволу. Залежно від посередника, вартість дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.
   Чи не основні витрати: 

   • Оформлення платних SMS в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   • Оформлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас додому.

   Віза для студентів в РП для українців: що обов’язково потрібно знати?

   Щоб здобути освіту в Польщі, майбутньому студентові слід оформити одну з видів віз:

   • На короткий період шенгенську;
   • Національну візу. Тип дозволу оформляється виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі.
   • Шенген віза оформляється переважно на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по території країн Шенгенської угоди. В основному така віза підійде, якщо іноземець планує закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.

   У разі якщо плануєте довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно отримати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Перелік документів в основному схожий з документами на отримання робочої візи, описаними вище. Схожими є:

   1. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховка. 3. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства. 4. Анкета-заява, заповнена самостійно.

   5. Чек про сплату консульського та візового збору.

   На додаток необхідно надати: 

   Документи-підстави для навчання. Треба надати документи зі школи про те, що Ви в нього зарахований. Тобто студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви перед цим повинні здати в нього іспити для зарахування.
   Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців Якщо студенту в момент подачі паперів ще не виповнилося 18 років, понад те надаються такі документи:

   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. У разі якщо батьків немає, тоді дозвіл офіційних опікунів;
   • ксерокопії цивільних паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.

   З приводу вартості, в такому випадку вона визначається видом візи:

   • національна — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі € 35.

   Якщо співпрацювати з ППВА — плюс 15 євро. Так само до ціни додаються і інші витрати, про які ми говорили вище. Це ціна фотографію, медична страховка, послуг кур’єра.

   Чи можлива відмова в отриманні візи?

   Безсумнівно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І причина може бути як ваша, так і приймаючої сторони.

   Первинні причини відмови:

   • Неточно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може не правильно вписати інформацію в візову анкету, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача навмисно неправдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник навмисне приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також буде відмовлено.
   • Здача підроблених документів. Зазвичай це стосується підробок дозволів для роботи. Якщо оформляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею перевіряйте ваше дозвіл на оригінальність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони запрошення. Порушення польського законодавства при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор. Потрібно враховувати, що представники консульства також можуть зробити помилку і виносити неправильні рішення. У разі якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу засмучуватися.

   Рекомендуємо зробити наступні кроки:

   • У разі якщо не вистачає одного з документів, він помилково оформлений — подайте документи ще раз.
   • Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подавайте на апеляцію.
   • У разі якщо не хочете знову ще раз допустити помилки або відразу подати вірно підготовлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.

   Польська довгострокова або шенген віза — обов’язкова умова для офіційної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складно. Головне, відповідально підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. 

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   6 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Руслан
   Руслан
   6 місяців назад

   питання

   Підкажіть чи можна зробити візу з скан копією запрошення? Чоловік в Польщі зробив запрошення відсканував і надіслав мені

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Руслан
   6 місяців назад

   Так тільки він надіслав, ви відразу в книжковий, і кольорову копію на одному листку, не погано виглядає, і все НЕ яких проблем, разом з усіма паперами йде, навіщо вам ця електронка.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Руслан
   6 місяців назад

   На сайті vfs вказаний як сам список документів для подачі, так і вимоги до них.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Руслан
   6 місяців назад

   І, якщо не помиляюся, подавати треба оригінал (точно) і копію (швидше за все).

   Sardelka
   Sardelka
   Відповідь для  Руслан
   6 місяців назад

   Я ось дивуюся, як ти і тобі подібні знаходять кнопку «створити тему», а значок з пошуком схожих тим обходять стороною або просто не помічають?!

   Sanek
   Sanek
   Відповідь для  Sardelka
   6 місяців назад

   найчіткіше у них — назва тим «питання», «підкажіть», «допоможіть!» )))