Віза в Польщу Миколаїв
Віза в Польщу Миколаїв

Віза в Польщу Миколаїв

Віза в Польщу в Миколаїві  — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Миколаїв — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Миколаїві. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза

   Туризм, навчання, робота, покупки — це причини, через які українці зазвичай їздять за кордон, найбільше в Польщі. Не так давно мало хто подорожував за кордон. А в даний час, коли світ розширюється з величезною швидкістю, багато хто прагне здобувати освіту і працювати за кордоном, щоб дати можливість собі надійне фінансове будущеебудущее. Відтепер центральним питанням залишається спецпроцедурою підготовка документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають варіанти віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перш, ніж збирати документи для здачі в Консульство, давайте визначимося, який саме дозвіл вам треба. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і терміну, на який ви хочете їхати. Всього є 4 типи віз. Вони, в той же час, розбиваються ще на ряд підтипів, в залежності від певних обставин.

   Віза «А», її також називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію строго заборонено. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале знаходження за кордоном за візою цієї категорії заборонено.

   2Віза «B», її також називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її період дії був невеликий, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасовано. В даний час доводиться отримувати візу «C», про яку ми поговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C» або шенгенська. Зазвичай її вибирають туристи, тому що вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Віза «Д» або як її ще називають польська національна. Це довгострокова віза, що дозволяє перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни ЄС і перебувати в них як турист протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: навіщо чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Для того щоб офіційно бути в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення національної Польської робочої візи.Завдяки цьому ви зможете протягом півроку працювати без необхідності виїжджати з Польщі. Але зверніть увагу, така віза дасть право роботи виключно на території Польщі. Якщо ви захочете поїхати в інші країни ЄС, то зробити це можна лише як турист.

   Які існують робочі візи?

   Різні типи віз D відрізняються між собою тільки періодом можливого легального перебування в Польщі.

   • Віза для не сезон робіт: дозволяє іноземцю перебувати в країні в режимі 360/180. Іншими словами, протягом півроку без потреби виїжджати з Польщі. Це найпопулярніший тип трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність запрошення від потенційного роботодавця.
   • Віза в Республіку Польща для сезонних робіт: завдяки їй Українець може бути в Польщі в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців в році. Сезонні роботи визначаються як такі розпорядженням властей Польщі та розписується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
   • Віза на запрошення від воєводи: найбільш зручна, так як дозволяє вести трудову діяльність в країні в режимі 360/360. Слідчо, отримавши воєводського візу, працівник може весь рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі.Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після безвіза, то ігнорує і її коридори. Найчастіше воєводська віза оформляється працівнику, який працює на фірмі не перший раз. Причина — річне дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання роботодавець подає заяву до Воєводі і він оформляє запрошення на роботу. Зазвичай, коли іноземний працівник вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому надається піврічна національна віза. По закінченню її терміну і за умови що не порушується правила Республіки Польщі, можна подавати на річну візу.

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи 

   1. Запрошення від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. Саме в ньому роботодавець вказує всю необхідну інформацію що стосується місця вашої роботи, посади, окладу, термінів роботи. Цей документ обов’язково повинен бути виданий на бланку фірмового зразка і вміщати всю необхідну інформацію.Для здачі документів поза сумнівом потрібен оригінал запрошення, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний наймач надіслав вам саме оригінал і що запрошення оформлено за правилами і з вимогами законодавства.
   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховий поліс. Застрахуватися ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Зверніть увагу, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в країні по візі + запас в кілька днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.

   4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   5. Анкета-заява, заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть незначні помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено. 6. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору.

   Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізовані Візові центри (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

   Підсумовувана вартість включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Зокрема, до обов’язкових належать:

    • Розтрати на послуги візового центру. Ціна різнитися залежно від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то оплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно оформити термінові послуги, вони обійдуться Вам 30 євро. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання візи сіставіт близько двох місяців. Отже, починайте оформлення документів заздалегідь.
    • Скільки коштуватимуть фото. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще зробити більш свіжі. Відповідно до вимог, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонника.

   У разі якщо ви запитуєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безоплатно. Але за часту працівники користуються послугами фірм-посередників для отримання дозволу.Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Необов’язкові витрати: 

   • Замовлення платних СМС оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   • Замовлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Віза для студентів в РП для українців: що потрібно знати?

   Щоб вчитися в РП, абітурієнтові потрібно оформити одну з видів віз:

   Короткострокову шенген візу;

   Річну візу.

   Тип дозволу оформляється виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Короткострокова віза дається в основному на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену. В основному така віза підійде, якщо іноземець хоче закінчити не тривале мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо плануєте довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку необхідно отримати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу
   Документи для студентської візи в Польщу
   Перелік документів в основному схожий з документами для отримання робочих віз, описаними вище. Спільними є:

   Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   Страховка.

   2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам візового центру.

   Анкета-заява, заповнена особисто.

   Чек про оплату консульського та сервісного збору.

   Додатково необхідно надати: 

   Запрошення для візи. Слід надати документи з поліціальной школи про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви Перш повинні здати в нього іспити для вступу. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   У разі якщо студенту на момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, додатково надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
   • копії громадянських паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.
    Що відносно вартості, то вона визначається видом візи:
   • національна — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі 35 євро.

   Якщо звертатися з Візовий центр — + € 15. Так само до вартості додаються і інші витрати, які ми расматрелі раніше. Це ціна фотографію, страховка на візу, доставка документів на будинок при бажанні.

   Чи можуть відмовити у видачі візи?

   Природно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина можлива як ваша, так і з боку Польщі. Основні причини відмови: 

   • Неточно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може помилково вписати інформацію в анкету-заяву, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача нарошно неправдиву інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник явно приховує негативну інформації про себе. Коль даний факт побачать, в візі також може бути відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Часто це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо оформляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевірте ваше дозвіл на оригінальність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, оформляли вони дозвіл.
   • Порушення польського законодавства при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор. Потрібно розуміти, що співробітники консульства також можуть зробити помилку і приймати неправильні рішення.
    Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не потрібно відразу засмучуватися.

   Потрібно зробити наступні кроки :

   1. Якщо недостача одного з документів, він помилково оформлений — подавайте документи ще раз.

   2. У разі якщо відмова відбулася з незрозумілих для вас причин — подавайте на апеляцію.

   3. Якщо не хочете знову допустити помилки або спочатку подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до в нашу фірму.

   Польська національна або шенген віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Купити їх легко. Основне що хочу сказати, з усією відповідальністю підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   8 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Юлія
   Юлія
   4 місяців назад

   м Миколаїв, Одеса (страховка)
   Всім здрастуйте) Хлопців, хто з Миколаєва і недавно виїхав до Польщі, може підкажіть де купували страховку?) Або в Одесі) Дякую)

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Юлія
   4 місяців назад

   Юля ,,, куди ти зібралася ,,, зараз весна ,, там літо ,, в Миколаєві пляжі, лиман, далі море ,, насолоджуйся життям ,,,

   Юлія
   Юлія
   Відповідь для  Олександр
   4 місяців назад

   Дійсно, а чого це я? Ось дурненька, куди я від Миколаївських пляжів то?)))
   У Гданську також улюблене морюшко є, ось туди тягне)

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Юлія
   4 місяців назад

   Дійсно ,,, а страховку можна замовити Не тільки в Нік Області ,, можна де завгодно ,, висилають Новою поштою ..

   Юлія
   Юлія
   Відповідь для  Олександр
   4 місяців назад

   Як варіант) спасибо)

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Юлія
   4 місяців назад

   Замовляв три роки поспіль на західній, пару днів приходила поштою

   Юлія
   Юлія
   Відповідь для  Олександр
   4 місяців назад

   А що за компанія?

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Юлія
   4 місяців назад

   Тут можу рекламувати ,, так як Засмиканого бідного хлопчика ,, а він дуже порядна ,, тільки тел в тел ..