Віза в Польщу Львів
Віза в Польщу Львів

Віза в Польщу Львів

Віза в Польщу во Львові  — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Львів — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни во Львові. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Поїздка, навчання, робота, покупки — це причини, саме з цього українці як правило їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто виїжджав за кордон. А на даний момент, коли світ розвивається з великою швидкістю, багато хто хоче навчатися і працювати за кордоном, щоб дати можливість собі надійне майбутнє. В даний момент центральним питанням залишається порядок підготовка документів для виїзду. У даній статті ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що необхідно для їх оформлення.

   Які існують різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як збирати документи для здачі в Консульство, давай зрозуміємо, який саме дозвіл вам необхідно. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і часу, на який ви хочеш їхати. Загалом є 4 типи віз. Вони, в той же час, розбиваються ще на ряд підтипів, в залежності від певних цілей.

   Віза «А», її в свою чергу називають аеропортної. Разом з нею ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію жорстко не допускається. Такий документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою категорії «А» забороняється.

   Віза «B», її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона дає право проїжджати транзитом через Польщу. Її період дії був невеликий, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасували. Зараз потрібно отримувати візу «C», яку ми обговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Візи категорії «C» або шенгенська. Найчастіше її вибирають туристи, тому що вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Візи «Д» або як її ще називають польська національна. Це довгострокова віза, за допомогою якої можна перебувати на території країни, що видала її. Оформивши її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни ЄС і відвідувати їх в якості туриста в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: для чого вона потрібна і як її отримати

   Щоб легально бути в країні і мати право на легальне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення робочої візи в Польщу. Завдяки цьому ви зможете протягом року офіційно працювати в Польщі без необхідності виїжджати з Польщі. Але зверніть увагу, така віза дає право роботи лише тільки на території Польщі. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Шенгену, то зробити це можна лише в туристичних цілях.

   Які існують робочі візи?

   Різні типи віз типу D відрізняються один з одним виключно періодом можливого офіційного перебування в Польщі.

   • Візи для не сезон робіт: з її допомогою можна українцю перебувати в країні в режимі 360/180. Іншими словами, за останні півроку без потреби виїжджати з Польщі. Це найпопулярніший тип робочої візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від роботодавця.
   • Віза для сезонних робіт: завдяки їй іноземець може перебувати в Польщі в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців в році. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і розписується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.

   Воєводська віза: найбільш зручна, тому що дозволяє вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. З цього випливає, отримавши річну візу, працівник може цілий рік перебувати в країні, а перед закінченням її терміну дії подати документи на іншу, при цьому потрібно виїхати з Польщі. Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після піврічної візи, то ігнорує і її коридори.
   Зазвичай річна віза оформляється працівнику, який працює у поляка не перший раз. Причина — Воєводське запрошення (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання роботодавець звертається до Воєводі і той видає запрошення на роботу. В основному, коли іноземний працівник вперше оформляє документи на робочу візу в Польщу, йому надається на пів року національна віза. По закінченню її терміну і за умови непорушення законів Республіки Польщі, можна подавати на воєводських візу.

   Документи, необхідні для оформлення трудової візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець прописує всю інформацію що стосується місця вашої роботи, посади, заробітної плати, часу. Цей документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і вміщати всю необхідну інформацію. Для здачі документів поза сумнівом необхідний оригінал дозволу, тому перевірте, що потенційний роботодавець оформив вам саме оригінал і що запрошення оформлено за правилами і з вимогами законодавства.

   2. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховий поліс. Оформити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Головне, щоб період дії страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в Польщі на підставі візи плюс запас в пару днів. Крім того сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.

   4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Анкета-заява, заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх правил консульства, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять.

   6. Чек про сплату консульського та сервісного збору. Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви платите тільки консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через візовий центр (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

   Загальна вартість включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Зокрема, до основних відносяться:

   • Витрати на послуги візового центру Польщі. Вартість різнитися залежно від термінів отримання запрошення. Якщо Ви не терміново і є можливість чекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони коштують € 30. В середньому період очікування від дня здачі документів до отримання заповітного штампу становить близько двох місяців. У зв’язку з цим, починайте підготовку документів заздалегідь.
   • Вартість фотографій. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили кілька років тому, краще оновити. Згідно з вимогами, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонника.
   • Якщо ви запитуєте дозвіл на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але за часту працівники використовують послуги фірм-посередників для отримання цього документа. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Необов’язкові витрати:

    • Замовлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
    • Замовлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому. Студентська віза в Польщу для українців: що вам потрібно знати? Щоб вчитися в Республіці Польща, майбутньому студентові слід оформити одну з видів віз:
    • На короткий період шенгенську;

   Національну візу. Тип дозволу оформляється виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Шенгенська віза дається переважно на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. В основному така віза підійде, якщо іноземець планує закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.

   Якщо плануєте довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку ніжно отримати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн ЄС буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в основному схожий з документами на отримання робочих віз, описаними вище. Схожими є:

   1. Оригінал і Ксерокс копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   2. Страховка.
   3. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.
   4. Анкета для візи, заповнена самостійно.
   5. Чек про оплату консульського та сервісного збору.

   Понад те потрібно буде надати: 

   • Запрошення з університету. Треба надати документи з університету про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза виходить на конкретний навчальний заклад і ви попередньо повинні здати в нього іспити для вступу. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців У разі якщо студенту в момент подачі паперів ще не виповнилося 18 років, понад те надаються такі документи:
   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. У разі якщо батьків немає, тоді згоду офіційних опікунів;
   • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника. З приводу ціни, то вона визначається видом візи: 
   • довгострокова — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо співпрацювати з ППВА — + € 15. Плюс до вартості додаються й інші витрати, описані раніше. Це вартість фотографію, страховки, доставка документів на будинок при бажанні.
   • Чи можуть відмовити у видачі візи?
    Природно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І причина можлива як заявника, так і з боку Польщі.
   • Основні причини відмови: 
      • Чи не правильно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може не правильно вписати інформацію в анкету, це найчастіша причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
      • Подача явно не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також буде відмовлено.
      • Здача підроблених документів. Часто це стосується підроблених дозволів на роботу. Якщо оформляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам підроблений документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевірте ваше дозвіл на оригінальність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і уточніть, оформляли вони запрошення.
      • Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі;

   Людський фактор. Потрібно враховувати, що працівники консульства також можуть зробити помилку і приймати неправильні рішення. Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу засмучуватися.

   Рекомендую зробити наступні кроки: 

   1. Якщо недостача одного документа, він помилково оформлений — подайте документи знову.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подайте апеляцію.

   3. У разі якщо не хочете знову ще раз припуститися помилки або відразу подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до професіоналів.

   Польська національна або шенген віза — обов’язкова умова для офіційної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Отримати їх не складно. Головне, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   96 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   unforgettable
   unforgettable
   1 місяць назад

   Черга у візовий у Львові
   Підскажіть які наразі черги до чеського візового у Львові, дякую!

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  unforgettable
   1 місяць назад

   Думаю, що стандартна як завжди поки ніхто не закривав а детальної інформації вам ніхто не надасть

   Богдана
   Богдана
   1 місяць назад

   Запрошення, віза
   Всім привіт, мене цікавить одне питання, коли проплатив візовий збір, то можна одразу в цей же день подати документи до візового центру через нову пошту? чи потрібно чекати дзвінка і назначати дату? Дякую)

   Kateryna Wizapolska
   Kateryna Wizapolska
   Відповідь для  Богдана
   1 місяць назад

   Ні. Чекаєте дзвінка оператора. Якщо відправляєте не в Призначений день, розглядати ваші документи можуть до 45 днів.

   Богдана
   Богдана
   Відповідь для  Kateryna Wizapolska
   1 місяць назад

   Дякую

   unforgettable
   unforgettable
   Відповідь для  Богдана
   1 місяць назад

   Мені призначали дату коли потрібно подати документи НП

   Богдана
   Богдана
   Відповідь для  unforgettable
   1 місяць назад

   А довго Ви чекали дзвінка після оплати?

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Богдана
   1 місяць назад

   Через НП відразу, а коли подзвонять сказати відправилися за НП

   Serhii
   Serhii
   Відповідь для  Анатолій
   1 місяць назад

   Наскільки я знаю, були зміни в березні на подачу через нп, потрібно чекати на коли призначать відправку

   Богдана
   Богдана
   Відповідь для  Serhii
   1 місяць назад

   Дякую

   Ігор
   Ігор
   4 місяців назад

   Дуже велика черга … Львів, візовий центр.
   Вітаю, чи була в кого подібна проблема, тобто маю пакет документів на 3-х місячну робочу візу з 1 квітня, подачу призначили на 18 травня. Можливо є який шлях вирішення цієї ситуації?

   Валерія
   Валерія
   Відповідь для  Ігор
   4 місяців назад

   Ви можете попросити роботодавця зробити нове запрошення.

   Ігор
   Ігор
   Відповідь для  Валерія
   4 місяців назад

   Так, це думав на крайній варіант (знову чекати 2 місяці) але напевно по-іншому не вийде.

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Ігор
   4 місяців назад

   Є вихід. Їхати по біометрії

   Oleksandr
   Oleksandr
   Відповідь для  Vitalik
   4 місяців назад

   А чи пустять без запрошення

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Oleksandr
   4 місяців назад

   Ні

   Стасон
   Стасон
   Відповідь для  Ігор
   4 місяців назад

   Заїжджай і подавайся на карту, так всяко буде вигідніше.

   Ігор
   Ігор
   Відповідь для  Стасон
   4 місяців назад

   Так, з картою було б веселіше

   Людмила
   Людмила
   Відповідь для  Ігор
   4 місяців назад

   Ігор, а якого числа Ви оплатили візовий збір і коли вам подзвонили і призначили дату?

   Oksana
   Oksana
   5 місяців назад

   Як швидше зробити візу?

   Наскільки чула місце прописки вже не грає ролі. В якому місті швидко роблять візу?
   Чому один місяць треба чекати готову візу.
   В чому причина?

   Вася
   Вася
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   місяць — це не довго. Раніше було до 2 — 2.5 місяців.

   Oksana
   Oksana
   Відповідь для  Вася
   5 місяців назад

   А в якому місті ви подавали?

   Олег
   Олег
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   Якщо пощастить то два тижні, новой почтой робив, Львівська область

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   Львів, 14 днів

   Oksana
   Oksana
   Відповідь для  Vitalik
   5 місяців назад

   Новою поштою?

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   Так

   Lena
   Lena
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   Я подавала НП 15.01, ще чекаю візу

   Олександра
   Олександра
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   У Запоріжжі подала нп 30,01 сьогодні забрала!

   Наталя
   Наталя
   Відповідь для  Oksana
   5 місяців назад

   Мене вчора поставили на 11.03. Дізнавалися, сказали що по пошті можна чекати від двох тижнів до двох місяців, як пощастить. Порадили краще подати особисто

   Іванна
   Іванна
   5 місяців назад

   Отримання візи ПОЛЬЩА
   Привіт) хто подавав на робочу візу в Польщу у Львові через нову пошту за скільки часу ви отримали візу ?????
   допоможіть інформацією

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Іванна
   5 місяців назад

   14 робочих днів

   Nazar
   Nazar
   Відповідь для  Іванна
   5 місяців назад

   Майже три тижні тому подавав, через «НП». Тільки на третій тиждень,
   з’явилася інформація на сайті, що документи передані в консульство. До сих пір невідомо було, що і як. Продовжую чекати .

   Іванна
   Іванна
   Відповідь для  Nazar
   5 місяців назад

   Я 18.01 подала і на сайті ніякої інформації (

   Nazar
   Nazar
   Відповідь для  Іванна
   5 місяців назад

   Думаю, що до кінця тижня, або на початку наступного з’явиться інформація. Або можуть відразу повідомити через смс, що все готово)

   Іванна
   Іванна
   Відповідь для  Nazar
   5 місяців назад

   Дякую за інформацію)

   Андрій
   Андрій
   6 місяців назад

   Віза , Львів , Івано Франківськ
   Всім привіт , хто подавав або вже отримав візу у Івано Франківськуабо Львові , розкажіть скільки чекали або чекаєте і як відправляли документи?

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Вітаю. Візовий збір проплатив 29.12.20. Подзвонили з візового центру Львова 14.01.21. Призначили дату подачі документів на 12.02.21.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Вітання. У грудні подавав через нову пошту на Харків. Але перенаправили в Івано-Франківськ. За два тижні зробили.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Могли б і швидше, якби пошта не тупила.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Але зараз говорять, чекають трошки довше.

   Yuliia
   Yuliia
   6 місяців назад

   Віза
   06.01 подала документи на візу новою поштою
   19,01 оновилося що подача буде 02.02
   Це якщо подача була новою поштою то документи будуть розглядатися аж 02.02?

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Yuliia
   6 місяців назад

   Скиньте будь ласка посилання де перевіряли

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   До вас дзвонили по візовому, уточнювали як ви будете подавати?

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Ніхто не дзвонив

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   пошукайте VFS, там можна перевірити

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Yuliia
   6 місяців назад

   У мене написано що код деактивовано зверніться за поверненням коштів

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   У мене теж зараз таке? Що це означає?

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Є якісь контакти щоб зателефонувати?

   Yuliia
   Yuliia
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   на VFS сайті

   Анна
   Анна
   6 місяців назад

   Скажіть будь ласка коли краще вставити сімку польського оператора, на території України або вже потім, при перетині кордону?

   Таня
   Таня
   Відповідь для  Анна
   6 місяців назад

   Уточніть у оператора, можливо він Вам допоможе в даній проблематичною ситуації. Ситуація не з легких і потрібно ретельно підійти до такого питання. Ви тримаєте нас в курсі справи, як ситуація вирішилася або на який Ви фазі рішення.

   Нина
   Нина
   Відповідь для  Анна
   6 місяців назад

   Нема різниці, якщо є вільний слот, то можеш відразу вставити.

   Коля
   Коля
   Відповідь для  Анна
   6 місяців назад

   Іноді навіть буває що на території України ловить польську вишку і навпаки.

   Маша
   Маша
   Відповідь для  Анна
   6 місяців назад

   Ставте в Україні при під’їзді до кордону польські оператори вже ловлять, в українському працюють з перебоями.

   Анна
   Анна
   Відповідь для  Маша
   6 місяців назад

   Спасибі!

   Игорь
   Игорь
   6 місяців назад

   Реально в Польщі знайти роботу по біометрії? Або тільки віза?

   Марина
   Марина
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   Все реально. Але освядченіе для перетину потрібно.

   Тимур
   Тимур
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   За біометрії можна, але краще за візою, більше часу на роздуми, і зміни роботи ….

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Тимур
   6 місяців назад

   Спасібо.Це я вже понял.А як запрошення зробити, що б на аферистів не попасти?

   Тимур
   Тимур
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   У перевірених агенств краще зробити, щоб депорт на кордоні не отримати.

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Тимур
   6 місяців назад

   Спасибі.

   Анна
   Анна
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   Можна знайти багато чого, але без дозволу і страховки, все пошуки будуть марні.

   Игорь
   Игорь
   6 місяців назад

   Хто їхав найближчим часом з Польщі в Україну, яка ситуація на кордоні? Черги більше? Скільки приблизно стояти на кордоні по часу?

   Рома
   Рома
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   З Польщі в Україну швидко максимум годину, а ось заїжджати зараз в Польщу довго будете бо все заробітчани поїхали назад до Польщі.

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Рома
   6 місяців назад

   Спасибі за відповідь)

   Ульяна
   Ульяна
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   Автобусом, стандартно години три, на машині може бути довше.

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Ульяна
   6 місяців назад

   Спасибі за відповідь)

   Дана
   Дана
   6 місяців назад

   Всіх з святами!)
   Скажіть будь ласка чекати на запрошення 3 місяці це нормально, працедавець толком нічого не відповідає, останній раз написав 18грудня що надіслав запрошення, а куди цікаво він їх надіслав, якщо не писала адресу!! Дзвоню, пишу у вайбер, месенджер не відповідає.
   Вже й нема надії на те запрошення.
   Може хто порадить роботу для сімейної пари бажано на складах у Варшаві, і запрошення , щоб безкоштовне було.

   Жека
   Жека
   Відповідь для  Дана
   6 місяців назад

   Як можна чекати того, чого немає? Зрозуміло чекати нічого, крім приходу. Залиште свої надії з таким агентством.

   Полина
   Полина
   Відповідь для  Дана
   6 місяців назад

   Все залежить від воєвудства, завантаженості уженду і типу запрошення.

   Лиза
   Лиза
   Відповідь для  Дана
   6 місяців назад

   Чекати три місяці запрошення це нормально тільки в тому випадку, якщо ви мазохіст.

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Дана
   6 місяців назад

   Наприклад я подав заявку 23.12.2020, запрошення 4.01.2021 було готово, 5.01.2021 отримав на руки електронний варіант.
   Шукайте нормальних роботодавців або перевірені агентства.
   Удачі.

   Боря
   Боря
   6 місяців назад

   Хто їхав найближчим часом з Польщі в Україну, яка ситуація на кордоні? Черги більше? Скільки приблизно стояти на кордоні по часу?

   Зина
   Зина
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   З Польщі в Україну швидко максимум годину, а ось заїжджати зараз в Польщу довго будете бо все заробітчани поїхали назад до Польщі.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Зина
   6 місяців назад

   Спасибі за відповідь)

   Егор
   Егор
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   Автобусом, стандартно години три, на машині може бути довше.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Егор
   6 місяців назад

   Спасибі за відповідь)

   Боря
   Боря
   6 місяців назад

   Якщо з візовим збором все зрозуміло, то по додаткових витратах…
   Таке питання:
   Додаткові послуги оплачуються в самому ППВА?
   Цікавлять тільки ті, які обведені на скріншоті.
   Дякую за приділену увагу.

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   Фото у візовому можете зробити,
   Або самі принести готові.
   Якщо заявник сам приходить до візового то коштує 180 грн / була ціна на момент 12.12.2020.
   Якщо подача новой почтой то оплачуєте компл.лог.услуг 360 грн. і 45 грн за саму відправку .. я відправляла новой почтой.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Дина
   6 місяців назад

   Спасибі.

   Валя
   Валя
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   Я б краще сфоткалася б заздалегідь, не тягнула би з цим до останнього, все може статися.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Валя
   6 місяців назад

   Спасибі.

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   Так, так є. Послуги нової почтя 360грн.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Катя
   6 місяців назад

   Подаватися буду в самому ППВА (не через НП)! 

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   Навіщо тоді тобі платити нові повідомлення електронної пошти 360грн? =) Якщо потрібен зворотний доставка документів, то вона називається по іншому.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Катя
   6 місяців назад

   я ХЗ))) вирішив дати можливість нажитися на мені нові повідомлення електронної пошти)))
   А серйозно … Я просто подумав, що це потрібно оплатити за те, що вони (ППВА) відсилають документи в консульство ….

   Марк
   Марк
   Відповідь для  Боря
   6 місяців назад

   Фото у візовому. Логіст. послуги це по ідеї подача через НП, не користувався. Теоретично — при відправці документів на НП.

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Марк
   6 місяців назад

   А Я то думав, що їм потрібно заплатити.
   360 рупій за те, що вони відсилають документи в консульство))
   Спасібо.

   Жека
   Жека
   7 місяців назад

   До 3-х тижнів після подачі, наскільки мені відомо, але це в ідеалі.

   Лев
   Лев
   Відповідь для  Жека
   7 місяців назад

   А вже відкрили його? Читав раніше, що у Львові візовий закрили.

   Алина
   Алина
   Відповідь для  Лев
   7 місяців назад

   Відкритий.

   Гена
   Гена
   Відповідь для  Жека
   7 місяців назад

   Як подавались? Особисто чи поштою?

   Жека
   Жека
   Відповідь для  Гена
   7 місяців назад

   Особисто.

   Гена
   Гена
   Відповідь для  Жека
   7 місяців назад

   То так трошки швидше буде по термінах.

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Жека
   7 місяців назад

   З 1.12.2020 трохи змінилися правила, новий пункт в анкеті, відповідно анкета інша, новий список страхових, і нові терміни розгляду.

   Алина
   Алина
   7 місяців назад

   Хто робив візу ,скільки часу чекали і коли потрібно реєструватися на сайті щоб забрати візу ?