Віза в Польщу Ладижин
Віза в Польщу Ладижин

Віза в Польщу Ладижин

Віза в Польщу в Ладижині — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Ладижин — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Ладижині. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза

   Подорож, навчання, робота, покупки — це варіанти, через які українці зазвичай їздять за кордон, переважно до Польщі. Не так давно мало хто за кордон. А зараз, коли світ розвивається з величезною швидкістю, більшість бажають вчитися і працювати в Польщі, для того щоб забезпечити собі надійне забезпечене майбутнє. Нині основним питанням залишається спецпроцедурою оформлення документів для виїзду. Сьогодні ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що необхідно для їх оформлення.

   Які бувають типи віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як збирати документи для подачі в Консульство, давайте зрозуміємо, який саме дозвіл вам потрібно. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і періоду, на який ви хочеш їхати. В цілому існує 4 типи віз. Вони, в свою чергу, розбиваються ще на кілька підтипів, в залежності від певних цілей.

   Віза «А» її також називають аеропортної. Завдяки їй ви можете перебувати виключно в аеропорту, але залишати його територію жорстко не дозволяється. Подібний документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале знаходження за кордоном за візою категорії «А» нездійсненно.

   Віза категорії «B» , її також називають транзитної. Раніше вона дає право проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був невеликий, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасовано. Зараз треба отримувати візу «C», яку ми обговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза категорії «C»  або шенген. В основному її вибирають туристи, так як вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в конкретній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Візи «Д» або національна віза. Це довгострокова віза, за допомогою якої можна перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх в якості туриста в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб офіційно бути в країні і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу.За допомогою цього ви можете протягом півроку працювати в Польщі без необхідності залишати межі країни. Але зверніть увагу, така віза дасть право роботи лише тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете потрапити в інші країни ЄС, то зробити це можливо лише як турист.

   Які різновиди бувають робочих віз D?

   Різні типи віз D відрізняються між собою тільки часом можливого легального перебування в Польщі.

   1. Віза для не сезон робіт : дає право іноземцю перебувати в Польщі в режимі 180/360. Іншими словами, за останні півроку без необхідності виїжджати з країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
   2. Візи для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців за рік. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і вказується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
   3. Воєводська віза : найбільш зручна, тому що дозволяє вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. З цього випливає, отримавши робочу на рік візу, працівник може весь рік перебувати в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну дії подати документи на нову, при цьому потрібно виїхати з Польщі.

   Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після сезонної візи, то ігнорує і її коридори. Найчастіше річна віза оформляється працівнику, який працює у наймача не перший раз. Підстава — Воєводське дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання фірма звертається до Воєводі і той оформляє запрошення на роботу. В основному, коли іноземний працівник вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому надається на пів року національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови що не порушується закони Польщі, можна подаватися на воєводських візу.

   Документи, які потрібно зібрати для оформлення трудової візи 

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи
   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець вказує всю необхідну інформацію щодо місця роботи, посади, окладу, термінів. Даний документ обов’язково повинен бути оформлений на бланку фірмового зразка і містити всю потрібну інформацію. Для здачі документів обов’язково необхідний оригінал дозволу, тому перевірте, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що запрошення оформлено за правилами і з вимогами законодавства.

   2. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.

   3. Страховий поліс. Оформити страховку ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд . Основне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в країні по візі плюс невеликий запас в кілька днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

   4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Анкета для візи, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть не великі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять.

   6. Чек про оплату візового та сервісного збору. Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви платите тільки консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізовані Візові центри (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: яка ціна?

   Загальна вартість включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Наприклад, до основних відносяться:

   • Витрати за послуги візового центру Польщі. Вартість відрізняється в залежності від термінів отримання запрошення.Якщо Ви не терміново і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться € 15 за курсом Національного банку. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони обійдуться Вам € 30. В середньому проміжок очікування від дня здачі документів до отримання заповітного штампу становить близько 2 місяців. У зв’язку з цим, починайте підготовку документів якомога раніше.
   • Вартість фотографій. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще зробити більш свіжі. Відповідно правилами, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви зобов’язані зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонників.
   • У разі якщо ви оформляєте запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно даром. Але найчастіше працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення цього документа. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.
    Чи не основні витрати: 
   • Замовлення платних СМС в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   • Оформлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Студентська віза в Республіку Польща для українців: що обов’язково потрібно знати?

   Щоб вчитися в Республіці Польща, абітурієнтові потрібно отримати одну з видів віз:

   • На короткий період шенгенську;
   • Річну візу. Тип дозволу вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі.
   • Шенгенська віза оформляється найчастіше строком на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену.

   В основному така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо плануєте довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно отримати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Перелік документів в основному схожий з документами на отримання робочої візи, описаними вище. Схожими є:

   1. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховий поліс .

   3. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.

   4. Анкета-заява, заповнена самостійно.

   5. Чек про оплату консульського та сервісного збору.

   На додаток потрібно буде надати: 

   • Запрошення для візи.
   • Необхідно надати документи з поліціальной школи про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза виходить на певний навчальний заклад і ви перед цим повинні здати в нього іспити для зарахування. Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців
   • У разі якщо студенту в момент подачі паперів ще не виповнилося 18 років, на додаток надаються такі документи:
   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, то згода офіційних опікунів;
   • копії громадянських паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.
    Що відносно вартості, в такому випадку вона визначається видом візи:
   • на термін перебування понад 90 днів — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі € 35. Якщо звертатися з Візовий центр — + 15 євро. Так само до ціни додаються і інші розтрати, про які ми говорили вище. Це витрати на фотографію, медична страховка, послуги кур’єра.

   Чи можуть відмовити у видачі візи?

   Звичайно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І вина може бути як ваша, так і з боку Польщі. Основні причини відмови:

   • Неточно оформлені документи. Через незнання або ж неуважність, заявник може неточно вписати інформацію в анкету, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача свідомо не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також буде відмовлено.
   • Подача підроблених документів.Найчастіше це стосується підробок дозволів на роботу. Якщо оформляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ. Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею переглянете ваше запрошення на оригінальність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і запитайте, оформляли вони дозвіл.
   • Порушення польського законодавства при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор. Потрібно розуміти, що представники консульства також можуть помилятися і приймати помилкові рішення. У разі якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу впадати у відчай. Потрібно зробити наступні кроки: 

   1. Якщо недостача одного з документів, він невірно оформлений — подавайте документи заново.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте апеляцію.

   3. Якщо не хочете знову ще раз допустити помилки або спочатку подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до фахівців-посередникам.

   Польська довгострокова або шенгенська віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Отримати їх легко. Основне що хочу сказати, з усією відповідальністю підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   31 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Valera
   Valera
   6 місяців назад

   Як виїхати додому? ??
   Прострочений безвіз, подалися на карту, відповідно в паспорті ніякої печатки нема, децізія буде приблизно влітку, ЯК ВИЇХАТИ ДОДОМУ БЕЗ ДЕПОРТУ?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Дуже погано, що багато хто так поступає. Подаючись на карту, займають чергу, а потім їдуть додому. А ті, хто реально чекає карту побиту змушені чекати ще довше.

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Сергій
   6 місяців назад

   Різні бувають ситуації …

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Як ти міг податися на карту з простроченим безвізом?

   Valera
   Valera
   Відповідь для  Suspected
   6 місяців назад

   Коли подавалися безвіз ще був, я маю на увазі що зараз його вже немає, і доки в уженд відправили, а треба додому

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Так їдь, ніяких проблем, але повернуться зможеш тільки по візі

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Нічого не прострочено, нормально виїдеш, але назад по ідеї, тільки по Воєвудський візі.

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Чекати …

   Олег
   Олег
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Виїжджай якомога швидше завтра після завтра

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Вам повинні були надіслати щось на зразок бланка з печаткою що ви вирушили на карту

   Anna
   Anna
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Можна виїжджати, Головне мати підтвердження з майже що відправили документи в ужонд

   Олег
   Олег
   Відповідь для  Valera
   6 місяців назад

   Виїжджають без проблем я так виїхав нікого не слухайте

   Ліза
   Ліза
   6 місяців назад

   Карта побиту і урлоп
   Люди добрі потрібна ваша допомога, ситуація так:
   Я маю карту побиту від своєї фірми на 3 роки, але хочу поїхати додому на Україну і взяти урлоп і по приїзду поміняти роботу, може хто допоможе в поясненні як краще зробити при зміні роботи щоб роботодавці не знали що я приїхала і хочу поміняти місце роботи … просто тут реально вже дістали не можу перебувати .. треба з’їздити додому на перезавантаження і назад.

   Aleksander
   Aleksander
   Відповідь для  Ліза
   6 місяців назад

   Просто не кажіть і все. Пишіть в ужонд про зміну роботодавця і подавайте на нову карту

   Ліза
   Ліза
   Відповідь для  Aleksander
   6 місяців назад

   А якщо перед цим хочу поїхати додому і заїхати по цій же карті тільки при приїзді змінити роботу, можна так?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Ліза
   6 місяців назад

   Можна, звичайно. Це ваше право.

   Роман
   Роман
   6 місяців назад

   Чи не буде проблем на кордоні?
   Ситуація така. Є дійсно робоча віза дійсна до 29.01.2021, планую їхати в Польщу 20.01 .Чи не буде зайвих питань на кордоні незважаючи на 10-денний карантин? Спасибі.

   Юрчик
   Юрчик
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Можуть не пустить, занадто мало днів …. у мене залишалося 22 дні і я не став ризикувати (це через Пандемію і локдаун …)

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Якщо є запрошення на роботу то можна спробувати

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Сергій
   6 місяців назад

   спасибі

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   питання можуть бути однозначно, але якщо будете впевнено відповідати на всі питання, будете мати чинне запрошення і бажано умову по якій працюєте, то маєте гарні шанси що пропустять

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Спасибі. Підбадьорили.

   Ганна
   Ганна
   6 місяців назад

   резидент

   Скажіть будь ласка простими словами хто може подаватися на карту резидента Польщі, і які в цьому плюси? В який уженд подавати документи?

   Наталя
   Наталя
   Відповідь для  Ганна
   6 місяців назад

   Наскільки знаю — безвиїзно прожити не менше 5 років, перевага — можливість жити і працювати в будь-якій країні Євросоюзу. Якщо помиляюся, знавці, поправте мене, самій цікаво

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Наталя
   6 місяців назад

   Я читала в інеті по цій темі. Але от не зовсім зрозуміла про терміни виїздів. Якщо за 5 років проживання, я була відсутня в рік від 3 до 5 місяців, у такому разі шанс на успіх в цьому питанні у мене 0?

   Kyrylo
   Kyrylo
   Відповідь для  Ганна
   6 місяців назад

   Перевага працювати в будь-якій країні ЄС а також Норвегії дає тільки паспорт ЄС. По карті тільки відрядження, причому з будь-якою.

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Kyrylo
   6 місяців назад

   Дякую за прояснення. 🙂

   Xena
   Xena
   Відповідь для  Наталя
   6 місяців назад

   Впішіть karta rezydenta и там усе написано, ужонд той самий, що карта побиту (urząd do spraw cudzoziemców)

   Alexey
   Alexey
   6 місяців назад

   запрошення

   За електронним запрошенням можна відкрити візу? Хтось так робив? Або мені потрібно чекати оригінал. велике спасибі

   Dmytro
   Dmytro
   Відповідь для  Alexey
   6 місяців назад

   Можна без проблем, там ззаду написано що видано електронно хто видавав і тд, так що нема про що не думай подавай і в путь

   Alexey
   Alexey
   Відповідь для  Dmytro
   6 місяців назад

   спасибі