Віза в Польщу Кропивницький

4.9/5 - (22 голоса)

Віза в Польщу Кропивницький

Віза в Польщу в Кропивницькому — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Кропивницький для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Кропивницькому. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 3900 грн включено саме запрошення, а в суму 5730 грн повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Подорожі, навчання, робота, шопінг — це варіанти, за якими українці найчастіше їздять за кордон, особливо в Польщу. Не так давно мало хто за межі нашої країни. А в даний час, коли світ вдосконалюється з великою швидкістю, більшість хочуть здобувати освіту і працювати в Польщі, так щоб дати можливість собі надійне забезпечене майбутнє. В даний час центральним питанням стає порядок підготовка документів для виїзду. У цьому матеріалі ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають варіанти віз до Польщі?

   Які бувають варіанти віз до Польщі

   Перед тим як готувати документи для здачі в Консульство, давай розберемося, яке саме дозвіл вам повинно бути. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і терміну, на який ви хочеш їхати. Загалом є 4 типи віз. Вони, в свою чергу, діляться ще на кілька підтипів, в залежності від певних планів.

   1. Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою категорії «А» неможливо.
   2. Віза категорії «B» , її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона дає право проїжджати транзитом через Польщу. Її період дії був маленький, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасовано. В даний час необхідно отримувати візу «C», яку ми обговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».
   3. Візи категорії «C»  або шенген. Найчастіше її вибирають туристи, так як вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в конкретній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп.

   Візи «D» або як її ще називають польская національна . Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, яка її видала.Оформивши її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх як турист в протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: для чого потрібна і як її отримати

   Щоб легально бути в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення робочої візи в Польщу . Завдяки цьому ви зможете протягом року працювати без необхідності залишати межі країни. Але пам’ятайте, така віза дасть право працювати виключно на території Польщі. Якщо ви захочете потрапити в інші країни Шенгену, то зробити це можна тільки з метою туризму.

   Які існують робочі візи

   Різні типи віз D відрізняються один з одним виключно часом можливого офіційного перебування в Польщі.

    1. Візи для не сезон робіт : з її допомогою можна українцю перебувати в країні в режимі 360/180. Іншими словами, протягом півроку без необхідності виїжджати з Республіки Польща. Це найпопулярніший тип робочої візи серед громадян СНД. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
    2. Віза в Польщу для сезонних робіт : завдяки їй Українець може бути в Польщі в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі розпорядженням властей Польщі та розписується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
    3. Віза на 365 днів : особливо зручна, тому що за допомогою її можна вести трудову діяльність в Польщі в режимі 360/360. Значить, отримавши річну візу, працівник може цілий рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на нову, при цьому необхідно виїхати з Польщі.

   Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після полугодовой візи , то ігнорує і її коридори.Найчастіше воєводська віза оформляється працівнику, який працює у наймача не перший раз. Підстава — річне дозвіл ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання поляк подає заяву до Воєводі і він оформляє запрошення на роботу. В основному, коли іноземний працівник вперше подає папери на візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її дії і за умови непорушення законів РП, можна подавати на річну візу.

   Документи, які потрібно мати для оформлення трудової візи:

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. Саме в ньому роботодавець пише основну інформацію щодо місця вашої роботи, посади, заробітної плати, термінів. Цей документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку затвердженого зразка і вміщати всю потрібну інформацію. Для подачі документів обов’язково потрібен оригінал запрошення, тому переконайтеся, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.
   3. Страховка. Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Головне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в Польщі на підставі візи плюс невеликий запас в пару днів. Крім того сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.
   4. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.
   5. Анкета-заява , заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть незначні помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять.
   6. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору . Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви платите тільки консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізований Візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: ціна для потенційних працівників

   Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Зокрема, до основних відносяться:

   Витрати за послуги візового центру Польщі . Ціна відрізняється все залежить від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість почекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться тільки € 15 за курсом Національного банку України. Якщо ж ви хочете оформити термінові послуги, вони обійдуться Вам € 30. В середньому проміжок очікування від дня подачі документів до отримання візи складе 2 місяці. У зв’язку з цим, починайте оформлення документів якомога раніше.

   У скільки обійдуться фотографії на візу в Польщу. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще оновити. Відповідно до вимог, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонної служби.

   У разі якщо ви просите запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але в основному працівники використовують послуги фірм-посередників для оформлення дозволу. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Чи не основні витрати: 

   1. Замовлення платних СМС оповіщеній в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   2. Кур’єрська доставка для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Віза для студентів в Республіку Польща для українців: що потрібно знати?

   Щоб здобути освіту в РП, майбутньому студентові необхідно отримати одну з видів віз:

   • На короткий період шенген візу;
   • Річну візу.

   Тип дозволу вибирається виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Шенген віза дається переважно терміном на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену. В основному така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчиться не тривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в цілому практично однаковий з документами для отримання трудових віз, про який ми говорили вище. Спільними є:

   1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховка.

   3. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають візовим вимогам.

   4. Візова анкета, заповнена самостійно.

   5. Квитанція про оплату консульського і візового збору.

   Понад те потрібно буде надати: 

   Запрошення з університету. Необхідно надати документи з навчального закладу про те, що Ви в нього зарахований. Вірніше студентська віза оформляється на конкретний навчальний заклад і ви перед цим повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   У разі якщо студенту в момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи: 

   1.   нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка.  У разі якщо батьків немає, тоді згоду офіційних опікунів;
   2.  ксерокопії цивільних паспортів батьків або опікунів;
   3.  свідоцтво про народження дитини.

   З приводу ціни, в такому випадку вона визначається видом візи:

   •  довгострокова — без оплати для українських студентів / учнів;
   •  шенген — консульський збір у розмірі € 35.  Якщо звертатися з Візовий центр — плюс € 15.

   Плюс до вартості додаються і інші витрати, про які ми говорили вище.  Це витрати на фото, страховка на візу, послуг кур’єра.

   Чи можуть відмовити в отриманні візи?

   Безперечно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина може бути як заявника, так і приймаючої сторони.

   Первинні причини відмови: 

   • Чи не правильно оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може помилково вписати інформацію в анкету, це найчастіша причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача завідомо підробленої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник свідомо приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт виявлять, в візі також буде відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Часто це стосується підробок дозволів для роботи. Якщо оформляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть продати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови, перед подачею перевірте ваше запрошення на справжність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і запитайте, оформляли вони запрошення. / Li>
   • Порушення польського законодавства при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор. Потрібно розуміти, що представники консульства також можуть помилятися і приймати помилкові рішення.Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу впадати у відчай. Рекомендуємо зробити наступні кроки:

   1. Якщо недостача одного з документів, він помилково оформлений — подавайте документи ще раз.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте на апеляцію.

   3. Якщо не бажаєте знову допустити помилки або спочатку подати вірно підготовлений пакет документів — зверніться до в наше агенство.

   Польська національна або шенген віза — обов’язкова умова для легальної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Купити їх не складно. Основне що хочу сказати, відповідально підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   74 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Тетяна
   Тетяна
   11 місяців назад

   Які потрібні документи для оформлення візи неповнолітній дитині?

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Тетяна
   11 місяців назад
   Ганна
   Ганна
   1 рік назад

   Скажіть будь ласка.
   Скажіть будь ласка чи треба сидіти карантин 14 днів по приїзду в Україну? Я з Кіровоградської області чи ні

   Андрій Світовий
   Андрій Світовий
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   Потрібно, або здавати тест на укр. Кордоні, 1200

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Андрій Світовий
   1 рік назад

   А я можу його здати вдома і скільки у мене на це є час?

   Vasyl
   Vasyl
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   Можна було вдома. Тільки поцікавитися яка клініка робить ці тести. Є доба після перетину кордону. Робив так 3 тижні тому.

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Vasyl
   1 рік назад

   Ну я знаю що роблять у нас в місті це Синево і ИНВИТРО

   Vasyl
   Vasyl
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   У нас то коштувало 1000 грн і за 5 год можна забрати. Або надішлють результат на вайбер або пошту.

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Vasyl
   1 рік назад

   А напишіть будь ласка як він правильно називається і я можу його здати без направлення?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   Тест на антиген, за часом займає десь 30хв, здаєте в лабораторії зі списку МОЗ (список знайдете в інтернеті)), результат прийде в додатку Дій вдома (скачати, встановити, Зареєструватися після перетину кордону) .По грошей 500-700грн.

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Сергій
   1 рік назад

   Ну добре спасибі вам)) і після результату можна карантину не сидіти я так розумію

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   Коли результат тесту прийде в додаток, з’явиться інформація «Ви звільнені від карантину», але бували випадки, що результат не приходив, і тоді допомагали дзвінки на гарячу лінію МОЗ.

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Сергій
   1 рік назад

   Польща в червоній зоні доведеться або здати тест і не сидіти.

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Анатолій
   1 рік назад

   А я можу його здати вдома і скільки у мене на це є час?

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   Вам в карантин їдете додому. Телефонуйте до сімейного лікаря отримуєте безкоштовне напрямок на коронавірус, здаєте тест 3 дні втрачаєте але нікому не платите. Або приїжджаєте додому в лабораторії Синево здаєте тест на антиген в вільно відпочиваєте. Взагалі дають 24 години щоб дістатися до будинку. Але різниця між Польщею полягає в тому, що у нас бізнес, а в Польщі контроль

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Анатолій
   1 рік назад

   Розумієте у мене така ситуація що мені треба його здати і результат мені потрібен якомога швидше

   Vasyl
   Vasyl
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   У Вас немає клініки Медікус. Вони роблять за 5 ч.

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Vasyl
   1 рік назад

   Немає у нас немає такої клініки

   Vasyl
   Vasyl
   Відповідь для  Ганна
   1 рік назад

   Ви можете здати а приїхати додому і вам надішлють результат і відповідно на санепід службу. Але потрібно записатися на годину. Бажано на кордоні.

   Наталія
   Наталія
   1 рік назад

   Візовий Кропивницький

   Подала на візу 11.01, коли відслідковувала документы писало, що до консульства потрапили 14.01, а сьогодні написано (Обработанные документы были отправлены в Визовый центр Польши, КРОПИВНИЦКИЙ Консульским отделом Посольства Польши в Украине / Генеральным консульством Польши 20.01.2021. Документы еще не готовы к получению) хто знає, як це?

   Oleksandr
   Oleksandr
   Відповідь для  Наталія
   1 рік назад

   Чекайте, тільки відправили з консульства в ппва. Подавали особисто?

   Наталія
   Наталія
   Відповідь для  Oleksandr
   1 рік назад

   Ні, через нову пошту, а скільки чекати цього дня?

   Наталія
   Наталія
   Відповідь для  Наталія
   1 рік назад

   Ця НЕ визначеність))) коли подаєш особисто, то говорять дату, а тут сидиш, як на голках, там чекають на роботі і матюкаються

   Oleksandr
   Oleksandr
   Відповідь для  Наталія
   1 рік назад

   Ваші документи спочатку Повинні Отримати в ппва, а потім відправлять вам через пошту. Чекайте смс від нової пошти.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Наталія
   1 рік назад

   Перевіряйте, поки не з’явиться номер накладної нової пошти.

   Наталія
   Наталія
   Відповідь для  Coolcat
   1 рік назад

   Спасибі)))

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Наталія
   1 рік назад

   Завжди будь ласка

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Наталія
   1 рік назад

   Їх вам тепер в зворотному порядку відправляють

   Anna
   Anna
   1 рік назад

   порадьте перевізника
   
   Порадьте перевізника з Харкова в Слубіце. Їхала в Україну на Ideal travel, просто АД. Три рази була пересадка 7 годин їхали на незрозумілій ХОЛОДНОМУ «бусику». Всі автобуси старі, ні поставки під ноги, абсолютно немає Wi-fi. Розетки були тільки в одному автобусі з 3х. Туалету теж немає.
   Підкажіть перевірених перевізників ласка.

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Anna
   1 рік назад

   Ви б могли, як варіант, поїхати не прямим рейсом, а наприклад з Харкова в Познань або в якій-небудь ще місто який буде ближче до Слубіце. А з нього вже можливо поїздом або електричкою. Таким чином думаю у вас з’явиться більше варіантів. Сам так їхав так як інших варіантів просто не було, але до Вроцлава і з нього вже електричкою до потрібного місця. Перевізником до Вроцлава був lux reisen. Була одна пересадка у Львові, ця інформація вказувалася на сайті. До пересадки в першому автобусі wifi, розеток, туалету не було. Особисто для мене це не критично, автобус робив зупинки щоб можна було сходить в туалет. Але кожному своє. Після пересадки в другому автобусі був уже wifi і були розетки. В автобусах тепло, їхати комфортно. Розклад електричок дивився в додатку jakdojade. Ще можете подивитися таких перевізників як ecolines і naszbus. Чи не їздив, але радили. Кажуть там крім wifi і розеток ще й туалети бувають, але це не точно) Можливо знадобиться дана інформація

   Vitalii
   Vitalii
   Відповідь для  Anna
   1 рік назад

   Подивіться до зеленої Гури так буде легше або до Гожув-Великопольське, тільки там потім на місцевому автобусі

   Олена
   Олена
   Відповідь для  Anna
   1 рік назад

   Друзі, підкажіть будь ласка. Вирішила подати документи на візу через нову пошту. У додатку видно, що документи забрали в суботу. Але намагаюся відстежити на якому етапі документи, і вже другий день як нічого немає на сайті. Хто з таким стикався, або може бути чув у кого була така ж ситуація? Чи може бути таке, що документи десь загубилися у них?

   Діма
   Діма
   Відповідь для  Олена
   1 рік назад

   По суті все відстеження — це дві дати передали в консульство, консульство передало назад в візовий))

   Олена
   Олена
   Відповідь для  Діма
   1 рік назад

   Зрозуміла, спасибі велике Вам. Ви мене заспокоїли 🙂

   Юля
   Юля
   Відповідь для  Олена
   1 рік назад

   Та ні, ніхто не втратив їх, якщо забрали значить наступний статус оновиться, передане в консульство.

   Олена
   Олена
   Відповідь для  Олена
   1 рік назад

   Не переживайте, все ж ок.

   Уляна
   Уляна
   Відповідь для  Олена
   1 рік назад

   Не загубилися, поки документи у візовому центрі вони не відслідковуються. Відстежити можна буде коли передадуть в консульство і потім з консульства назад до візового центру.

   Василь
   Василь
   1 рік назад

   доставка запрошення

   Підкажіть, будь ласка, який кур’єрською службою можна доставити в найкоротші терміни оригінал запрошення до праці

   Руслан
   Руслан
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Навіщо вам оригінал нехай скине на вайбер.

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Зараз на запрошення ставлять електронні печатки або кьюар коди

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   ПДФ файл на вайбер

   Rekruter Contrain
   Rekruter Contrain
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   FedEx
   Про терміни не скажу.

   Але зараз ми відправляємо наприклад звичайною поштою (Пошта Польська — УкрПотча) — 7 днів.

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Rekruter Contrain
   1 рік назад

   Дякую за інформацію, розгляну цей варіант

   Oleksandr
   Oleksandr
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Автобусом швидше. Сьогодні в Польщі, завтра в Україні

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Oleksandr
   1 рік назад

   Дякую за пораду, але потрібна кур’єрська служба

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Відправляли Поштою Польською на нашу Укрпошту

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Coolcat
   1 рік назад

   Скільки днів йшло відправлення

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Два тижні документи їхали.

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Coolcat
   1 рік назад

   дуже довго

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Так. Це дуже незручно.

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Coolcat
   1 рік назад

   Мені пропонували передати перевізником, той потім повинен був закинути документи на нову пошту. Це був би дійсно найшвидший варіант, по іншому ніяк. Але у нього змістилася дата виїзду, і вирішили відправити поштою

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Coolcat
   1 рік назад

   Мій шеф не знає жодного перевізника

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Це природно. Якщо через перевізника, то тільки знайомим треба доручити цю справу.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   З огляду на день відправки, прийшло на 13-й

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Coolcat
   1 рік назад

   Тільки там по різному можна посилку оформить. Треба зробити з трек-номером, тому що звичайна якщо десь загубиться, навіть не дізнаєтеся де.

   Sanek
   Sanek
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   DHL 4 дня, Meest 11 днів. Але останній дешевше в 4 рази.

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Sanek
   1 рік назад

   спасибі

   Василь
   Василь
   Відповідь для  Василь
   1 рік назад

   Спасибі всім за поради, але поляк вирішив довезти запрошення до кордону і передати автобусом

   Олександр
   Олександр
   1 рік назад

   Карта побуту виїзд без штампа можливо
   Подав на карту півтора місяці тому
   немає штампу в паспорті на початку січня скінчився безвіз маю тільки папірець жовтий з пошти
   Можу поїхати без проблем зробити візу?
   Скажімо ласка тільки ті люди, які реально з таким стикалися ..
   спасибі

   Vitalii
   Vitalii
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   Краще дочекатися штампа але все одно коли заїде в Україну то потрібно буде робити візу

   Наталя
   Наталя
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   Питання: як будете заїжджати назад? Робочу візу НЕ відкриють, тільки воевуда і безвіз, а якщо викличе ужонд? Подумайте!

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Наталя
   1 рік назад

   Їду робити візу маю Воевуду
   Ужонд не так швидко

   Олег
   Олег
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   Можна поїхати без проблем на кордоні мають базу даних таку як уженд, і за номером на штрих-коду з пошти дійсно вас знайдуть

   Rekruter Contrain
   Rekruter Contrain
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   Так. У вас на руках є підтвердження того, що ви склали внесок — перебування ваше легальне. Для 200%, щоб уникнути проблем Ви можете написати на електронну пошту уряду, в якому подавалися з проханням надати вам дані для логування та стеження стану справи і показати на кордоні також.

   Вася
   Вася
   1 рік назад

   Віза по копії запрошення
   Чи можна зробити піврічну візу по копії запрошення?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Вася
   1 рік назад

   Ні

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Вася
   1 рік назад

   ПДФ файл на Вайбер і роздрукуй

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Вася
   1 рік назад

   Так, якщо це новий формат з електронним підписом.
   Навіть чорно-білий варіант піде

   Елена
   Елена
   1 рік назад

   Друзі, підкажіть будь ласка. Вирішила подати документи на візу через нову пошту. У додатку видно, що документи забрали в суботу. Але намагаюся відстежити на якому етапі документи, і вже другий день як нічого немає на сайті. Хто з таким стикався, або може бути чув у кого була така ж ситуація? Чи може бути таке, що документи десь загубилися у них?

   Галя
   Галя
   Відповідь для  Елена
   1 рік назад

   Не загубилися, поки документи у візовому центрі вони не відслідковуються. Відстежити можна буде коли передадуть в консульство і потім з консульства назад до візового центру.

   Даша
   Даша
   Відповідь для  Елена
   1 рік назад

   Не переживайте, все ж ок.

   Галя
   Галя
   Відповідь для  Елена
   1 рік назад

   Та ні, ніхто не втратив їх, якщо забрали значить наступний статус оновиться, передане в консульство.

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Елена
   1 рік назад

   По суті все відстеження — це дві дати передали в консульство, консульство передало назад в візовий))

   Елена
   Елена
   Відповідь для  Женя
   1 рік назад

   Зрозуміла, спасибі велике Вам. Ви мене заспокоїли 🙂