Віза в Польщу Козятин
Віза в Польщу Козятин

Віза в Польщу Козятин

Віза в Польщу в Козятині  — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Козятин — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Козятині. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Туризм, навчання, робота, шопінг — це варіанти, саме з цього українці зазвичай їздять за кордон, зокрема в Польщу. Ще кілька років тому мало хто подорожував за межі нашої країни. А на сьогоднішній день, коли світ розширюється з величезною швидкістю, більшість хочуть навчатися і працювати в Польщі, заради того щоб забезпечити собі надійне забезпечене сьогодення. Сьогодні центральним питанням залишається процедура збір документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають різновиди віз до Польщі?

   Які бувають різновиди віз до Польщі

   Перш, ніж готувати документи для подачі в Візовий центр, давайте визначимося, яке саме запрошення вам треба. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і часу, на який ви хочете їхати. Всього є 4 типи віз. Вони, теж, розбиваються ще на ряд підтипів, в залежності від певних планів.

   Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. Завдяки їй ви можете бути тільки в аеропорту, але залишати його територію строго забороняється. Такий документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою цієї категорії неприпустимо.

   Віза категорії «B» , її також називають транзитної. Раніше вона дає можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її термін дії був невеликий, всього 5 днів. В даний момент цей тип «В» скасовано. Зараз необхідно отримувати візу «C», про яку ми поговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C»  або шенгенська . Найчастіше її вибирають туристи, через те, що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп.

   Візи «D» або як її ще називають польська національна . Це довгострокова віза , роздільна перебувати на території країни, яка її видала.Оформивши її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни ЄС і перебувати в них як турист протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: навіщо чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб легально перебувати в Польщі і мати право на офіційне працевлаштування , обов’язково потрібно зробити оформлення трудової візи в Польщу . За допомогою цього ви можете протягом 180 днів працювати без необхідності залишати межі країни. Але пам’ятайте, така віза дає право працювати тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Європи, то зробити це можливо виключно в туристичних цілях.

   Які існують робочі візи? 

   Різні типи віз D відрізняються один з одним виключно часом можливого легального перебування в країні.

   1. Віза для не сезон робіт : дозволяє іноземцю перебувати в країні в режимі 180/360. Іншими словами, протягом півроку без необхідності виїжджати з Республіки Польща. Це один з найпопулярніших типів трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
   2. Віза для сезонних робіт : завдяки їй Українець може перебувати в Польщі в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців в році. Сезонні роботи визначаються як такі розпорядженням властей Польщі та вказується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.

   Віза на рік : найбільш зручна, тому що дозволяє вести трудову діяльність в країні в режимі 360/360. Виходячи з цього, отримавши воєводського візу, працівник може весь рік перебувати в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну подати документи на іншу, при цьому треба виїхати з Польщі.
   Річна віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після сезонної візи, то ігнорує і її коридори. В основному воєводська віза оформляється працівнику, який працює у поляка не перший раз. Підстава — річне дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання роботодавець звертається до Воєводі і той оформляє запрошення на роботу. Зазвичай, коли українець вперше оформляє папери на візу в Польщу, йому оформляється піврічна національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови непорушення правила Республіки Польщі, можна подавати на воєводських візу.

   Документи, які потрібно зібрати для оформлення робочої візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи
   1. Запрошення від роботодавця. Освядчення є одним з основних документів. У запрошенні роботодавець прописує необхідну інформацію щодо місця вашої роботи, посади, заробітної плати, часу. Даний документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку фірмового зразка і містити всю потрібну інформацію.Для подачі документів безперечно необхідний оригінал дозволу, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний роботодавець оформив вам саме оригінал і що запрошення оформлено за правилами і з вимогами законодавства.

   2. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховий поліс . Застрахуватися ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період оформлення страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі + запас в кілька днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

   4. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Анкета на візу , заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять.

   6. Чек про оплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви платите тільки консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через візовий центр (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: скільки буде коштувати?

   Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Зокрема, до обов’язкових належать:

   1. Витрати за послуги візового центру . Вартість відрізняється в залежності від термінів отримання дозволу. Якщо ви не поспішайте і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то заплатити доведеться лише € 15 за курсом Національного банку України. Якщо ж ви хочете оформити термінові послуги, вони обійдуться Вам € 30. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить близько двох місяців. Отже, починайте підготовку документів якомога раніше.
   2. Вартість фото. У разі якщо у вас є фотографії, які ви робили більше року назад, краще оновити. Відповідно до правил, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви зобов’язані зовні відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонника.

   Коли ви оформляєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але зазвичай працівники користуються послугами фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.
   Необов’язкові витрати:

   • Оформлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
   • Замовлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Віза для студентів в Польщу для українців: що вам потрібно знати?

   Щоб здобути освіту в РП, майбутньому студентові слід отримати одну з видів віз:

   • На короткий період шенген візу;
   • Національну візу. Тип запрошення вибирається виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Короткострокова віза оформляється в основному терміном на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по шенгену.
    Така віза підійде, якщо іноземець планує закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. Якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в цілому практично ідентичний з документами на отримання робочих віз, про який ми говорили раніше. Схожими є:

   1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Поліс медичного страхування.

   3.2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   4. Анкета на візу, заповнена самостійно.

   5. Квитанція про сплату консульського та візового збору.

   Так само необхідно надати:

   Запрошення для візи. Необхідно надати документи зі школи про те, що Ви в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на конкретний навчальний заклад і ви напередодні повинні здати в нього іспити для вступу. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   Якщо студенту в момент подачі документів ще не виповнилося 18 років, додатково надаються такі документи:

   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
   • копії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.
    Що відносно вартості, в такому випадку вона визначається видом візи:
   • на термін перебування понад 90 днів — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо співпрацювати з ППВА — + € 15. + До ціни додаються і інші розтрати, про які ми говорили раніше. Це витрати на фото, медична страховка, доставка документів на будинок при необхідності.

   Чи можуть відмовити в отриманні візи?

   Безумовно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І причина можлива як ваша, так і приймаючої сторони.

   Первинні причини відмови: 

   • Чи не правильно оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може не правильно вписати інформацію в візову анкету, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача завідомо підробленої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник навмисне приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також буде відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Найчастіше це стосується підроблених запрошень на роботу. Якщо купувати дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам фальшивий документ. Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею переглянете ваше запрошення на справжність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони запрошення.
   • Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор.Потрібно враховувати, що співробітники консульства також можуть помилятися і приймати неправильні рішення. Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу впадати у відчай.

   Рекомендую зробити наступні кроки:

   1. Якщо недостача одного з документів, він невірно оформлений — подавайте документи заново.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подавайте на апеляцію.

   3. У разі якщо не хочете знову ще раз припуститися помилки або відразу подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до в наше агенство.

   Польська довгострокова або шенген віза — обов’язкова умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх легко. Головне, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   15 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Nadia
   Nadia
   6 місяців назад

   Якщо я пропрацювала на польській фірмі місяць
   Якшо я пропрацювала на польській фірмі місяць , чекаю зарплату і хочу їхати додому …але підписала 2 дні тому умову заліценія там пише штраф без попередження виїзду 1000 зл 
   Але попередила роботодавця сьогодні 

   Ульяна
   Ульяна
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   А навіщо ви тоді підписували ту умову??? Сказали би одразу, що чекаєте зарплату і хочете їхати…. Навіщо ускладнювати життя?
   І перш ніж щось підписувати, ви маєте право щоб ознайомитися. В ідеалі, договір має бути на польській і на українській мові. ( Щоб ви могли розуміти що ви підписуєте). Але це не завжди.
   В даній ситуації, краще уточнити чи вам не потрібно написати заяву про звільнення. І це буде принаймні документом, що ви його попередили.

   Unlx
   Unlx
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Ключове слово як ви його попередили. Слова а навіть наявність свідків не завжди може стати вам у пригоді

   Марія
   Марія
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Штрафу не уникнути бо підписана умова.та байка безпопередження була до підпису.

   Тарас
   Тарас
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Що настільки важко? Допрацюйте вже тих два тижні.

   Anna
   Anna
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Коли то я звільнилася через два тижні без попередження свого куратора і мені виписали штраф довелося шукати іншу роботу яка по тепліше а не -15 брр

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Тобто ви працювали місяць без договору? Ви повинні були підписувати договір перед початком робіт і ознайомитися зі змістом.

   Nadia
   Nadia
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Хочу поїхаті з цієї роботи, але роботодавець каже что без попередження штраф 1000 злотих але я его попередила, а не втекла

   Nadia
   Nadia
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   Там не пише в скільки часу я маю там відпрацюваті и поїхаті

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Nadia
   6 місяців назад

   І там нічого не вказано про 1000 зл?
   Ви звичайно теж дали жару. Працювали без договору.

   Наталія
   Наталія
   6 місяців назад

   Помилка в адресі обсервації.
   Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, що робити, якщо на польському кордоні я помилилася в адресі обсервації, і вказала не той номер квартири, замість 5 -15?

   Stepan
   Stepan
   Відповідь для  Наталія
   6 місяців назад

   Нічого страшного також вказав неправильний номер квартири, ніяких проблем, можете зателефонувати в санепід або вказати правильний при реєстрації в додатку, якщо додаток не встановлювати то буде телефонувати і приїжджати поліція для перевірки їм також можна повідомити правильний і ніяких проблем.

   Наталія
   Наталія
   Відповідь для  Stepan
   6 місяців назад

   Дякую

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Наталія
   6 місяців назад

   Зателефонуйте в СанПіД і змініть адресу обсервації. Там є російськомовні оператори. +48221655744

   Наталія
   Наталія
   Відповідь для  Прокинься
   6 місяців назад

   Дякую