Віза в Польщу Кам’янське
Віза в Польщу Кам’янське

Віза в Польщу Кам’янське

Віза в Польщу і робота (Кам’янське). Допомагаємо оформити піврічну і річну візу до Польщі (Oswiadczenie, Zezwolenie). Страховка для візи і безвіза, заповнення анкети та оплата візового збору без присутності в банку. Скільки коштує робоча віза в Польщу та скільки часу потрібно на оформлення робочої візи дізнайтесь у нас на сайті.

Віза в Польщу Кам’янське — оформлення документів для робочої національної візи D.  Всіх цікавить ціна і терміни, багатьом потрібно терміново. Ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360). Як терміново так і не терміново. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше. Але для Українців документи оформляються максимально швидко. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх візових питань безкоштовно.

Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

 k938980405@gmail.com

Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.
Субота — неділя вихідний.

Ціна робочої візи в Польщу

В ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, працевлаштування, повний супровід, консультації з тонкощів перетину кордону. За винйятком річного запрошення від Воєводи, в суму 300€ включено саме лише запрошення, а в суму 350€ повністю весь пакет документів.

Віза в Польщу на пів року Віза в Польщу на пів року терміново Річне запрошення до Польщі від воєводи Річна віза в Польщу Віза в Польщу на 9 місяців
3000 грн 160€ 300€ 350€ 250€

Ціна документів до Польщі окремо

Ціна на запрошення, страховку і анкету в Польщу. На відміну від пакетних рішень в цю вартість входять самі документи, без супроводу і вакансії. Це підійде ідеально для тих хто вже раніше був у Польщі,  знає тонкощі перетину кордону та вже має перевіреного роботодавця.

Запрошення в Польщу на пів року Страховка та анкета в Польщу Оплата візового сбору без присутності в банку
2300 грн Вартість дізнавайтесь у менеджера Вартість дізнавайтесь у менеджера

Страховка для візи

Страховка повинна відповідати певним вимогам, наша страховка оформляється від фірми ЄТС. Фірма акредитована, сума франшизи становить 100 євро, страхова сума 30 000 євро. В самій страховці вказана наступна інформація (Страховий захист надаеться у відповідності рішенню ради ЄС 2004/17/EG відностно страхування Медичних витрат подорожуючих). Ця інформація означає, що страховий поліс обов’язково приймуть в будь-якому візовому центрі.

Страховка на пів року 180/360 Страховка на рік 360 днів
614 грн 1090 грн

Офіційний партнер компанії ПЗУ, у нас дешевше ніж в візовому центрі! Купуйте вигідно.

Страховка для виїзду по безвізу

Страховка на 1 місяць Страховка на 3 місяці
450 грн 450 грн

Медичне страхування для подорожей по безвізу, за вигідними цінами, від акредитованих страхових компаній!

Віза в Польщу Кам’яне Поле

Подписаться
Уведомление о
guest
15 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Коля
Коля
6 місяців назад

Привіт! Моя ситуація: у мене віза закінчилась 23.12.2020 року і вона продовжилась до кінця пандемії + 30 днів, так як я в останній день візи перебував на території Польщі. Але я виїхав в Україну 03.01.2021. На кордоні все добре було, жодних питань! Скажіть будь ласка чи можна повернутися назад до Польщі по цій продовженній візі, яка вже закінчилася ???
Я читав що люди перетинали таким способом кордон і у них майже не було ніяких проблем. Можливо хтось має лист від Straż graniczna (офіційне підтвердження що так можливо в’їхати), то скиньте мені будь ласка щоб я міг роздрукувати його і показати на кордоні! Так, хто повертався в такий спосіб до Польщі?
P.s У мене тільки продовжена віза та продовжене сезонне запрошення та страхування. Умови немає.

Паша
Паша
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Навіщо тоді працюють візові центри? Давайте все будемо кататися по продовженим візами нескінченно …

Юля
Юля
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Вже тільки нова віза.

Коля
Коля
Відповідь для  Юля
6 місяців назад

Ви впевнені на 100%? Люди повертались таким способом.

Юля
Юля
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Я людям не вірю, тим більше тому що пишуть без підтвердження своїх слів.

Коля
Коля
Відповідь для  Юля
6 місяців назад

Теж правильно з однієї сторони, тому я і перевіряю цю інформацію тут.

Юля
Юля
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

А щу тут перевіряти у вас була сезонна віза. На даний момент який вид робіт виконується по сезонній візі?. Так ви могли легально знаходиться і працювати.

Борис
Борис
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Офіційного підтвердження, що ви можете в’їхати по продовженій під час карантину візі категорії D, в Польщу ні в одному нормативно-правовому акті я не знайшов, ви можете зателефонувати в Страж Граничну, але все сказане там ними буде тільки словами практика підказує що їх інформаційна служба також буває помиляється, якщо на ваше запитання щодо в’їзду буде стверджувальна відповідь кажіть щоб вам надали назву законодавчого акту де це прописано, адже слова навіть одного працівника Страж гранична, можуть не бути аргументом для іншого що буде розглядати ваше питання при в’їзді, юридичну силу має тільки те, що прописано в чинному законодавстві.

Коля
Коля
Відповідь для  Борис
6 місяців назад

Дуже дякую за відповідь, я вас зрозумів. Ви можете почитати про ситуацію цієї жінки, яка так повернулась до Польщі. Також коментарі деяких осіб підтверджують це. Може розберемося разом, якщо у вас є час?

Борис
Борис
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Прочитав все детально, не сперечаюся, можливо ето дозволу, але знову ж таки жодного посилання на закон, хоча офіційний лист від Страж ето вже добре, є на підставі чого відстоювати свої права.

Коля
Коля
Відповідь для  Борис
6 місяців назад

Так, я згідний що немає посилань на закони, але є лист від Straż graniczna — це те, що може допомогти/ така одна «зацепка». Написав тим особам з Facebooku, щоб вислали мені на електронну пошту цей лист, але поки відповіді немає. В режимі очікування.
Побачимо про що там йдеться…

Борис
Борис
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Пишіть тут у пості, якщо виясните, якщо я буду володіти правомірною інформацією, також тут напишу по даному поводу.

Коля
Коля
Відповідь для  Борис
6 місяців назад

Добре, то будемо ділитись інформацією тут. Якщо буде щось відомо то напишу вам. Думаю я всеодно ризикну і спробую в’їхати до Польщі 

Валик
Валик
Відповідь для  Коля
6 місяців назад

Моя особиста думка, пів року мінімум, можливо набагато довше. Знати ж, як і всі інші як поведе себе вірус та яка буде епідеміологічна ситуація, напевно ніхто не може. Друге діло що думає по даному поводу Польська влада і до якого часу їм буде вигідно щоб візи, карти побуту та запрошення продовжувались автоматично, на даний час закон працює і чинний, як буде надалі побачим будуть зміни в законодавстві по даному поводу, будем трубити в усі труби.

Коля
Коля
Відповідь для  Валик
6 місяців назад

Зрозуміло вашу думку, дуже дякую!
Люблю серйозний людей.