Віза в Польщу Калинівка
Віза в Польщу Калинівка

Віза в Польщу Калинівка

Віза в Польщу в Калинівкі — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Калинівка — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Калинівкі. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робочі візи в Польщу

   Туризм, навчання, робота, шопінг — це варіанти, саме з цього українці в основному їздять за кордон, переважно до Польщі. Ще кілька років тому мало хто за межі нашої країни. А в даний час, коли світ розвивається з великою швидкістю, багато хто бажає отримувати освіту і працювати за кордоном, для того щоб дозволити собі надійне фінансове майбутнє майбутнє. Зараз центральним питанням залишається порядок збір документів для виїзду. У цьому матеріалі ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають типи віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як готувати документи для подачі в Візовий центр, давай розберемося, яке саме запрошення вам повинно бути. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і часу, на який ви хочеш їхати. В цілому є 4 типи віз. Вони, теж, розбиваються ще на кілька підтипів, в основному це залежить від певних обставин.

   Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. Разом з нею ви можете перебувати тільки в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Даний документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою категорії «А» заборонено.

   Віза «B»,  її в свою чергу називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її тривалість дії був маленький, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасовано. В даний час доводиться отримувати візу «C», яку ми обговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза категорії «C» або шенген. Найчастіше її вибирають туристи, через те, що вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп.

   Візи «D» або як її ще називають польська національна . Це довгострокова віза, за допомогою якої можна перебувати на території країни, яка її видала. За допомогою її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх як турист протягом 90 днів на півроку.Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: навіщо чого вона потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб легально бути в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення робочої візи в Польщу. Завдяки цьому ви можете протягом півроку офіційно працювати в Польщі без необхідності виїжджати в Україну. Але зверніть увагу, така віза дає право працювати тільки на території Польщі. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Європи, то зробити це можна тільки в туристичних цілях.

   Які різновиди бувають робочих віз D?

   Різні типи віз типу D відрізняються між собою тільки періодом можливого офіційного перебування в країні.

   1. Візи для не сезон робіт : з її допомогою можна українцю перебувати в Польщі в режимі 180/360. Тобто, протягом півроку без потреби виїзду за межі країни. Це найпопулярніший тип робочої візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
   2. Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може перебувати в Польщі в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і вказується в класифікаторі робіт. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.
   3. Річна віза : особливо зручна, тому що за допомогою її можна вести рабочею діяльність в країні в режимі 360/360. Значить, отримавши робочу на рік візу, працівник може весь рік бути в Польщі, а перед закінченням її терміну подати документи на нову, при цьому потрібно виїхати з Польщі.

   Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після сезонної візи, то ігнорує і її коридори. Найчастіше річна віза відкривається працівнику, який працює у наймача не перший раз. Причина — Воєводське дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання роботодавець подає заяву до Воєводі і він оформляє дозвіл на роботу. Зазвичай, коли українець вперше подає папери на робочу візу в Польщу, йому оформляється піврічна національна віза. По закінченню її дії і за умови що не порушується законодавства Польщі, можна подаватися на воєводських візу.

   Документи, які потрібно мати для відкриття трудової візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи
   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець пише основну інформацію що стосується місця вашої роботи, посади, зарплати, часу.Даний документ обов’язково повинен бути оформлений на бланку фірмового зразка і містити всю потрібну інформацію. Для здачі документів безперечно необхідний оригінал запрошення, в зв’язку з цим переконайтеся, що потенційний наймач оформив вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.

   2. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.

   3. Страховка . Оформити страховку ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії на ваш розсуд. Головне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в Польщі на підставі візи + невеликий запас в кілька днів. Як і сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 євро.

   4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   5. Анкета на візу, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил візового центру, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через візовий центр (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: яка ціна?

   Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати. Наприклад, до центральних відносяться:

    • Розтрати за послуги візового центру Польщі. Вартість різнитися все залежить від термінів отримання дозволу. Якщо ви не поспішайте і є можливість почекати стандартні 2 тижні, то оплатити доведеться € 15 за курсом Національного банку України. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно оформити термінові послуги, вони обійдуться Вам € 30. В середньому час очікування від дня подачі документів до отримання візи становить 2 місяці. Тому, починайте підготовку документів заздалегідь.
    • Вартість фотографій. Навіть якщо у вас є фото, які ви робили кілька років тому, краще оновити. Згідно з правилами, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.

   У разі якщо ви просите запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно даром. Але найчастіше працівники користуються послугами фірм-посередників для оформлення запрошення. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Чи не основні витрати: 

   • Замовлення платних СМС в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
   • Замовлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас за адресою. Студентська віза в РП для українців: що обов’язково потрібно знати?Щоб вчитися в Польщі, абітурієнтові потрібно отримати одну з видів віз:
   • Короткострокову шенгенську;
   • Національну візу.

   Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі.

   Короткострокова віза оформляється в основному терміном на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по Шенгенською країнам. В основному така віза підходить, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо плануєте довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку необхідно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип візи дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Перелік документів в цілому схожий з документами на отримання трудової візи, про яку ми говорили вище. Схожими є:

   1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Страховка .

   3.2 фото розміром 3,5 х 4,5 см, які чітко відповідають вимогам консульства.

   4. Анкета для візи, заповнена особисто.

   5. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору.

   На додаток потрібно буде надати: 

   Документи-підстави для навчання. Потрібно надати документи зі школи про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви перед цим повинні здати в нього іспити для вступу.

   Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців У разі якщо студенту на момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, на додаток надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. У разі якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
   • копії громадянських паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.Що відносно ціни, то вона визначається видом візи:
   • на термін перебування понад 90 днів — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо співпрацювати з Візовий центр — плюс € 15. По мимо цього до ціни додаються і інші витрати, про які ми говорили вище. Це витрати на фото, медична страховка, доставка документів на будинок.

   Чи можлива відмова в отриманні візи?

   Безсумнівно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І причина можлива як заявника, так і приймаючої сторони.

   Основні причини відмови: 

   Неточно оформлені документи. Через незнання або неуважності, заявник може не правильно вписати інформацію в анкету, це основна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.

   Подача нарошно неправдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник свідомо приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.

   Здача підроблених документів. Найчастіше це стосується підроблених запрошень на роботу. Якщо замовляти дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам підроблений документ. Щоб уникнути відмови, перед подачею перевірте ваше дозвіл на справжність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і запитайте, чи видали вони дозвіл.Порушення польських законів при попередньому перебуванні в Польщі;

   Людський фактор. Потрібно розуміти, що співробітники консульства також можуть помилятися і виносити невірні рішення.

   Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу засмучуватися. Рекомендую зробити наступні кроки:

   1. Якщо не вистачає одного з документів, він помилково оформлений — подавайте документи ще раз.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подавайте на апеляцію.

   3. Якщо не бажаєте знову ще раз допустити помилки або спочатку подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до в нашу фірму.

   Польська національна або шенгенська віза — необхідна умова для офіційної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Купити їх не складно. Основне що хочу сказати, з усією відповідальністю підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   23 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Хайбрід
   Хайбрід
   6 місяців назад

   обсервація
   Підкажіть будь ласка. На кордоні адрес обсервації повинен бути письмовий або який? І під час її проходження я можу ходити за продуктами?

   Valerii
   Valerii
   Відповідь для  Хайбрід
   6 місяців назад

   Який сенс в обсервації , якщо ти будеш ходити в магазин?

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Хайбрід
   6 місяців назад

   якщо вже і пішов в склеп сидячи на карантин, то ти повинен швидко бігати.
   Швидко не кожен коп наздожене

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Хайбрід
   6 місяців назад

   Нам в автобусі видавали листочки де треба було все написати: місто, воєводство, вулицю, індекс, номер телефону. Залишати місце проходження обсервация під час карантину забороняється. По приїзду в потрібний вам місто йдете в магазин, робите покупки і 10 днів сидите на самоізоляції. Тут звичайно писали що телефон залишали будинки і ходили в магазин так годин після 9 вечора. Але це все на свій страх і ризик

   Діма
   Діма
   Відповідь для  Хайбрід
   6 місяців назад

   Так, бо якщо будете мати мандат

   Віталій
   Віталій
   Відповідь для  Хайбрід
   6 місяців назад

   Залишати місце обсервації заборонено. Винятків нема. Вихід доставка продуктів додому, послуги такі є, або просите друзів, знайомих, сусідів.

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Хайбрід
   6 місяців назад

   Напишіть адресу будинку на листочку заздалегідь. За продуктами ходить не можна, але, якщо вже дуже треба і нема кого попросити, залиште телефон вдома (gps), і на свій страх і ризик, перебіжками. Головне, щоб сусіди НЕ здали.

   Євген
   Євген
   6 місяців назад

   Питання про умови про працю
   Підкажіть будь ласка. Я працюю на умові про працю, але хочу поміняти роботу. Мені сказали що потрібно відпрацьовувати два тижні. Хто знає, що буде якщо просто виїхати і не відпрацьовувати?
   Спасибі!)

   deved
   deved
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Я як працював на умові і захотілося поміняти роботодавця і мені теж говорили відпрацьовувати а то буде штраф, я просто пішов на завод і сказав що не працюватиму за станом здоров’я і мене звільнили, ніяких штрафів не було і гроші за відпрацьовані дні прислали

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Ех, так, ви повинні відпрацювати два тижні відповідно до Умови про працю.

   Що буде — вам просто не розірвано договір. А якщо не будете з’являтися на роботі, то будуть наслідки відповідно до правил підприємства де ви працюєте.

   Але не забувайте — це все теорія і ніхто вам тут не відповість що буде конкретно у вашому випадку.

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Прокинься
   6 місяців назад

   Спасибі!)))

   Anna
   Anna
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   За умови про праце начебто так не можна, не пам’ятаю що буде, але на ці 2 тижні можна постаратися зробити Л4 у лікаря, типу ви хворієте

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Anna
   6 місяців назад

   Спасибі!)))

   Аліна
   Аліна
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Не знаю, ми коли звільнялися (працювали теж по умові про працю), нас відразу відпустили, ні про які штрафи і тим більше- 2 тижневих відпрацювань не говорилося ніде. По умові злеценія треба

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Аліна
   6 місяців назад

   Так, ось саме що відпустили. За обопільною згодою це так. Але мій роботодавець не дає ця угода (

   Аліна
   Аліна
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Роботодавець цей працює легально, все по закону? Якщо Ви підписували умову і там прописано було, що потрібно відпрацьовувати 2 тижні-на жаль, залишається тільки відпрацьовувати або платити штраф. Ми зараз на умові злеценія теж 2 тижні відпрацьовуємо або 500 злотих штраф

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Аліна
   6 місяців назад

   Щодо штрафу нічого сказано не було, а про відпрацювання прописано …

   Unlx
   Unlx
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   А ви впевнені що саме 2 тижні. Ви уважно читали там може бути написано і 4 дня і тиждень.

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Unlx
   6 місяців назад

   Не, два тижні, це за умовами договору!

   Grigoriy Iryna
   Grigoriy Iryna
   6 місяців назад

   Карта побита
   Добрий вечір всем !!! Таке питання! У січні 2020 приїхала до Польщі в м Ополе, на роботу, і відразу відправилася на карту побиту, через карантин відразу ужонд закрився, в червні прийшла діцізія, в липні терміново треба було їхати додому, я поїхав по червоній друку. Тепер я приїхала до Польщі на іншу роботу, також по біометрії, але в інше місто. Питання, чи можу я цієї діцізіею отримати карту побиту? спасибі

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Grigoriy Iryna
   6 місяців назад

   Ні. Змінив роботу, роби все заново.

   Grigoriy Iryna
   Grigoriy Iryna
   Відповідь для  Сергій
   6 місяців назад

   спасибі

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Grigoriy Iryna
   6 місяців назад

   Якщо так все погано і потрібно їздити додому з різних причин, то Краще не йдіть. НЕ Займайте чергу, будь ласка. Карта побиту для тих, хто планує жити і працювати в Польщі дуже довгий час аж до громадянства. А якщо вас щось тримає вдома, то Працюйте по візі.