Віза в Польщу Гайсин
Віза в Польщу Гайсин

Віза в Польщу Гайсин

Віза в Польщу в Гайсин — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Гайсин — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Гайсині. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
   MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
   kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
   kyivstar+38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Туризм, освіта, робота, шопінг — це варіанти, саме з цього українці зазвичай їздять за кордон, а саме до Польщі. Ще кілька років тому мало хто подорожував за кордон. А сьогодні, коли світ розширюється з великою швидкістю, більшість бажають вчитися і працювати за кордоном, так щоб дати можливість собі стабільне забезпечене майбутнє. Нині основним питанням стає спецпроцедурою підготовка документів для виїзду. Сьогодні ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають типи віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як збирати документи для здачі в Візовий центр, давай визначимося, який саме дозвіл вам треба. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і терміну, на який ви плануєте їхати. Всього існує чотири типи віз. Вони, в той же час, розбиваються ще на кілька підтипів, в основному це залежить від певних цілей.

   Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. За допомогою неї ви можете бути виключно в аеропорту, але залишати його територію жорстко забороняється. Такий документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале знаходження за кордоном за візою категорії «А» неможливо.

   Віза категорії «B» , її також називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її термін дії був маленький, всього 5 днів. В даний момент цей тип «В» скасували. В даний час необхідно отримувати візу «C», яку ми обговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Візи категорії «C»  або шенген віза. Найчастіше її вибирають туристи, через те, що вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу

   Віза категорії «D»  або як її ще називають польська національна . Це довгострокова віза , що дозволяє перебувати на території країни, що видала її. За допомогою її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни ЄС і відвідувати їх в якості туриста в протягом 90 днів на півроку.Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого потрібна і як її отримати

   Щоб легально перебувати в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язково потрібно зробити оформлення національної Польської робочої візи. Завдяки цьому ви можете протягом року офіційно працювати в Польщі без необхідності виїжджати в Україну. Але зверніть увагу, такий штамп дає право роботи тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете поїхати в інші країни Європи, то зробити це можливо лише з метою туризму.

   Які різновиди бувають робочих віз D?

   Різні типи віз типу D розрізняються між собою тільки часом можливого офіційного перебування в Республіці Польща.

   1. Візи для не сезон робіт : дозволяє іноземцю перебувати в Польщі в режимі 360/180. Простіше кажучи, протягом півроку без необхідності виїжджати з Республіки Польща. Це найпопулярніший тип робочої візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
   2. Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй українець може перебувати в Польщі в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і прописуються в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.

   Віза на 365 днів : найбільш зручна, так як дозволяє вести трудову діяльність в країні в режимі 360/360. Значить, отримавши річну візу, працівник може цілий рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну подати документи на нову, при цьому необхідно виїхати з Польщі. Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після піврічної візи, то ігнорує і її коридори. Зазвичай річна віза оформляється працівнику, який працює у поляка не перший раз.

   Підстава — Воєводське дозвіл ( zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання роботодавець подає заяву до Воєводі і він виписує дозвіл на роботу.В основному, коли українець вперше подає документи на візу в Польщу, йому оформляється на пів року національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови непорушення законів РП, можна подавати на річну візу.

   Документи, які потрібно мати для оформлення робочої візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Запрошення від фірми. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець вказує всю інформацію що стосується місця трудову діяльність, посаду, окладу, термінів. Цей документ обов’язково повинен бути виписаний на бланку фірмового зразка і містити всю необхідну інформацію. Для подачі документів без сумніву потрібен оригінал запрошення, в зв’язку з цим перевірте, що потенційний роботодавець оформив вам саме оригінал і що документ складено за правилами і з вимогами законодавства.
   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.
   3. Страховий поліс . Купити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Головне, щоб період дії страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в Польщі на підставі візи + невеликий запас в кілька днів. Як і сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 євро.
   4. 2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру. Анкета на візу, заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил візового центру, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять. 6. Квитанція про сплату консульського та сервісного збору.
   5. .Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізований Візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: яка ціна?

   Підсумовувана ціна включає в себе обов’язкові та необов’язкові витрати.Зокрема, до обов’язкових належать:

   Витрати за послуги візового центру. Вартість відрізняється в залежності від термінів отримання запрошення. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 2 тижні, то оплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо ж ви хочете оформити термінові послуги, вони обійдуться Вам 30 євро. В середньому період очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить близько 2 місяців. Отже, починайте оформлення документів якомога раніше.

   Вартість фото. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили більше року назад, краще зробити більш свіжі. Згідно з вимогами, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви зобов’язані візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.

   Коли ви запитуєте запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безоплатно. Але за часту працівники користуються послугами фірм-посередників для отримання цього документа. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Чи не основні витрати: 

   • Оформлення платних SMS в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   • Замовлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Студентська віза в Республіку Польща для українців: що потрібно знати?

   Щоб вчитися в Польщі, майбутньому студентові слід оформити одну з видів віз:

   • На короткий період шенгенську;
   • Національну візу. Тип дозволу оформляється виходячи їх термінів і типу навчання в Польщі. Короткострокова віза дається переважно терміном на 90 днів і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. В основному така віза підходить, якщо іноземець хоче закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку необхідно оформити довгострокову національну візу.

   Документи для студ візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу

   Перелік документів в цілому практично однаковий з документами на отримання робочих віз, про який ми говорили вище. Спільними є:

   1. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Поліс медичного страхування.

   3. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   4. Візова анкета, заповнена самостійно.

   5. Квитанція про оплату консульського і візового збору.

   Понад те необхідно надати:

   Запрошення з університету. Треба надати документи з навчального закладу про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви попередньо повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   Якщо студенту в момент здачі документів ще не виповнилося 18 років, крім того надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, тоді дозвіл офіційних опікунів;
   • копії громадянських паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження заявника.Що відносно вартості, в такому випадку вона визначається видом візи:
   • довгострокова — без оплати для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро. Якщо звертатися з ППВА — плюс 15 євро. + До ціни додаються й інші витрати, про які ми говорили раніше. Це витрати на фото, медична страховка, доставка документів на будинок при необхідності.

   Чи можлива відмова в отриманні візи?

   Природно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина може бути як ваша, так і з боку Польщі.

   Первинні причини відмови: 

   Невірно оформлені документи. Через незнання або неуважності, заявник може не правильно вписати інформацію в візову анкету, це найчастіша причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.

   Подача явно підробленої інформації. Бувають випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявлять, в візі також може бути відмовлено.

   Подача підроблених документів. Часто це стосується підроблених дозволів для роботи. Якщо купувати запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам фальшивий документ. Щоб уникнути відмови, перед подачею переглянете ваше дозвіл на оригінальність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони документ.

   Порушення польського законодавства при попередньому перебуванні в Польщі; o Людський фактор. Потрібно враховувати, що працівники консульства також можуть зробити помилку і виносити неправильні рішення. Якщо ви отримали відмову, то не варто відразу засмучуватися.

   Необхідно зробити наступні кроки: 

   1. Якщо не вистачає одного документа, він не правильно оформлений — подавайте документи знову.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — подавайте на апеляцію.

   3. У разі якщо не бажаєте знову ще раз припуститися помилки або спочатку подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до в наше агенство.

   Польська довгострокова або шенген віза — необхідна умова для офіційної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх не складно. Головне, відповідально підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. 

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   39 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Ivan
   Ivan
   6 місяців назад

   Хто проходив кордон днями як там обстановка

   Яка обстановка на кордоні хто проходив підкажіть чи варто пробувати піший перехід з Польщі в Україну?

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Ivan
   6 місяців назад

   А яку ви очікуєте, звичайна.

   Оксана
   Оксана
   Відповідь для  Ivan
   6 місяців назад

   Я в понеділок прилетіла в Україну з Польщі. Обстановка абсолютно нормальна, все спокійно.

   Тарас
   Тарас
   6 місяців назад

   Відпрацювавши в Польщі на підставі візи пів року можна відразу поїхати працювати за біо?
   Якщо відпрацював пів року можна повернутися по біо або почнеться каредор?

   Юра
   Юра
   Відповідь для  Тарас
   6 місяців назад

   Каредор, Калідор, коредор

   Mariia
   Mariia
   Відповідь для  Тарас
   6 місяців назад

   Безвіз включається автоматично після закінчення візи на 3 місяці, виїжджати не потрібно нікуди. Після закінчення 3-х місяців тільки подача на карту.

   Але якщо Ви зараз в Польщі і працюєте на роботі, то автоматично у Вас повинно бути продовжено освядченіе і Ви можете працювати на роботі до кінця карантину + 30 днів. Це стосується всіх! Не тільки ті, хто в’їхав до карантину. У Вас є можливість залишитися тут ще, головне бажання)

   Mikhail Ostapenko
   Mikhail Ostapenko
   Відповідь для  Тарас
   6 місяців назад

   Ви можете і не виїжджати, автоматично продовжується через пандемію

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Mikhail Ostapenko
   6 місяців назад

   На скільки знаю це для тих хто в’їхав до пандемії?

   Anna
   Anna
   Відповідь для  Олександр
   6 місяців назад

   почитайте закони

   Наталя
   Наталя
   Відповідь для  Олександр
   6 місяців назад

   Ні, під час пандемії, багато інформації

   Людмила
   Людмила
   6 місяців назад

   запрошення
   Чи може фірма надіслати запрошення на роботу по біометрії, якщо до цього була подача від цієї фірми на воевуду і вони її так і не зробили?

   Dimitrov
   Dimitrov
   Відповідь для  Людмила
   6 місяців назад

   може

   Тетяна
   Тетяна
   6 місяців назад

   Анкета на кордоні
   Скажіть будь ласка, що потрібно вказувати в анкеті при перетині кордону з Польщею?

   Даня
   Даня
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   адресу, де будете сидіти карантин і Ваш номер телефону

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Даня
   6 місяців назад

   спасибі)

   Даня
   Даня
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   немає за що

   сірий
   сірий
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   Номер телефону, місто, вулиця, номер будинку, воєводство, район

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  сірий
   6 місяців назад

   Спасибі)
   Щось ще додатково питають?

   Oleksii
   Oleksii
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   Найчастіше щодо роботи — куди їдете? Коли повернетеся? Ким працювати будете? Все інше рідко і під поганий настрій прикордонники.

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Oleksii
   6 місяців назад

   А якщо людина їде перший раз і НЕ бум бум на польському?

   Oleksii
   Oleksii
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   Не переживайте, у всіх колись був перший раз. Та й вони таких бачать навіть боюся припустити скільки в день. Якщо навіть запитають щось і ви НЕ зрозумієте, то можуть підказати хтось із наших або іноді водій автобуса. Ну тут вже людський фактор і хто як захоче)

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Oleksii
   6 місяців назад

   Я розумію це все, але людина їде перший раз, нервує ((

   Katia
   Katia
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   Можуть запитати в якому місті буде працювати і ким. Головне нехай НЕ хвилюється))

   Oleksii
   Oleksii
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   Так нехай собі нервує, від цього не вмирають))

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Oleksii
   6 місяців назад

   Та да))

   Наталя
   Наталя
   Відповідь для  Oleksii
   6 місяців назад

   індекс

   Ігорьок
   Ігорьок
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   запитають куди їдеш, навіщо їдеш, стандартно

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Ігорьок
   6 місяців назад

   Та не стандартно) я два роки катаюсь, жодного разу не питали, а тут чоловік їде перший раз, хвилюється, польський НЕ знає (

   Valerii
   Valerii
   Відповідь для  Тетяна
   6 місяців назад

   Так якщо ти 2 роки вже катаєшся, чого питаєш?

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Valerii
   6 місяців назад

   Я була там, під час карантину в Польщу НЕ перетинала кордон), а так мене нічого не питали ніколи)

   Ярик
   Ярик
   7 місяців назад

   Коли я зможу знову поїхати до Польщі на роботу?
   Був по біо паспорті з запрошеням 3 місяці з 26 10 до 22 12 коли я зможу поїхати до польщі на роботу?
   Відкрити візу чи їхати по біо?

   Дана
   Дана
   Відповідь для  Ярик
   7 місяців назад

   Через 90 днів після перетину кордону дивіться на дату штампу в паспорті по біо. Якщо відкривати візу то після відкриття візи.

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Дана
   7 місяців назад

   Я приїхав 22 я зможу відкрити сезону візу на 9 місяців чи ні?

   Дана
   Дана
   Відповідь для  Ярик
   7 місяців назад

   Так, але сезонна віза, тільки для сезонної роботи, тобто, на заводі ви по ній, працювати не зможете.

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Дана
   7 місяців назад

   На полі робота є підійде?

   Дана
   Дана
   Відповідь для  Ярик
   7 місяців назад

   Якщо вона відноситься до сезонної, то так, роботодавець вам буде робити запрошення, він має знати.

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Дана
   7 місяців назад

   А якщо я роблю перший раз візу мені відкриють на 9 міс чи 6, бо казали знайомі що перший раз коли відкриваєш будь яку візу видають тільки на 6 міс правда це?

   Дана
   Дана
   Відповідь для  Ярик
   7 місяців назад

   Це ж різні візи, ви хочете сезонну, а вони звичайну, на пів року на будь-яку роботу.

   Екатерина
   Екатерина
   Відповідь для  Ярик
   7 місяців назад

   Віза вигідніше.