Віза в Польщу Дніпро
Віза в Польщу Дніпро

Віза в Польщу Дніпро

Віза в Польщу в Дніпрі — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Дніпро — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Дніпрі. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Віза в Польщу в Дніпрі

   Подорожі, навчання, робота, шопінг — це варіанти, через які українці в основному їздять за кордон, особливо в Польщу. Ще кілька років тому мало хто виїжджав за межі нашої країни. А на сьогоднішній день, коли світ розвивається з великою швидкістю, багато хто хоче вчитися і працювати за кордоном, щоб дозволити собі стабільне матеріальне будущеебудущее.

   Зараз основним питанням стає процедура приготування документів для виїзду. У цьому матеріалі ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що необхідно для їх оформлення.

   Які існують різновиди віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі?

    

   Перед тим як готувати документи для здачі в Посольство, давай розберемося, яке саме запрошення вам треба. Це залежить від мети вашого знаходження в Польщі і періоду, на який ви хочеш їхати. Всього існує 4 типи віз. Вони, в той же час, діляться ще на ряд підтипів, в основному це залежить від певних обставин.

   Віза «А» , її також називають аеропортної. За допомогою неї ви можете бути лише в аеропорту, але залишати його територію жорстко забороняється. Подібний документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале знаходження за кордоном за візою цієї категорії забороняється.

   Віза «B» , її також називають транзитної. Раніше вона давала можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її термін дії був невеликий, всього 5 днів. В даний момент цей тип «В» скасували. Зараз треба отримувати візу «C», яку ми обговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Візи категорії «C» або шенгенська. Найчастіше її вибирають туристи, тому що вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете в’їхати і виїхати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп

   Віза категорії «Д» або польська національна . Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, яка її видала.За допомогою її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх як турист протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: для чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб офіційно перебувати в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення національної Польської робочої візи . За допомогою цього ви можете протягом півроку офіційно працювати в Польщі без необхідності залишати межі країни. Але зверніть увагу, така віза дає право роботи лише на території Республіки Польща. Якщо ви захочете потрапити в інші країни Шенгену, то зробити це можливо лише як турист.

   Які існують робочі візи?

   Які існують робочі візи?

    

   Різні типи віз Категорії D відрізняються між собою виключно періодом можливого легального перебування в країні.

   Візи для НЕ сезонних робіт: з її допомогою можна іноземцю перебувати в Польщі в режимі 360/180. Простіше кажучи, за останні півроку без потреби виїжджати з Польщі. Це найпопулярніший тип трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність дозволу від роботодавця.

   Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може перебувати в Республіці Польща в режимі 270/360, іншими словами протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі розпорядженням властей Польщі та прописуються в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.

   Річна віза: найбільш зручна, так як дозволяє вести рабочею діяльність в країні в режимі 360/360. Слідчо, отримавши воєводського візу, українець може весь рік перебувати в Республіці Польща, а перед закінченням її терміну подати документи на іншу, при цьому треба виїхати з Польщі. Воєводська віза не має коридорів і навіть якщо оформляється після сезонної візи, то ігнорує і її коридори. Зазвичай воєводська віза відкривається працівнику, який працює у наймача не перший раз.Причина — річне дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання фірма звертається до Воєводі і той оформляє запрошення на роботу. Найчастіше, коли українець вперше подає папери на візу в Польщу, йому оформляється на пів року національна віза. По закінченню її терміну і за умови що не порушується законодавства Республіки Польщі, можна подаватися на річну візу.

   Документи, які потрібно мати для оформлення робочої візи

   1. Дозвіл від роботодавця. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець прописує основну інформацію щодо місця роботи, посади, заробітної плати, часу роботи. Даний документ обов’язково повинен бути виданий на бланку затвердженого зразка і містити всю необхідну інформацію. Для подачі документів без сумніву потрібен оригінал дозволу, в зв’язку з цим перевірте, що потенційний наймач надіслав вам саме оригінал і що запрошення оформлено відповідно до вимог законодавства.
   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   3. Страховий поліс. Оформити страховку ви можете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період дії страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі + невеликий запас в пару днів. Крім того сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 €.
   4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.
   5. Візова анкета, заповнена особисто. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до нас. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як незначні помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.
   6. Чек про сплату консульського та сервісного збору.

   Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви платите виключно консульський збір (громадяни України не платять).

   При подачі документів через спеціалізований Візовий центр Польщі (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги ( сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: яка ціна?

   Віза в Польщу: яка ціна?

    

   Загальна вартість включає в себе основні та другорядні витрати. Наприклад, до обов’язкових належать:

   Витрати на послуги візового центру Польщі.

   Ціна різнитися все залежить від термінів отримання запрошення. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 14 днів, то заплатити доведеться € 15 за курсом Національного банку. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно замовити термінові послуги, вони обійдуться Вам 30 євро. В середньому період очікування від дня подачі документів до отримання візи становить 60 днів. Отже, починайте підготовку документів заздалегідь.

   У скільки обійдуться фотографії на візу в Польщу.

   Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще зробити більш свіжі. Відповідно до вимог, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але так само, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонної служби.

   Коли ви купуєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безоплатно. Але за часту працівники використовують послуги фірм-посередників для отримання запрошення. Залежно від посередника, ціна дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Необов’язкові витрати:

   • Оформлення платних SMS в Візовому центрі для отримання інформації про готовність документів;
   • Кур’єрська доставка для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Студентська віза в Польщу для українців: що вам потрібно знати?

   Щоб здобути освіту в Республіці Польща, майбутньому студентові слід оформити одну з видів віз:

   • Короткострокову шенгенську;
   • Національну візу. Тип запрошення оформляється виходячи їх часу та типу навчання в Польщі.

   Шенген віза дається переважно на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по Шенгенською країнам. В основному така віза підходить, якщо іноземець хоче закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.

   У разі якщо планується довгострокове освіту в польському вузі, коледжі або школі, то необхідно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн ЄС буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу

   Перелік документів в цілому схожий з документами на отримання трудових віз , про який ми говорили вище. Спільними є:

   1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   2. Поліс медичного страхування.

   3. 2 фото розміром 3,5 х 4,5 см, які повинні чітко відповідають візовим вимогам.

   4. Анкета для візи, заповнена самостійно.

   5. Чек про оплату консульського та сервісного збору.

   На додаток потрібно буде надати:

   Запрошення для візи. Треба надати документи зі школи про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви перед цим повинні здати в нього іспити для вступу. Перелік додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   Якщо студенту на момент здачі паперів ще не виповнилося 18 років, понад те надаються такі документи:

   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, то дозвіл офіційних опікунів;
   • ксерокопії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.

   Що відносно ціни, то вона визначається видом візи:

   • довгострокова — безкоштовна для українських студентів /учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі € 35. Якщо співпрацювати з ППВА — + 15 євро.

   Так само до ціни додаються й інші витрати, описані вище. Це ціна фотографію, страховки, доставка документів на будинок при бажанні.

   Чи можуть відмовити у видачі візи?

    

   Природно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якій людині. І причина може бути як ваша, так і приймаючої сторони.

   Основні причини відмови:

   • Неточно оформлені документи. З вини незнання або неуважності, заявник може невірно вписати інформацію в анкету, це найчастіша причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача свідомо не правдивої інформації. Бувають випадки, коли заявник нарошно приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Часто це стосується підробок запрошень на роботу. Якщо купувати запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть дати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею переглянете ваше запрошення на справжність. Продзвоните за телефонами роботодавця і уточніть, видали вони дозвіл.
   • Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор.

   Потрібно розуміти, що співробітники консульства також можуть зробити помилку і приймати неправильні рішення.

   Якщо ви отримали відмову, то не потрібно відразу впадати у відчай. Рекомендуємо зробити наступні кроки:

   1. У разі якщо недостача одного з документів, він невірно оформлений — подайте документи знову.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подавайте на апеляцію.

   3. Якщо не хочете знову допустити помилки або спочатку подати правильно підготовлений пакет документів — зверніться до нас.

   Польська довгострокова або шенгенська віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Замовити їх не складе великих труднощів. Головне, з усією відповідальністю підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   164 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Victor
   Victor
   2 місяців назад

   Візовий Дніпро або Харків?
   Скажіть куди краще відправити документи, Дніпро або Харків? І як взагалі зараз йдуть справи з візовими?

   Едуард
   Едуард
   Відповідь для  Victor
   2 місяців назад

   Була призначена особиста подача на 15.04 в Запоріжжі але в зв’язку з карантином візовий закритий і сказали відправити на день раніше чи то пак 14.04 в той же день їх забрали з нп на слід день уже в консульстві в Харкові 15.04 і до цього дня вони там знаходяться

   Victor
   Victor
   Відповідь для  Едуард
   2 місяців назад

   Ну ще мало часу пройшло)

   Едуард
   Едуард
   Відповідь для  Victor
   2 місяців назад

   Та теж так думаю, сподіваюся до кінця тижня відправлять назад в вц

   Валерія
   Валерія
   Відповідь для  Едуард
   2 місяців назад

   Привіт, ми з вами напевно вчора листувалися в вайбере, так ось, сьогодні подивилася на сайті візового то наші з чоловіком візи передані в кур’єрської служби, думаю завтра повинні бути, то і у вас не за горами …

   Едуард
   Едуард
   Відповідь для  Валерія
   2 місяців назад

   Так добрий, та з вами, а нагадайте будь ласка коли ваші документи були в консульстві?

   Роман
   Роман
   Відповідь для  Victor
   2 місяців назад

   Дніпро і Харків відносяться до одного консульству тому немає різниці.

   Микола
   Микола
   Відповідь для  Victor
   2 місяців назад

   Добридень! Підкажіть будь ласка, документи на візу по НП можна подавати як і раніше (заплатив візовий і НЕ чекаючи дзвінка все відправив з НП) або тепер потрібно обов’язково чекати дзвінка, і всі документи відправляти електронкою на перевірку, а до потім відправляти по приватним підприємцем?

   Liyaaa
   Liyaaa
   Відповідь для  Victor
   2 місяців назад

   Подавалися в Харкові 13 числа, вчора ввечері з НП забрали паспорта з візою

   Maksym
   Maksym
   2 місяців назад

   Порадьте на рахунок тест / карантин
   Сьогодні приїхали з дружиною в Польщу, відразу поїхали в аеропорт здали тест антиген. Результат негативний. Як дізнатися коли нас знімуть з карантину? Або де це можна дізнатися? Чи може це бути в вихідні, потрібно чекати понеділка? Дякую.

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Maksym
   2 місяців назад

   здав тест, на наступний день вже пішов працювати, ніхто не дзвонить, поліція не приїжджає. на всякий випадок результат тесту ношу з собою. якось так …

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Maksym
   2 місяців назад

   В якому аеропорту робили?

   Maksym
   Maksym
   Відповідь для  Kateryna
   2 місяців назад

   Навпаки аеропорту Шопена

   паша
   паша
   Відповідь для  Maksym
   2 місяців назад

   Гугл пошук: санепід (ваше місто), телефон.
   Телефонуйте оператору, він дасть повну відповідь

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Maksym
   2 місяців назад

   У санепід

   Микола
   Микола
   Відповідь для  Maksym
   2 місяців назад

   а чому на місці не запитати?

   Roman
   Roman
   Відповідь для  Микола
   2 місяців назад

   Можливо в аеропорту беруть тільки мазки, а тест роблять в лабораторії

   Maksym
   Maksym
   Відповідь для  Roman
   2 місяців назад

   Ні. Результати дали на руки. Через 20 хв були готові

   Roman
   Roman
   Відповідь для  Maksym
   2 місяців назад

   Думаю, що в kwarantanna domowa буде вказано

   паша
   паша
   Відповідь для  Roman
   2 місяців назад

   Не буде. У нас навіть дата не змінилася, а санепід сказав що звільнені і в списках поліції не будемо

   Alexander
   Alexander
   2 місяців назад

   Можна заїхати в Польщу за простроченою візою?
   Ось знайшов таку інфу що можна заїхати в Польщу за простроченою візою (мультивізу.) Збираюся додому в кінці березня і не знаю чи можу я повернуться за цією ж візою назад, або мені потрібно робити нову візу на рік. Віза у мене з 10.09.20 по 23.06.21 з цього проміжку часу я можу знаходиться 171день, ось я їх вже все використовував. Хто-небудь вже заїжджав за простроченою візою назад?

   Sergey
   Sergey
   Відповідь для  Alexander
   2 місяців назад

   Для чого тоді всi роблять візи?

   Антоніна
   Антоніна
   Відповідь для  Sergey
   2 місяців назад

   Це поширюється якщо людина на момент закінчення візи Перебував в Польщі. Тоді вона продовжується. Якщо в момент закінчення візи Перебував в Україні, тоді Вона не продовжується і заїхати по ній не можна

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Sergey
   2 місяців назад

   Тому що не знають свіжої інформації

   Firefly
   Firefly
   Відповідь для  Alexander
   2 місяців назад

   А сам то як думаєш?

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Alexander
   2 місяців назад

   да

   Roman
   Roman
   Відповідь для  Alexander
   2 місяців назад

   Скинь адресу цього «польського консультанта»

   Igor
   Igor
   2 місяців назад

   kwarantanna w polsce
   У Польщі вже 7 день, заїхав і повідомив дані обсервації на кордоні, але жодного дня не було перевірки. Чи можливо таке, дані ввів реальні, перебуваю в тому місці обсервації. Чи не буде поті проблем на кордоні?

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Все норм, чекай смс про кінець карантину …

   Олена
   Олена
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Зателефонуйте на гарячу лінію. Мого паспорта Не було в базі карантину. може і вашого також

   Unlx
   Unlx
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Спи спокійно. Коли вони реально захочуть з тобою поспілкувався тебе знайдуть

   Taras
   Taras
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Їм просто не до тебе напевно) багато до кого не приїжджають

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Додаток встановлював?

   Igor
   Igor
   Відповідь для  Олександр
   2 місяців назад

   Ні, ніхто і не пропонував. Рік тому їхав, теж не встановлював, але тоді приїжджали

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Тоді без поняття чого вони не хочуть до тебе їхати. Можеш набрати на гарячу лінію їм і запитати.

   Юрчик
   Юрчик
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   Подзвони в поліцію і запроси на каву з коньяком … приїдуть)))

   Юрій
   Юрій
   Відповідь для  Igor
   2 місяців назад

   братан, у мене та ж ситуація. сиджу як в підвалі і ніц не знаю. теж не встановлював додаток і копи НЕ приїжджають. хочу запитати тебе, якщо знаєш, скільки днів треба сидіти на карантині 10 або 14? бо маю тут колегу який ірже з карантину

   Misha
   Misha
   2 місяців назад

   Черги на кордоні
   Добрий день, хто що може сказати за черги на кордоні Україна-Польща !! Хто скільки чекав!?
   Наперед дякую

   Vitalik
   Vitalik
   Відповідь для  Misha
   2 місяців назад

   Буває по-різному … Не менш 2 ч

   Юлія
   Юлія
   Відповідь для  Misha
   2 місяців назад

   Їхали вчора з Раву своїм автомобілем чергу 2:00

   паша
   паша
   Відповідь для  Misha
   2 місяців назад

   2 дні тому їхали машиною. Черги не великі. Український швидко пройшли, польський на годину, тому що перевіряли всі машини

   Misha
   Misha
   Відповідь для  паша
   2 місяців назад

   Зрозумів спасибі

   Влад
   Влад
   Відповідь для  Misha
   2 місяців назад

   Сьогодні вночі проходили на Шегині простояли 4 години, сканер був на укр кордоні і Польської

   Misha
   Misha
   Відповідь для  Влад
   2 місяців назад

   Спасибі за відповідь)

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Misha
   2 місяців назад

   але ти НЕ тіш себе надією на спритне перетин кордону, можна застрягти і на довше.

   Misha
   Misha
   Відповідь для  Covidlo
   2 місяців назад

   Ну це само собою

   Діана
   Діана
   2 місяців назад

   кордон
   Перший раз буду в Польщу їхати на роботу, скажіть, що на кордоні зазвичай запитують, і як перевіряють там речі? Що потрібно на польській вивчити?

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   Можуть запитати ким будете працювати і де, назва фірми. Ця інформація є в запрошенні, вивчити напам’ять. Адреса обсервації можуть запитати, теж бажано вивчити. Ну і наркоту і стовбури ховай краще, по стовбури термін, а траву або кокс можна там же з погранцам вжити
   Вивчіть головне слово «kurwa» (курва), чути будете кожен день і дуже часто (б..дь по нашому).

   Діана
   Діана
   Відповідь для  Сергій
   2 місяців назад

   спасибі, врахую)

   Roman
   Roman
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   Можуть запитати адресу обсервації

   Unlx
   Unlx
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   Але не парся вони якщо треба буде знайдуть того, хто поговорить з вами на вашій рідній мові.

   Natalia
   Natalia
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   Сумки перевіряють по різному, одні на стрічку кидають, інші просто відкривають валізи, іноді вибірково. Це, напевно, залежить від зміни.

   Діана
   Діана
   Відповідь для  Natalia
   2 місяців назад

   Дякую)

   Тетяна
   Тетяна
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   польський вивчіть для себе хоч основні слова це вам допоможе і зайвим

   Bloody
   Bloody
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   Перетинала раз 15 кордон жодного разу нічого НЕ питали. все мовчки

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Діана
   2 місяців назад

   та НУ
   тобі напевно одні німі прикордонники траплялися

   Юрчик
   Юрчик
   Відповідь для  Covidlo
   2 місяців назад

   ))) 100% і собаки у них глухі … ..

   Таня
   Таня
   4 місяців назад

   Візовий Дніпро
   Хто оплачував візовий збір на польську візу через Приват24 на Дніпро в останні дні, на коли призначена подача? Дякую.

   Сергій
   Сергій
   Відповідь для  Таня
   4 місяців назад

   Це залежить від способу подачі. Особиста або нова пошта.

   Олег
   Олег
   Відповідь для  Таня
   4 місяців назад

   Сплатив 20го, 22го подзвонили і призначили дату на 29е

   Таня
   Таня
   Відповідь для  Олег
   4 місяців назад

   Дякую

   Marina
   Marina
   4 місяців назад

   Документи!
   Якщо призначили дату подачі і я підтвердила, можу не йти в пункт прийому документів, а подати всі документи новой почтой!?

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Marina
   4 місяців назад

   Ні не можете.

   Olos
   Olos
   Відповідь для  Анатолій
   4 місяців назад

   Анатолій коли вказують дату той час теж вказують або тільки день?

   THE
   THE
   Відповідь для  Olos
   4 місяців назад

   Вказують точний час, наприклад 05.03.2021 11:00

   Olos
   Olos
   Відповідь для  THE
   4 місяців назад

   А можна їм сказати що я не зможу приїхати на 11 00 а на 13 00?

   аа
   аа
   Відповідь для  Olos
   4 місяців назад

   не можна

   THE
   THE
   Відповідь для  Olos
   4 місяців назад

   Можна, вони дзвонять НЕ повідомити а домовиться, якщо ви мм наплетуть що то, і вони виявляться лояльними то перенесуть) Я так робив, перевірено)

   Роман
   Роман
   6 місяців назад

   Віза
   Доброго часу доби!
   Підкажіть, хто подавав на візу в ППВА р Дніпро, скільки зараз чекати після оплати «сервісного збору» до дати подачі документів на Національну візу?

   Питання стоїть, їхати по без візу або все ж подавати документи … Час втрачати не хочеться.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Якщо ви хочете особисту подачу, то місяць в кращому випадку.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Так розумію, дата в запрошенні на вже?

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Подавайте через нову пошту, Орієнтуйтеся на два тижні.

   Макс
   Макс
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   Шановні клієнти,

   Інформуємо, що час обробки заявок надісланих у форматі поштового відправлення значно довше. Настійно рекомендуємо підтверджувати дату, запропоновану системою під час розмови з оператором і подавати документи особисто в ППВА.

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Роман
   6 місяців назад

   якщо горить, то запрошення, біопаспорт, страховку, гроші і вперед.
   буде бажання залишитися попрацювати на довше подаси на карту побиту.
   а візу можна і довго чекати, а може бути взагалі відмова у візі і грошики тю-тю.
   з безвізом економиш час, кошти і нерви.

   Євген
   Євген
   6 місяців назад

   Анекс віза безвіз

   Привіт таке питання віза піврічна закінчується запропонували залишитися по якомусь Анекс що це без поняття може хто то знає підкажіть!
   Є ще порожній безвіз! Але так само питання якщо залишитися по Анекс безвіз буде вважатися чи ні? Якщо є якісь офіційні документи з цього приводу прикріпіть ласка в коментарях буду дуже вдячний!)

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   «Анекс» .. Мм, перший раз чую.

   Можливо загадкові «ті, хто запропонував залишитися за« Анекс »» мають на увазі антикризовий щит.

   Тобто, НЕЗАЛЕЖНО коли ви в’їхали ПО ВІЗІ вам можна буде залишитися до кінця карантину і ще + 30 днів після карантину. Безвіз зворушений не буде.

   зойц
   зойц
   Відповідь для  Прокинься
   6 місяців назад

   Анекс це документ. Доповнення до договору

   Bogdan
   Bogdan
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Простими словами — Анекс — це звичайний документ (додаток) з додаванням певних змін.
   Наприклад у Вас є Умова працї на рік. Ви хочете умову працї на два роки або на час не окресленості. Вам пропонують Анекс до вже існуючої умови про працю, де будуть прописані нові умови.
   Але Анекс не має ніякого відношення до віз тощо.

   Будь то
   Будь то
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Анекс це щось типу додатка до договору. Ви його підписуєте бо змінилася мінімальна зп в Польщі, і відповідно Ваша теж

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Євген
   6 місяців назад

   Все вірно кажуть, Анекс — я підписувала, коли підвищували зп)) це доп. договір, про оплату, не більше.

   Dmitry
   Dmitry
   6 місяців назад

   Візовий центр в Дніпрі, Харкові

   Буду подаватися на візу через нову пошту, підкажіть в якій візовий центр краще подаватися, де менше черг?

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Dmitry
   6 місяців назад

   Вгадати це складно

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Dmitry
   6 місяців назад

   Відправляємо в своє місто, а там если что, вони в іншу область навіть можуть перекинуть.

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Dmitry
   6 місяців назад

   Мені так робили. Напевно, щоб швидше оформить.

   Артем
   Артем
   Відповідь для  Dmitry
   6 місяців назад

   Сплатив візовий збір 18.01.21 і призначили дату подачі 16 лютого.
   Дніпро

   Прокинься
   Прокинься
   Відповідь для  Dmitry
   6 місяців назад

   Я подавав у Дніпро. Відправив 23/12, отримав візу 18/01

   Mudblood
   Mudblood
   6 місяців назад

   Візовий центр Дніпро

   Вітання. Я в п’ятницю вранці оплатив візовий збір у візовий центр в Дніпрі. У п’ятницю мені ніхто не подзвонив. Пройшли вихідні, зараз вечір понеділка, але мені ще ніхто не подзвонив. Тепер питання: 1. Через скільки приблизно можуть зателефонувати? Ваш досвід?
   2. Чи можна подавати документи Новою поштою після оплати збору, АЛЕ ще до дзвінка в візовий центр? Тобто відправити ще до дзвінка?

   Mudblood
   Mudblood
   Відповідь для  Mudblood
   6 місяців назад

   Виправлене 2-е питання: 2. Чи можна подавати документи Новою поштою після оплати збору, АЛЕ ще до дзвінка з візового центру? Тобто відправити ще до дзвінка?

   Іван
   Іван
   Відповідь для  Mudblood
   6 місяців назад

   Якщо ви платили через ідея банк і вказали що відправите нп тоді вони і НЕ подзвонять так як цей банк вказує і вони бачать що ви на відправите

   Mudblood
   Mudblood
   Відповідь для  Іван
   6 місяців назад

   Спасибі. Я оплачував через ПриватБанк, але це вже не важливо

   Іван
   Іван
   Відповідь для  Mudblood
   6 місяців назад

   Так я так і робив в п’ятницю оплатив вказав що нп так ніхто і НЕ дзвонив поки вже в консульстві 3 день чекаю

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Mudblood
   6 місяців назад

   можна

   Mudblood
   Mudblood
   Відповідь для  Suspected
   6 місяців назад

   спасибі)

   Дмитро
   Дмитро
   Відповідь для  Mudblood
   6 місяців назад

   Це з сайту візового:
   Інформуємо КЛІЄНТІВ, Які подаються документи до ППВА Харківського консульського округу (м. Харків, Дніпро, Запоріжжя) у форматі поштового Відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), что срок РОЗГЛЯДУ таких документів у ППВА может буті збільшеній через високий Попит бажаючих подати документи на візу.

   Mudblood
   Mudblood
   Відповідь для  Дмитро
   6 місяців назад

   Спасибі, ось реально спасибі.

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Mudblood
   6 місяців назад

   До 14 днів можна чекати дзвінка.

   Mudblood
   Mudblood
   Відповідь для  Анатолій
   6 місяців назад

   спасибі за відповідь

   Саша
   Саша
   6 місяців назад

   Привіт. Закінчується сезонна віза в біометричному паспорті, чи можу залишитися легально на території Польші? В’їзд був в липні, закінчується 30.12.2020. Працюю не офіційно.

   Костя
   Костя
   Відповідь для  Саша
   6 місяців назад

   Не можна. У вас не буде підтверджуючих документів, що ви тих три місяці працювали в того самого роботодавця що запрошення, тому що не офіційно.

   Марина
   Марина
   Відповідь для  Саша
   6 місяців назад

   Напевно потрібно виїжджати, ви адже працюєте неофіційно, а на кордоні потрібні документи що підтверджують ваше перебування.

   Ира
   Ира
   Відповідь для  Саша
   6 місяців назад

   А що ви безвіз не хочите зберегти?

   Яна
   Яна
   Відповідь для  Саша
   6 місяців назад

   Залишайся, ніхто на кордоні за таке не прицепиться. 3 місяці маєш по біометриці, скажеш не працював а залишився щоб не перевозити корону.

   Игорь
   Игорь
   Відповідь для  Саша
   6 місяців назад

   Можете з антикризового щиту залишитися.

   Саша
   Саша
   Відповідь для  Игорь
   6 місяців назад

   А по біо можна залишитися?

   Юля
   Юля
   6 місяців назад

   Доброго дня, прочитала на сайті Страж Гранічна інфо від 28.10.20 що «можливість в’їзду іноземців на виконання робіт на території РП поширюється також на осіб, які перетинають кордон завчасно — до моменту початку роботи, зазначеного в освядченії — з огляду на проходження карантину». Це діє/актуально? Тобто якщо в мене освядч з 15.01 я можу перетнути кордон 5-6.01? Хтось так виїзжав успішно ? Дякую.

   Глеб
   Глеб
   Відповідь для  Юля
   6 місяців назад

   Залежить тільки від того хто буде на кордоні, одних пропускають інших ні.

   Нина
   Нина
   Відповідь для  Юля
   6 місяців назад

   Ну ви ж прочитали це на офіційному джерелі … хто краще і точніше скаже ніж страж граничний?

   Юля
   Юля
   Відповідь для  Нина
   6 місяців назад

   Могло щось змінитися з 28.10.

   Нина
   Нина
   Відповідь для  Юля
   6 місяців назад

   Вони б змінили інформацію.

   Юля
   Юля
   Відповідь для  Нина
   6 місяців назад

   Так проблема в тому, що я не розумію польську) Нагугліла посилання з перекладом на укр, ось і сумніваюся.

   Світлана
   Світлана
   7 місяців назад

   Перехід кордону.
   Підкажіть будь ласка, Якщо віза вже в паспорті, а запрошення від роботодавця візовий центр назад не відправив, можемо ми пройти кордон (пропустять)?

   Masha
   Masha
   Відповідь для  Світлана
   7 місяців назад

   а як так-то? вони що профукали його? вас без нього НЕ пустять на кордоні

   Світлана
   Світлана
   Відповідь для  Masha
   7 місяців назад

   Ми дзвонили в візовий центр і вони сказали, що запрошення з електронним підписом вони НЕ повертають, такі правила, а нам такі «оригінали» запрошення видала фірма з якою ми зв’язалися. Тепер в паспортах стоять печатки з візою, а я не знаю що робити 🤣

   Katia
   Katia
   Відповідь для  Світлана
   7 місяців назад

   Так може зателефонуйте в візовий і З’ясуйте чому запрошення не повернули

   Vlad
   Vlad
   Відповідь для  Світлана
   7 місяців назад

   Ні не пропустять 1000 відсотків. Обов’язково при собі потрібно мати.

   Katia
   Katia
   Відповідь для  Світлана
   7 місяців назад

   В основному запрошення не повертають, коли відмова у візі

   zoyc
   zoyc
   Відповідь для  Світлана
   7 місяців назад

   Телефонуйте до візового, де вони його втратили?

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Світлана
   7 місяців назад

   запрошення обов’язкове

   Світлана
   Світлана
   Відповідь для  Suspected
   7 місяців назад

   спасибі

   Костя
   Костя
   7 місяців назад

   кордон

   Привіт хотів дізнатися заїхав в Польщі ще в березні до карантину по візі, віза закінчилася 30 серпня, зараз ще в Польщі, хотів би на свята їхати додому чи можу я заїхати назад до Польщі по біометрії на кшталт ходять чутки що біометрія ще ціла?

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Костя
   7 місяців назад

   у вас є коридор після цього візи, а вже після нього можете заїхати по біо

   Костик
   Костик
   Відповідь для  Костя
   7 місяців назад

   немає, по біо відразу не заїдеш

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Костя
   7 місяців назад

   Коридор треба відсидіти

   Ганна
   Ганна
   Відповідь для  Костя
   7 місяців назад

   є коридор, його відбути

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Костя
   7 місяців назад

   Не можете. Повинні сидіти коридор

   Віка
   Віка
   7 місяців назад

   Скан копія запрошення
   Може хтось вже перетинав кордон по скан копії запрошення, напишіть. Мені агентство говорить що по безвіз вони дають тільки скан копію, електронну версії документу не висилають. А у візовому центрі кажуть що для перетину кордону має бути електронна версія і до неї скан копія. Дуже переживаю чи будуть з цим проблеми на кордоні.

   Walter
   Walter
   Відповідь для  Віка
   7 місяців назад

   Товариш перетинав по біо з копією у вересні, все норм було. Пам’ятаю візовий говорив що по цифровим запрошеннями візу не роблять, але багатьом зробили і мені в тому числі)

   Володимир
   Володимир
   Відповідь для  Віка
   7 місяців назад

   Я з такою тільки кольоровою проїхав 6 днів назад.

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Віка
   7 місяців назад

   Якщо по біо досить сканкопію.

   Миколай
   Миколай
   Відповідь для  Віка
   7 місяців назад

   проблем з цим не буде це точно

   Вова
   Вова
   Відповідь для  Віка
   7 місяців назад

   теж знаю, що пропускають, вони QR код з запрошення сканують

   Володимир
   Володимир
   Відповідь для  Вова
   7 місяців назад

   Я бачив як страж тільки по NIP перевірив чи зареєстрована фірма, а qr ніхто не сканував)

   Вова
   Вова
   Відповідь для  Володимир
   7 місяців назад

   ну бачите, тут дивлячись де, ну у мене сканували і там їм відразу вся інфа

   Володимир
   Володимир
   Відповідь для  Вова
   7 місяців назад

   Не буду заперечувати

   Дар'я
   Дар'я
   8 місяців назад

   Віза Дніпро

   Привіт, не можу зрозуміти, подавала документи до візового Дніпро а видає на сайті «Візову заяву Прийнято у Пункті прийому Візовіх Анкет до Польщі у Ivano-Frankivsk» у багатьох так?

   Den
   Den
   Відповідь для  Дар'я
   8 місяців назад

   да, на днях 2 людини вже писало про це

   Den
   Den
   Відповідь для  Den
   8 місяців назад

   пропишіть в пошуку «Дніпро» хоча там і не тільки Дніпро начебто, у когось з Харкова теж так було

   Костік
   Костік
   Відповідь для  Дар'я
   8 місяців назад

   Є вже таке обговорення

   Tatuana
   Tatuana
   Відповідь для  Дар'я
   8 місяців назад

   У мене так само. Документи відправили до Харкова, а звідти направили до Львова. Зателефонувавши в ППВА-відповіли, велика завантаженість.

   Nazarich
   Nazarich
   Відповідь для  Дар'я
   8 місяців назад

   це так, завантаженість велика, ось і відправляють так на обробку в інше місто

   Vadim
   Vadim
   Відповідь для  Дар'я
   8 місяців назад

   Може, це якийсь збій в системі?

   Костик
   Костик
   Відповідь для  Vadim
   8 місяців назад

   ні, це останнім часом часта практика, вже писали тут про це

   Vadim
   Vadim
   Відповідь для  Костик
   8 місяців назад

   А чому так відбувається?

   Костик
   Костик
   Відповідь для  Vadim
   8 місяців назад

   розгружають ППВА таким чином

   Денис
   Денис
   8 місяців назад

   Легальне перебування

   Доброго часу !!!

   Сажіть ласка, коли закінчується офіційний термін перебування на території Польщі по безвізу. Скільки у мене є часу, щоб покинути Польщу?

   Коліжанка на роботі, каже що є доп. 4-й місяць (у неї навіть є оф. Документ, який підтверджує це), якщо потрібно, може навіть роздрукувати його.

   Скажіть будь ласка, чи так це?

   Rider
   Rider
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   Зателефонуйте в страж граничний. на паркані багато чого написано

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   цікаво побачити, що це за документ

   Заур
   Заур
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   Я б не ризикував так … .не думаю що та подруга настільки компетентна в таких питаннях

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   а коли ви перетинали кордон з Польщею?

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Боря
   8 місяців назад

   22 числа вже 90 днів буде. 22 листопада

   Боря
   Боря
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   тоді не можна так і на карту вже не встигнете податися, є ймовірність депорту, не ризикуйте

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Боря
   8 місяців назад

   Да ладно. Хоч в останній день можна подавати на картку, не згущуйте фарби 🙂

   Олежик
   Олежик
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   на карту подавайте

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Олежик
   8 місяців назад

   Та да, уже 19-20 подам. Так питаю, з перестраховкою

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   Якщо до 15 березня в’їхали було, якщо після, то ні

   Alina
   Alina
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   У мене знайомі прострочили кілька днів по безвізу, на кордоні депорту не поставили … .з чим пов’язано, не знаю 🤷🏼 ♀️
   Може дійсно щось таке є …

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Alina
   8 місяців назад

   Ось ось. І я чув, що у подруги поїхав назад в Україну її друг. Так у нього прострочено безвіз був аж півтора місяця, теж депорт не поставили, нічого не сказали. Без проблем поїхав додому

   Христина
   Христина
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   Це не зовсім про безвіз але пошукайте в тій групі, повинна бути інформація підтверджує те, що по безвізу у вас є тільки 90 днів. Якщо ви заїхали після оголошення пандемії.
   А на рахунок 4го місяця це щось цікаве. Сьогодні в Польщі почали розглядати якісь зміни і доповнення їх можуть проголосувати максимум 27.11.20. Але наскільки мені відомо там більше змін стосуються дозволу на спрощення прийому на роботу наших медиків і медсестер.

   Микола
   Микола
   Відповідь для  Денис
   8 місяців назад

   Хто підкаже візу краще робити в простій закордонний паспорт або в біометричний?

   Olena
   Olena
   Відповідь для  Микола
   8 місяців назад

   біометричний

   Covidlo
   Covidlo
   Відповідь для  Микола
   8 місяців назад

   я зазвичай візу в звичайний роблю. але беру в поїздку 2 або 3 паспорта, раптом один посію

   Alex
   Alex
   Відповідь для  Микола
   8 місяців назад

   самому цікаво

   Юрец
   Юрец
   Відповідь для  Микола
   8 місяців назад

   А прості ще роблять?

   Микола
   Микола
   Відповідь для  Юрец
   8 місяців назад

   звісно, що роблять